Форумы Серверы Суспільство

Пользователь Тема: Веселая Нагнеталка
6APMALEU 
угорел по хардору
Посты: 9495

: Киев
С нами с 08.01.09
02.12.20 22:35 - Сообщение#1973914    
    Re: Din0saur
 
Пользователь Тема: "Досягнення" та фейли нового преЗЕдента та влади
Евлампий Петрович 
йожег
Посты: 7376

: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
02.12.20 22:26 - Сообщение#1973913    
    Re: Lam0

Мінімум вдруге Венедіктова перешкоджає НАБУ та САП, раніше вона затягувала вчинення процесуальних дій та вручення підозри Юрченку, ось знову:

Заступнику Єрмака підготували підозру, але Венедіктова зупинила її вручення
Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підготували підозру заступнику керівника Офісу президента Олегу Татарову, але генпрокурор Ірина Венедіктова відсторонила 4 прокурорів, які вели цю справу.
За словами джерела, 2 грудня Татарову мали оголошувати підозру в передачі хабаря. Водночас детективи НАБУ побачили в реєстрі постанову про заміну прокурорів.

Це рішення Венедіктової, яка ввела у справу себе і теж тепер значиться серед прокурорів, які ведуть справу Татарова.

При цьому відстороненим прокурорам САП постанову ще не надали.

Відомості про заміну внесені в Єдиний реєстр досудових рішень.

Крім цього детективи НАБУ подавали до суду клопотання про обшук у Татарова. Однак за словами джерела УП, в результаті зливу інформації останній дізнався про слідчі дії, які готуються, та про підготовлену підозру.
© https://www.pravda.com.ua/news/2020/12/2/7275644/

Офіс Генпрокурора перешкоджає притягненню винних до відповідальності у справі Нацгвардії
Ввечері 1 грудня 2020 року Генеральний прокурор таємно, не ставлячи до відома самих процесуальних керівників, без вивчення матеріалів кримінального провадження, за відсутності будь-яких правових підстав, тобто всупереч вимогам КПК України, змінила процесуальних керівників у кримінальному провадженні за фактом надання неправомірної вигоди за забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта у справі щодо заволодіння 81 млн грн Національної гвардії України. Як результат, детективи НАБУ та прокурори САП не змогли у передбачені законом терміни здійснити заплановані слідчі і процесуальні дії, а саме — повідомити про підозру ще одному, вже третьому, ймовірному учаснику вказаного злочину – екстоппосадовцю державної компанії «УкрБуд».
Національне бюро переконане, що ця ситуація — продовження свідомого тиску на слідство, адже за останні пів року Офіс Генерального прокурора вдається до подібних дій не вперше.

10 вересня 2020 року НАБУ і САП за наявності обґрунтованих доказів скерували до Генерального прокурора проєкт повідомлення про підозру чинному нардепу як ймовірному учаснику злочинної групи, учасники якої отримують неправомірну вигоду за використання законних повноважень та обов’язків народних депутатів України. Проте Генеральний прокурор із незрозумілих причин підписала підозру тільки 16 вересня. При цьому, зауважень до тексту підозри та викладених у ньому доказів не було, жодні зміни до поданого спочатку документа не вносилися.

Крім того, Офіс Генерального прокурора двічі, на переконання слідства, безпідставно відмовляв Національному бюро у направленні документів для екстрадиції бенефіціарного власника ПАТ «ВіЕйБі Банк», підозрюваного у заволодінні грошовими коштами стабілізаційного кредиту Національного банку для ПАТ «ВіЕйБі Банк» у розмірі 1,2 млрд грн. У червні та серпні 2020 року НАБУ направляло до ОГП той самий пакет документів, а у липні та листопаді цього року отримувало його назад із різними причинами відмов. Усі ці причини об’єднує тільки одне: вони ґрунтуються на довільній та упередженій оцінці доказів, ставлять під сумнів рішення Вищого антикорупційного суду та мають на меті перешкодити здійсненню правосуддя.

