Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: ООН больше не будет помогать пострадавшим при аварии на ЧАЭС        (Тема#18012)
Milky Way 
No Limit Infinite
Milky Way
С нами с 18.01.02
Посты: 33612
04.12.07 21:48 Ukraine #339708
  • цитировать:
....
І ось сьогодні з вуст чиновників ООН лунають заяви про згортання гуманітарної допомоги районам України, Росії та Білорусі, що постраждали від Чорнобильської катастрофи, та про перебільшення трагічних наслідків атомної аварії. Про це заявила керівник проектів Програми розвитку ООН для країн СНД Вінтон.

"Міжнародна допомога почне зменшуватися на тлі гостріших світових проблем, таких як голод чи катастрофічні зміни клімату. Райони в Чорнобильській зоні сьогодні не виглядають найболючішими на карті світу, за два десятиліття тут було зроблено досить багато", - сказала Вінтон.

Вона зауважила, що всі три країни мають більше спиратися на власні ресурси і програми.

Експерти ООН, які займаються найбільшими програмами надання підтримки під егідою ООН, поставили під сумнів катастрофічність впливу радіації на здоров'я населення, оскільки не змогли переконатися, що життя на забруднених радіацією територіях небезпечне для життя людей.

За словами Вінтон, "наука досі не може дати відповідь на багато питань, пов'язаних з радіацією, проте ми бачимо, що негативні зміни на клітинному рівні відбуваються як у потерпілих районах Білорусі, так і на незабруднених територіях".
....




Вот так вот, а Вы про Грузию, Россию...

(с)
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


748 Просмотры
Реклама
406 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 406 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2026
Execution time: 0.044 seconds.   Total Queries: 22   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 02:41
Top