Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Донецкий ботсад вернут        (Тема#3806)
Mia 
полковник
С нами с 15.10.01
Посты: 6677
10.02.05 20:32 Ukraine #54784
"Президент України Віктор Ющенко пообіцяв розібратися з Донецьким ботанічним садом, де будуються дачі.

Про це він повідомив у четвер, перебуваючи в Донецьку.

"Усе, що відібрано в ботанічного саду, я б хотів, щоб все це повернулося державі", - сказав він.

Як відомо, Кабінет Міністрів підготував указ президента України про зміну меж Донецького ботсаду, яким передбачено вилучити з його території 59 гектарів.

За даними української коаліції "За дику природу", Київського еколого-культурного центру й екологічної організації "Печеніги", вилучена площа має перейти під закритий готельний комплекс, серед керівників якого значиться відомий донецький бізнесмен Ринат Ахметов.

Також активісти даних організацій повідомляють, що "1 липня 2002 року Кабмін України з ініціативи Віктора Януковича, який раніше був губернатором Донецької області, і маєток якого перебуває поруч із Донецьким ботсадом, уже ухвалив розпорядження про вилучення з володіння Донецьким ботсадом 147 гектарів"."

Даже не верится... Дай бог, чтоб получилось...
Anechka 
подполковник
Anechka
: Seattle, USA
С нами с 14.12.01
Посты: 3555
11.02.05 01:30 [Re: Mia] United States #54785
Сейчас, когда я читаю о том, какие перемены планируется провести на Украине, то у меня одна мысль только - дай бог чтобы они живы остались. Они - это нынешнее правительство Украины в целом, не только Ющенко и Тимошенко.
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


1010 Просмотры
Реклама
829 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 829 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.073 seconds.   Total Queries: 26   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 02:43
Top