Крім того, у той час, як у справі щодо заволодіння майном Нацгвардії Генеральний прокурор із незрозумілих причин та без попередження змінила прокурорів, у провадженні щодо формули «Роттердам+» прокурора не змінюють. І це незважаючи на його неодноразове намагання закрити справу й унеможливити публічний судовий розгляд протиправних дій службових осіб НКРЕКП і представників групи компаній-бенефіціарів. Відповідь на запитання про те, чому залишається виконувати обов’язки процесуальний керівник, який довів свою упередженість, а, відповідно, не зможе забезпечити належне обвинувачення у суді, має, напевно, тільки сама Генеральний прокурор.

Національне бюро продовжує докладати зусиль для притягнення до відповідальності причетних до топкорупції осіб та повернення державі вкрадених ресурсів.
© https://nabu.gov.ua/novyny/ofis-genprokurora-pereshkodzhaye-prytyagnennyu-vynnyh-do-vidpovidalnosti-...

 
Пользователь Тема: чем кончить?
Moryachok[VBIOS] 
VBIOS.com
Посты: 1710

Возраст: 49
: под парусом мечты
С нами с 23.02.01
чем кончить?
02.12.20 21:21 - Сообщение#1973912    

парни.. ничем не кончится.. обычно кончается когда реально всё бабло уже закончилось.
шо хотелось бы сказать..

движняки ВСЕГДА происходят после наибмахалова.. если пока вс выглядет оптимистичнр, значит наибалова еще не произошло.

значит смотрите как надо входить в рынок.

1. смотрим куда день. день возвращается на страт, но не до конца. встаем по тренду крч.
2. смотрим где есть отбой. если йобаный пробой, то значит он шо-то пробил - а потом от пробя уже смотрим или пойдет туда же или это ложный пробой.
3.. дальше... вставлю потом картинку. там есть такой уровень, вот изи мани. .. щас ))

шо там по битку. да хз )) вверху неизвестно, внизу дно )


тут хуйпойми шо произойдет, но по ощущениям - будут дрючить во все стороны.

поэтому (имхо) нужно быть гибким, как сёрфер и ездить туда сюда

(с) дисклаймер - я в дрова

Отредактировано Moryachok[VBIOS] 02.12.20 21:26. Причина редактирования: Причина не указана.

 
Пользователь Тема: COUBики
Moryachok[VBIOS] 
VBIOS.com
Посты: 1710

Возраст: 49
: под парусом мечты
С нами с 23.02.01
02.12.20 21:13 - Сообщение#1973911    
    Re: Silent Dudeесли пригодится

 
Пользователь Тема: Киев
6APMALEU 
угорел по хардору
Посты: 9495

: Киев
С нами с 08.01.09
Киев
02.12.20 20:30 - Сообщение#1973910    

  • цитата:
В Киеве на ремонте водопроводного коллектора украли 26 млн гривен

Статья

Объект на сайте Киевпидземшляхбуда

P.S. Там только стволы отремонтировали, всё остальное ржавое, стремное. А самое главное - грунтовую воду не откачивают...
При этом от метро Днепр до первого ствола (который идет до офиса водоканала) система точно эксплуатируется, так как там вода с труб подтекает.


P.S. НУ и линк на мой пост про этот объект Link

 
Пользователь Тема: Коронавирус и прочие "прелести" жизни.
Mr.Thri11er 
боже мой, не дай бог
Посты: 570

С нами с 10.03.17
02.12.20 19:26 - Сообщение#1973909    
    Re: Hac9lJlbHuKe

МАСКА - ЦЕ ТЕРОР!
ЗУПИНИ ПОВIТРЯМОР!

 
Пользователь Тема: Пусть здесь полежит. Том II
Lam0 
недобрый
Посты: 26323

: Киев
С нами с 01.08.06
02.12.20 17:46 - Сообщение#1973908    
    Re: Lam0

https://www.facebook.com/marshsvobody/posts/801456880634932

  • цитата:
Історична подія! Організація Об’єднаних Націй вилучає канaбic зі Списку IV Єдиної Конвенції ООН 1961 року - так званого “списку повної заборони”. Канaбic залишатиметься у Списку I Конвенції, що суттєво полегшить його регулювання урядами світу для потреб медицини і науки.

