Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

  2 из 2 Все<12
Пользователь Сообщение: СОНЦЕГРАД (SNC) - міф чи реальність ????        (Тема#69087)
Voinoff 
эканамист
С нами с 04.06.11
Посты: 206
09.12.12 19:11 [Re: Karаtel] Ukraine #1486517
Браво, Доктор! Это новшество надо прям срочно внедрять.
matiz 
нешакал
matiz
Возраст: 39
: Днепропетровск
С нами с 08.10.11
Посты: 234
09.12.12 22:25 [Re: Voinoff] Ukraine #1486641
К сожалению соглашусь с установившим мне звание нешакала... вот даже подтверждение ))

Предлагали - не прокатило http://forums.vbios.com/showpost.php?post/1384565/
romko7 
старшина
romko7
С нами с 01.03.11
Посты: 220
09.12.12 23:30 [Re: FinanSiSt] Ukraine #1486688
  • FinanSiSt :
насколько я помню, Сонцеград, довольно древнее государство. и не более чем год-полтора назад занимало весомую нишу в рейтинге государств.
и таких не менее славных государств в нижней части таблицы рейтинга полно. все они притерпели слияние с кем то. или просто игроки "забили" на игру после очередного "нововведения". Вот малый список того что вспомнил за 10 мин.:
КРЫМСКОЕ ГОСУДАРСТВО (КРЫМ) ур. форта 8
Czech Republic (CZE) - 9 ур
Аннексия (ANX) - 8-й (преза забанили! гос. верните!!!)
Новый Порядок (НОПА) - 8-й
HANSA (HANSA) - 8-й
Криворожье (Кривбасс) - 8-й

кто то же апал эти форты!!! вывод - игроки покидают игру.
администрация! подумайте о притоке новых. скоро в наше суспильство три человека играть будет один за Вбиос, второй за Антивбиосовскую коалицию, третий будет сохранять нейтралитет. Вот тогда ботов наловитесь

p.s. глубокоуважаемые игроки! если кого то зря включил в вышеуказанный список, прошу не держать на меня зла. Если кого то забыл, можете добавить.


В Сонцеграді останні місяців 9 був тільки 1 гравець passer, який використовувався суто для ховання військ, ну і як склад бурштину.

КРЫМСКОЕ ГОСУДАРСТВО і Czech Republic - після того як їх розбили - так і не відновились. Гравці розбіглись

Аннексия. Президент jazzist-x (він же Сергій) кинув грати більше року тому. Повертатись не збирається. Я з ним періодично переписуюсь, не в грі ясно. Свій акк віддав (не буду писати кому). Забанили справедливо.

Новый Порядок - створювався як бот СССР для тримання шахт. Ним же і лишився. Форт наповнювався силами СССР.

Останніх двох не знаю.
znechulyvach 
капитан
znechulyvach
Возраст: 48
: Івано-Франківськ
С нами с 05.10.08
Посты: 566
10.12.12 00:24 [Re: кенг] Ukraine #1486719
  • кенг :
  • znechulyvach :
От я не вдуплюсь - ви всі що тут напостили Адміни? Та якого ху ви тут пишете? Це ж не рубрика - ФЛУД для всіх. Це питання було задане Адміністрації - чітке і конкретне прохання, а не тема для ваших бото-роздумів. Тому хватить відписувати свої ідеї, вони мені ніяк не стоять.....

прошу забанити за оскорбление... меня обозвали ботом)(
тим паче що на мене внього не стоить)

woodu 
сержант
woodu
Возраст: 49
: Украина, окраина
С нами с 24.03.11
Посты: 119
10.12.12 09:31 [Re: znechulyvach] Ukraine #1486791
  • znechulyvach :
  • woodu :
ROAD TO PARADISE (PARADISE) думается в тему ТС

І що ти хочеш цим сказати? Чи ти думаєш, що всі такі як ти - ясновидці і телепати?

Для неясновидців - ТС - це топікстартер - далі додумаєш ?
woodu 
сержант
woodu
Возраст: 49
: Украина, окраина
С нами с 24.03.11
Посты: 119
10.12.12 09:34 [Re: Doktor Bormental] Ukraine #1486792
+1
цКот 
глав
цКот
: Republic of Sierra Leone
С нами с 23.02.12
Посты: 361
11.12.12 14:20 [Re: znechulyvach] Ukraine #1487594
  • znechulyvach :
"Чем дальше в лес - тем больше дров" )))). Знаєте, усьому є свої межі.... Але зробити таку МЕГА державу з таким низьким рейтом - ну це просто вищий пілотаж і верх цинізма! ( = сліпості Адмінів).
Прошу шановну Адміністрацію ще раз перевірити, по яким обшорам йшли реси на ап форту до 9 рівня

Форт 9 рівня був в Сонцеграді ще у 2011р, літом . Коли там було понад 45 живих гравців. Тоді Сонцеград мав 9 копалень та займав місце у топі 10.
znechulyvach 
капитан
znechulyvach
Возраст: 48
: Івано-Франківськ
С нами с 05.10.08
Посты: 566
11.12.12 22:11 [Re: woodu] Ukraine #1487966
  • woodu :
+1

