Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Патріотам України        (Тема#36536)
BAV83 
новичок
С нами с 15.03.10
Посты: 1
15.03.10 10:28 Ukraine #736591
Заклик!
Я знаю що в наший країні багато розумних та патріотично налаштованих українців.
Я (хто такий я, читайте нижче) бачу це коли читаю коментарі на політічні події в країні, чи читаю відгуки на пропагандисько – шовіністичні фільми Московії, багато розумних думок висловлюються на форумах у всесвітній мережі. Всі ми бачимо та розуміємо, що голос України стає все тихіше, а голосі українців патріотів розпорошені поодинокі та не мають сили. Заклик мій полягає у консолідації патріотів України!!! Об’єднання не навколо якоїсь політичної сили, блоку, партії, комерційної структурі! Ми маємо об’єднатися один з одним для нашої країни, для того, щоб знати, що залишились патріоти українці, які люблять власну оселю, свій дім, своє місто, свою державу!
Мета об’єднання:
По-перше, для власної душі, щоб розуміти, що Ви не на одиниці з власною думкою, що можливо ваш сусід або колега по роботі також має такі ж переконання, що й Ви; для того, щоб мати змогу спілкування з однодумцями (певного роду «клуб за інтересами»).
По – друге: для того, щоб мати змогу робити колективні звернення у випадку, якщо ви вважаєте, що влада незалежно від її рівня порушує права українського народу. Зважаючи на те, що наш новий президент це не просто маріонетка, яку смикають за нитики, а повністю безхребетна лялька, кажучи російською «Петрушка». Я дуже занепокоєний тим, що таких порушень гідності українського народу стане дуже багато.
По-третє, ми об’єднуємося для того, щоб об’єднати нашу країну. Ми патріоти України незалежно від того живимо ми в Севастополі чи в Івано-Франківську, в Донецьку чи в Києві. Я вважаю, що не важливо, на якій мові ми любімо Україну, головне - мати розуміння, що шкідливо для нашої держави. Тому мета нашого об’єднання - це зібрати в єдину силу патріотично налаштованих громадян, для яких не байдуже, що коїться в рідній країні!!!
Для того, щоб почати об’єднання з однодумцями Вам достатньо лише направити листа електронною поштою на мою адресу bav83@meta.ua, в якому вказати ваше ім’я та місто, в якому ви живите. Я в свою чергу буду відсортовувати листи та повідомляти вам електронну адресу ваших земляків патріотів.
Я – це звичайний киянин, якому боляче дивитися склавши руки як руйнують нашу державу.
Мене звати Андрій, мені 27 років, юрист, патріот. Своє прагнення до зміцнення української держави я успадкував від свого дідуся Суковенка Віктора Івановича, який був великим патріотом нашої держави та статті якого ви могли читати у газетах «Нескорена нація», «Вечірній Київ» та ін., а також на деяких Інтернет порталах.
Для об’єднання: Андрій місто Київ – bav83@meta.ua
Прохання поширити це звернення далі в мережі!
The blind sniper 
майор
The blind sniper
: из когнитивного диссонанс...
С нами с 15.03.05
Посты: 2162
15.03.10 10:40 [Re: BAV83] Ukraine #736606
А цель организации???
Паровозик 
а баба яга - против
Паровозик
С нами с 19.10.02
Посты: 7639
15.03.10 10:55 [Re: The blind sniper] Ukraine #736615
  • The blind sniper Сказано:
А цель организации???



  • BAV83 Сказано:
Мета об’єднання:
По-перше...
По – друге...
По-третє...




чтобы быть патриотом необязательно объединяться
Nameless 
Maximus - Lite Edition
Nameless
: 404
С нами с 02.11.05
Посты: 21233
15.03.10 11:47 [Re: Паровозик] Ukraine #736656
и почему меня слово "патриот" всегда сразу настораживает?! Особенно, если много восклицательных знаков!!!
Marvel 
подполковник
Marvel
Возраст: 44
: Ukraine
С нами с 23.01.04
Посты: 2660
15.03.10 11:49 [Re: Nameless] #736658
солідарний з Неймлесом Аватарлесовичем....
Nameless 
Maximus - Lite Edition
Nameless
: 404
С нами с 02.11.05
Посты: 21233
15.03.10 12:01 [Re: The blind sniper] Ukraine #736669
  • The blind sniper Сказано:
А цель организации???


узкоспециализированный спам
CHELOVEK MOLOKO 
лейтенант
CHELOVEK MOLOKO
С нами с 05.11.09
Посты: 268
16.04.10 12:43 [Re: BAV83] Ukraine #761382
  • BAV83 Сказано:
Заклик!
Я знаю що в наший країні багато розумних та патріотично налаштованих українців.
Я (хто такий я, читайте нижче)




so sad
aZ 
езмъ Он
aZ
Возраст: 39
: Украина
С нами с 22.08.08
Посты: 12094
16.04.10 16:46 [Re: CHELOVEK MOLOKO] Ukraine #761642
Т.е те кто голосовали за нового президента автоматически не являются патриотами:)...красиво завернул..........
Мне больше всего понравилось это: "Мене звати Андрій, мені 27 років, юрист, патріот."

На ваши вопросы он вряд ли ответит)))
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


1422 Просмотры
Реклама
246 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 246 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.309 seconds.   Total Queries: 44   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+2.0). Current time is 11:47
Top