Таке рішення сьогодні ухвалено більшістю голосів на 63-тій позачерговій сесії Комісії ООН з наркотичних засобів у Відні.
Успіхом цього голосування людство завдячуватиме Україні - чиєю позицією сьогодні стало “утриматися”. Якби представник України солідарно з пулом Російської Федерації проголосував "проти", історичне рішення не було б ухвалено.

Ми дякуємо всім, хто доклав зусиль до цієї нелегкої кампанії і допомагав громадянському суспільству тиснути на владу. Дякуємо Президенту України та представникам уряду за те, що прислухались до відкритого звернення Маршу Свободи ( https://bit.ly/CNDstat ) при виробленні директив для української делегації.

Врешті-решт ми разом змусили Комісію ООН з наркотичних засобів не діяти всупереч цивілізаційному розвитку людства.

Напередодні громадські організації звернулись із відкритим зверненням до президента і уряду, де закликали підтримати рекомендації ВООЗ, у крайньому разі - утриматись від голосування ( https://bit.ly/CNDstat ). Пацієнтські спільноти, що виступають за доступ до лікування медичним кaнабicoм в Україні, висловили тривогу через те, що уряд не оприлюднив свою офіційну позицію у майбутньому голосуванні. В той же час від окремих представників МВС в українській делегації неодноразово лунали спекулятивні заяви, небезпечно тотожні офіційній позиції Російської Федерації, яка виступала проти будь-яких змін у міжнародних антинаркотичних конвенціях.

"Одностайна позиція делегації від України полягає у необхідності голосувати проти внесення будь-яких змін у сфері контролю за нарковмісними речовинами" - зокрема йшлося у заяві на сторінці департаменту МВС України. https://bit.ly/GoGiLaShvili.

Тому за кілька днів до історичного голосування в ООН українські активісти ще раз закликали керівництво держави "терміново забезпечити відповідність політичних рішень реальним ситуаціям та прогресу науки".

"Підтримайте рекомендації ВООЗ; а якщо ви проти них - утримайтесь! І розпочніть діалог з організаціями пацієнтів, експертною спільнотою та громадянським суспільством", - говориться у заяві громадських організацій, що підтримують Марш Свободи.

Також 26 листопада на сайті ООН було опубліковано звернення до Комісії ООН з наркотичних засобів "Підтримайте доступ пацієнтів до ліків, голосуйте Так!" (Support patient access to medicine, vote yes! https://undocs.org/en/E/CN.7/2020/NGO/7) від більш ніж 180 організацій з 49 країн світу, серед яких і громадські організації з України.


 
Пользователь Тема: Фильмы 2019-2020, трейлеры/новости
Silent Dude 
голос разума
Посты: 33530

: Paradise
С нами с 18.02.10
02.12.20 17:35 - Сообщение#1973906    
    Re: Shu®Mu®
 
Пользователь Тема: Пусть здесь полежит. Том II
Lam0 
недобрый
Посты: 26323

: Киев
С нами с 01.08.06
02.12.20 17:29 - Сообщение#1973905    
    Re: 6APMALEU
 
Пользователь Тема: Коронавирус и прочие "прелести" жизни.
Hac9lJlbHuKe 
BDSM expert. Атуечайу...
Посты: 9405

Возраст: 25
: Дніпро
С нами с 09.09.09
02.12.20 15:07 - Сообщение#1973904    
    Re: Арбанов

Це на скляній зупинці насрано?

