Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Администрации ресурса        (Тема#35040)
loprano 
новичок
С нами с 09.02.10
Посты: 13
10.02.10 03:38 Italy #708894
Как мы видим из последних сообщений на форуме, администрация форума и админы игрового сервера нарушают правила установленные ими самими, бын(Ban), кик(Kick) и хамство у них в порядке вещей хотя правила этого не оговаривают. Кроме того администрация уже начала банить и лицензионные игры (стим (Steam)). Из этого можно сделать вывод, что администрация должна изменить свое поведение и извиниться перед пользователями за представленные им неудобства и не правомерные действия в отношении их (иметься ввиду соблюдавшим правила установленных на сервере).

Предлагаю пользователям из-за не вменяемости администрации написать письмо о не законном использование лицензионного ПО. Тем самым наказать данный ресурс.
6ot in da club 
мейнстрим
6ot in da club
Возраст: 22
С нами с 03.04.08
Посты: 13313
10.02.10 03:52 [Re: loprano] Ukraine #708895
я за !
на основании каких правовых документов ?
тока тсссссс !!
loprano 
новичок
С нами с 09.02.10
Посты: 13
10.02.10 04:45 [Re: 6ot in da club] Italy #708902
Стаття 176 КК. Порушення авторського права і суміжних прав

1. Незаконне відтворення, розповсюдження творів науки, літератури і мистецтва, комп'ютерних програм і баз даних, а так само незаконне відтворення, розповсюдження виконань, фонограм, відеограм і програм мовлення, їх незаконне тиражування та розповсюдження на аудіо- та відеокасетах, дискетах, інших носіях інформації, або інше умисне порушення авторського права і суміжних прав, якщо це завдало матеріальної шкоди у значному розмірі, -

караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією та знищенням всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, відеограм, програм мовлення та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для їх виготовлення.

2. Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або завдали матеріальної шкоди у великому розмірі, -

караються штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з конфіскацією та знищенням всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, відеограм, програм мовлення та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для їх виготовлення.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою з використанням службового становища або організованою групою, або якщо вони завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі, -

караються штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого та з конфіскацією та знищенням всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, відеограм, програм мовлення та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для їх виготовлення.

Примітка. У статтях 176 та 177 цього Кодексу матеріальна шкода вважається завданою в значному розмірі, якщо її розмір у двадцять і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян302.5x20=6050 грн., у великому розмірі - якщо її розмір у двісті і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, а завданою в особливо великому розмірі - якщо її розмір у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
Milky Way 
No Limit Infinite
Milky Way
С нами с 18.01.02
Посты: 33612
10.02.10 06:55 [Re: loprano] Russian Federation #708907
Удачи!
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


570 Просмотры
Реклама
50 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 50 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2022
Execution time: 0.244 seconds.   Total Queries: 31   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 02:47
Top