Аноним 2
майор
С нами с 24.05.01
Посты: 1452
|
|
Провокатор Андрюшкин
М1й тезка. 
Ще одне п1дтвердження необх1дност1 робити счудову систему б1льш прозорою.
Так, щоб, принайман1 з судовими р1шеннями була змога знайомитись за допомогою 1нтернету. Я вже не кажу про протоколи судових зас1дань. Ск1льки ми йшли до того, щоб розгляд справи можна було записувати за допомогою електронних засоб1в!
Якщо б 1снував единий реестр судових р1шень, з вм1стом якого можна було б ознайомитись за допомогою павутиння, роздати суддям парол1, та зробити нелег1тимним будь-яке р1шення, яке не було б внесене до реестру, з 1-м, 2-ма суто техн1чними адм1н1страторами цього ресурсу, що були б п1дпорядкован1 голов1 верховного суду. Було б набагато важче провадити под1бн1 мах1нац11, як1 загроджують не т1льк1 конкретним випадкам з"ясування пол1тичних стосунк1в, але й авторитету судово1 влади вц1лому.
|
|