 
Пользователь Тема: Коронавирус и прочие "прелести" жизни.
Арбанов 
голос в телефоне
Посты: 11014

Возраст: 26
: Киев,Совские пруды
С нами с 11.12.09
Коронавирус и прочие "прелести" жизни.
02.12.20 14:29 - Сообщение#1973903    

ХехеПрикрепления: 123.jpg (160.6 KB) 1 Просмотр(ы) 
Пользователь Тема: Веселые картинки и видео о спорте
CJlOH 
генерал
Посты: 10778

С нами с 21.10.07
02.12.20 13:31 - Сообщение#1973902    
    Re: Lam0

  • цитата:
ГИМН "ШАХТЁРА"
Тут "Шахтёр" взял и вздул "Реал" 2:0, а потом оказалось, что у донецкой команды даже есть свой гимн и музыку к нему написал даже Игорь Крутой. Но времена меняются и титулованной донецкой команде нужен новый гимн: модерный, идущий в ногу со временем, прогрессивный. Короче я напрягся и понеслось.
"Шахтёр" нерушимый донбасских районов
Навеки взрастил и сплотил террикон,
Да здравствует Тете, да здравствует Болбат,
Дентиньо и Тайсон, и вечный Майкон.
ПРИПЕВ
- Славься, "Шахтёрище" наше народное,
- Первопроходец игры в ногомяч,
- Щедрая Юзовка, сила народная -
- Круглое видишь? - ногою хуячь!
Сковзь норы кротовьи нам солнце сияло,
Ахметов великий нам путь озарил,
Плохим футболистам он вставил паяльник,
А лучших квартирами он одарил.
ПРИПЕВ
Мы наши победы в сраженьях ковали,
Бразильская самба нам силу даёт,
"Динаме" мы пачку голов насовали,
И нет в мире силы, что нам насуёт!


 
Пользователь Тема: "нова" поліція?
Евлампий Петрович 
йожег
Посты: 7376

: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
02.12.20 12:31 - Сообщение#1973901    
    Re: Евлампий Петрович