Вчити словоскорочення можеш своїх дітей. А якщо тіло хоче на щось натякнути - то треба сказавши А - говорити Б. Інакше - це просто "гнилий базар"

Отредактировано znechulyvach 11.12.12 22:47. Причина редактирования: Причина не указана.
woodu 
сержант
woodu
Возраст: 49
: Украина, окраина
С нами с 24.03.11
Посты: 119
12.12.12 08:44 [Re: znechulyvach] Ukraine #1488083
  • znechulyvach :
  • woodu :
+1

Вчити словоскорочення можеш своїх дітей. А якщо тіло хоче на щось натякнути - то треба сказавши А - говорити Б. Інакше - це просто "гнилий базар"

Шо я можу і не можу не "тілам" вирішувати. Я нічого не стверджував, а висловив свою думку/припущення.

ПС.Був такий вислів - "будь проще и к тебе потянутся..."
AlexGTR 
ефрейтор
AlexGTR
С нами с 06.04.11
Посты: 66
12.12.12 16:01 [Re: woodu] Ukraine #1488360
Зевс, досить заздрити, скидай рейт і йди забирати шахти.
Ця тема лише підтверджує еффективність нашого рішення довірити свої шахти державі з новичками.
Ми виключили напади розкачаних гопників, або просто їх значно ускладнили. Що дуже дратує таких як Зевс, Ромко, вввв та ін. )) стільки качатися, а тут гопати шахти не можна.
Раніше на таких малюків, які зараз у сонцеграді, вони щодня ходили, качали бурштин. Зараз так не виходить.

В Сонці є реальні гравці. Якби ми не запропонували їм таких варіант співпраці, то шансів у них на отримання бурштин були б мінімальними. У складі Спарти їх би грабували, а то ми й зовсім би не брали їх у державу. А так вони мають можливість спокійно качатися під нашим наглядом та охороною.

Якщо є співпадіння по айпі в купі з пересилкою рудих - то я тільки підтримаю рішення забанити таких гравців.

Формально все чисто. Сонцеград - це вдале статегічне рішення, яке дозволяє нам захищатися від гопників та регулярно давати їм здачі.
Раніше вони нас намагалися шантажувати - "Будете нам набридати - відберемо шахти". Зараз так не виходить. Тому й кіпішують.
matiz 
нешакал
matiz
Возраст: 39
: Днепропетровск
С нами с 08.10.11
Посты: 234
12.12.12 16:56 [Re: AlexGTR] Ukraine #1488406
Это точно, раньше могли доить сонцеград - доили все (и я в том числе). Щас облом - так проще панику поднять )) Или на карте шахт мало? Так пойди у Дохтара забери
znechulyvach 
капитан
znechulyvach
Возраст: 48
: Івано-Франківськ
С нами с 05.10.08
Посты: 566
12.12.12 20:06 [Re: AlexGTR] Ukraine #1488540
  • AlexGTR :
Зевс, досить заздрити, скидай рейт і йди забирати шахти.
Ця тема лише підтверджує еффективність нашого рішення довірити свої шахти державі з новичками.
Ми виключили напади розкачаних гопників, або просто їх значно ускладнили. Що дуже дратує таких як Зевс, Ромко, вввв та ін. )) стільки качатися, а тут гопати шахти не можна.
Раніше на таких малюків, які зараз у сонцеграді, вони щодня ходили, качали бурштин. Зараз так не виходить.

В Сонці є реальні гравці. Якби ми не запропонували їм таких варіант співпраці, то шансів у них на отримання бурштин були б мінімальними. У складі Спарти їх би грабували, а то ми й зовсім би не брали їх у державу. А так вони мають можливість спокійно качатися під нашим наглядом та охороною.

Якщо є співпадіння по айпі в купі з пересилкою рудих - то я тільки підтримаю рішення забанити таких гравців.

Формально все чисто. Сонцеград - це вдале статегічне рішення, яке дозволяє нам захищатися від гопників та регулярно давати їм здачі.
Раніше вони нас намагалися шантажувати - "Будете нам набридати - відберемо шахти". Зараз так не виходить. Тому й кіпішують.


Боже! Я злююсь )))) Та ти шо - я наоборот щасливий - бо пішов у відпуск ( у реальному житті роботи прибавилось) і не знаю чи скоро і чи взагалі з нього вийду ))) От якби таку армію в реальному житті сколотити і навести в цій Богом забуті країні порядок... Я б реально не спав ні хвилини ))) А так - втомився, та ботів у ворогів забагато ))) Так шо - пока відпочиваю...


Отредактировано znechulyvach 12.12.12 20:07. Причина редактирования: Причина не указана.
  2 из 2 Все<12
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


5826 Просмотры
Реклама
835 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 835 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.546 seconds.   Total Queries: 56   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+2.0). Current time is 09:17
Top