В РОВД затриманій погрожували «пустити по кругу»
Це було в травні, рівно 2,5 роки тому. Христина знайшла в столичному парку – трьох молодих людей, які знаходились на траві, в майже непритомному стані (як пізніше показала судмедекспертиза – в стані сильного отруєння сурогатним алкоголем). Христина зі свого мобільного телефона викликала швидку і поліцію, що підтверджується довідкою (з матеріалів справи). Христина до приїзду медиків намагалась надавати першу медичну допомогу цим трьом молодим людям, дочекалась приїзду карети швидкої і допомагала лікарям загрузити пацієнтів в карету швидкої. Після чого приїхала поліція, і запідозрила дівчину в крадіжці мобільних телефонів, оскільки один з потерпілих сказав, що в нього немає його мобільного телефона і інших особистих речей. Потерпілий сказав поліції, що нібито Христина може бути причетна до крадіжки його майна. Патурільні затримали дівчину і доставили її в Святошинське РОВД на Перемоги, 109 одразу після полуночі того дня.
І. Незаконне затримання. Недопуск адвоката до затриманої особи
25.05.2018 року – слідчі Святошинського відділку поліції викликали до затриманої Христини чергового адвоката БПД по столиці, в ту ніч це був адвокат з АО Адвокатське об'єднання: "ЛАВРЕНОВ, ГУБСЬКИЙ, ЮРЧЕНКО". Це обов»язкова стандартна процедура – оскільки будь-яка затримана особа має право на правову допомогу\консультацію адвоката\ до першого допиту. Адвокат Лавренов Валерій Львович з АО "ЛАВРЕНОВ, ГУБСЬКИЙ, ЮРЧЕНКО" прибув близько 05.55 хв 25.05.2018 того дня до будівлі Святошинського РОВД, що на проспекті Перемоги, 103. Але його до затриманої – не допустили. Фактично – затриману переховували від адвоката. А менти сказали адвокату, що її там немає. Слідча через чергову частину повідомила адвоката, що вона «на виїзді». І обманним шляхом позбавила Христину можливості скористуватися послугами адвоката-захисника. Адвокат, прочекавши декілька годин біля РОВД на пр.Перемоги 109, так і не зміг ані додзвонитися до слідчої Єрмолко С.М., ані самотужки з»ясуват де саме тримають його підзахисну Христину Антонову. Менти з «Дежурки» сказала, що її немає в РОВД. Тим часом з затриманою проводили допити із застосуванням психологічного насильства і без адвоката звісно, вимагали написати «явку з повинною» по розбою, зокрема, Христина стверджує що їй погрожували «пустити по кругу» в Святошинському РОВД, і інші аналогічні речі казали мінімум двоє співробітників МВС.
2.Підкидання речових доказів
Згідно заяви самої затриманої Христини – їй вже в Святошинському РОВД підкинули, якісь таблетки (упаковку, в пластинках). Адвокат Дмитро Мазурок також стерджує, що це речі – медикаменти Христині не належали. І їй підкинули це саме в РОВД. Це доводиться матеріалами справи. Зокрема, ці таблетки з місця події у Христини – не вилучались, і «з»явились» в її сумочці тільки в РОВД. Де як ми вже казали, не було адвоката, бо адвокат системи БПД – допущений до затриманої так і не був. Тут і сталась фальсифікація – підкидання цих психотропних речовин.
Христина також заявляє, що в суді на санкції, тобто через 50+ годин після затримання її привезли до слідчого судді – і там менти провернули аферу – знову обманули затриману, їй підсунули ментовського адвоката. Це питання зараз з»ясовується – (редакція чекає коментар від пана адвоката). Зокрема, коли Христину привезли на санкцію в Святошинський суд – то в залі суду вже чекав якийсь адвокат, який представився, що він ніби-то із системи БПД і має доручення від Центру БПД на представництво її інтересів. Як потім з»ясувалось ,вже після початку судового засідання приїхав справжній черговий безкоштовний адвокат системи БПД Олег Юрченко – але від його послуг «новий «безоплатний» адвокат БПД» переконав Христину відмовитись. Потім один рік він її представляв. В Америці ця ситуація називається bad lawyering. Оскільки цей адвокат – виявився другом ментів зі Святощино, і зокрема не однієї скарги в ДБР на неправомірне затримання і підкидання речових доказів дівчині – він так і не подав, і не ініціював кримінальне провадження за порушення права на захист під час затримання Христини, і з приводу інших неправомірних дій співробітників поліції Святошинського РОВД. Грубо кажучи, він виконував фінкцію меблів.
Через рік перебування справи в суді Христині знайшли професійного і порядного адвоката і професіонала – досвіченого юриста і правозахисника Дмитра Мазурка, який захищає багатьох політв»язнів і жертв поліцейського свавілля. Дмитро Мазурок зробив фантастичну роботу в суді першої інстанції, але суд 1 інстанції чомусь виніс обвинувальний вирок і засудив Христину до 8 (восьми) років позбавлення волі за розбій. Нині вирок оскаржується в апеляційному суді, і перше судове слухання по апеляції має відбутись о 14-00 24 грудня 2020 року.
Ми будемо прискіпливо слідкувати за перебігом цього судового процесу ще і тому, що затримана – кругла сирота, і виросла в дитячому будинку, бітьків у неї немає, і цілком очевидно що за рахунок неї «нова чесна» поліція і прокуратура просто роблять собі показники розкриваємості. Поки слєдаки Святошинського РОВД отримують премії за високі показники по «розкриттю» тяжких злочинів, дівчина провела в Київському СІЗО вже 2,5 (два з половиною) роки. І кінця і краю цьому свавіллю немає.
Проект «Вбивці, які не вбивали»

© Oleg Veremiyenko https://www.facebook.com/oleg.veremeenko/posts/10158722022815586

 
Пользователь Тема: Совет по кальяну
Aloha123 
новичок
Посты: 8

С нами с 31.10.20
02.12.20 11:24 - Сообщение#1973900    
    Re: Rif

Пробуйте хромированные, почитайте в инете

 
Results: 1 - 14 of 14
  1 из 1 1
Реклама
344 сейчас в онлайне
1 пользователей (6APMALEU) и 1 скрытых, а также 342 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2020
Execution time: 0.092 seconds.   Total Queries: 14   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+2.0). Current time is 05:35
Top