Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Цікава інформація...        (Тема#3852)
Afroditochka 
Я не веган!
Afroditochka
Возраст: 36
: vbios.com
С нами с 29.11.04
Посты: 4074
13.02.05 15:52 Ukraine #55730
Шаман – уповноважена Адміністрацією особа, в якої є мінімум засобів дисциплінарного впливу, а саме „ прокляття”, „ індульгенція”, „ амулет” та „ мовчанка”.Сфера діяльності шамана – розважання користувачів.Шаман має підтримувати розмову в загальному каналі (не менше 20 годин на місяць згідно рейтингової системи чату), знаходити нові цікаві теми та створювати доброзичливу атмосферу в чаті. Також в обов'язки шамана входить проведення обряду „ віртуального весілля”та „ віртуального розводу”.Використовувати „ мовчанку” шаман має право за виняткових обставин,а саме – за наявності правопорушення та відсутності / бездіяльності модераторів. Стати шаманом може бу д ь-який користувач,в якого не має проклять, якщо його рекомендують як мінімум 2 шамани (кандидатура має бути затверджена 2/3 шаманів) та проти кандидатури не виступить або 2/3 модераторів, або хоча б один з Адміністраторів.Шаманом може стати лише користувач, котрий пробув на ресурсі не менше за 4 місяці і за цей час його рейтинг не менший за 100 годин згідно рейтингової системи чату.

Звільнення з посади шамана відбувається або з ініціативи Адміністрації, або по особистому бажанню.

Модератор – уповноважена Адміністрацією особа, котра вже внесла та вносить великий вклад у розвиток чату, постійно знаходиться на ресурсі, бере участь у керуванні проектом та наділена частково обмеженими правами дисциплінарного впливу.Модератор повинен слідкувати за порядком у загальному вікні чату, зразково дотримуватись Правил, підшуковувати кандидатів у шамани серед простих користувачів, кандидатів у модератори серед шаманів. Прийом до лав Модераторів проводиться серед існуючих шаманів або, як виключення, Адміністрацією проекту. Простий користувач зразу стати модератором не може – спочатку він має пройти ступінь „ шамана”.Модератором може стати лише існуючий шаман, котрий пробув на цій посаді не менше за 4 місяці.Для затвердження кандидатури модератора необхідна рекомендація 2-х існуючих модераторів, кандидатура має бути затверджена 2/3 від поточного модераторського складу та проти не виступає хоча б один з Адміністраторів. Також у обов'язки Модератора входить керування одним з розділів на сайті (на вибір чи визначається Адміністрацію проекту). Звільнення з посади Модератора відбувається або з ініціативи Адміністрації, або по особистому бажанню.

Адміністратор – людина, яка визначає політику ресурсу, приймає/звільняє шаманів та модераторів. Нікому нічого не винна, володіє найширшими правами.Адміністратор повинен слідкувати за порядком у загальному вікні чату, зразково дотримуватись Правил та вимагати цього від користувачів, шаманів та Модераторів. Входить до Ради Адміністраторів проекту при Координаторі. Має право представляти чат на різних заходах. Приймає та звільняє Адміністраторів Координатор особисто, за умови що проти кандидатури не заперечує ніхто з існуючих Адміністраторів. Адміністратором може стати лише існуючий Модератор, котрий пробув на цій посаді не менше за 4 місяці.


Адміністратор нікому нічого не винен і має право відмовити у наданні статуса без роз'яснення причин.

Прийняття кандидатури на розгляд зовсім не обов'язково означає беззаперечне надання прав - тому нема змісту швендяти по приватам Модераторів та шукати собі голоси.

Afroditochka 
Я не веган!
Afroditochka
Возраст: 36
: vbios.com
С нами с 29.11.04
Посты: 4074
13.02.05 15:57 [Re: Afroditochka] Ukraine #55731
Право на візуальний ефект ніку користувача, надання „ власної” фрази при вході чи виході з чату, спеціальний статус вирішують Адміністратори.
Користувачі мають право на візуальний ефект на нік у випадках:

• користувач має не менше як 200 000 поінтів рейтингу та посідає 1 місце у рейтингу;

• користувач веде рубрику на проекті;

• користувач є Модератором, Адміністратором чи Координатором проекту.

• користувач є постійним відвідувачем проекту і надання візуального ніку йому пропонує Адміністратор чи Координатор як виняток, щоб відзначити користувача.

При цьому ніки осіб чоловічої статі мають право на візуальний ефект ніку одним кольором, ніки осіб жіночої статі мають право на візуальний ефект ніку двома кольорами, ніки осіб, де стать не вказана – одним кольором.

Під "кланом" надалі розуміється група осіб (числом не менша за 5), котрі є постійними відвідувачами чату та яким надається право на створення власного об'єднання.

Для того, що б створити клан, необхідно написати заявку на адресу clan@rozmova.if.ua-antispam, (-antispam з адреси забрати!) де чітко вказати:

• 5 користувачів, які мають не менше як 25 000 поінтів рейтингу і не є забаненими або дані ніки не є клонами забанених ніків;

• назву клану (назва підпадає під тіж самі правила, як і нік);

• нік адміністратора клану.

У випадку, якщо буде виявлено, що для реєстрації ніки реєструвала одна і та сама особа, клан буде ліквідовано.

Кількість користувачів у клані не може перевищувати 20 осіб.

Заяви звичайно розглядаються в триденний термін (з понеділка по п'ятницю). За розгляд заяв на данному етапі відповідає Loki.

Клан розформовується у випадках:

1. Забанення ніку особи, яка виступала як адміністратор клану при реєстрації, якщо вона досі присутня у клані або забанення бодай одного з ніків поточних адміністраторів клану (принцип "всі за одного");


2. За систематичні порушення сокланівцями Правил - рішення приймається Адміністративною Радою проекту;


3. У випадку, якщо у клані нема потрібної кількості осіб, вимоги до яких вказані як обов'язкові при реєстрації;


4. У випадку, якщо сокланівці не відвідують ресурс або явка їх не перевищує 10% від загальної кількості;


5. У інших випадках (форсмажорних), які не відображені у даних Правилах по рішенню Адміністративної Ради проекту.


Адміністрація залишає за собою право пом'якшити ці умови для людей, які внесли великий вклад у розвиток ресурсу.
dangm 
BMG Group
dangm
Возраст: 49
: Киев, Украина
С нами с 15.05.03
Посты: 1018
13.02.05 18:14 [Re: Afroditochka] Ukraine #55732
А теперь я хочу добавить, что ЭТИ правила - сделаны для проекта Розмова, откуда пришел ДырДевил.. Так что у НАС есть много отличий...
Afroditochka 
Я не веган!
Afroditochka
Возраст: 36
: vbios.com
С нами с 29.11.04
Посты: 4074
13.02.05 19:11 [Re: dangm] Ukraine #55733
Я знаю.... Только вот не знала, что есть отличия....
Afroditochka 
Я не веган!
Afroditochka
Возраст: 36
: vbios.com
С нами с 29.11.04
Посты: 4074
13.02.05 19:30 [Re: Afroditochka] Ukraine #55734
И опять я сделала ошибку ...запостила то, чего не знала точно.... ну что за жизнь???
Actros[W.I.P.] 
капитан
Actros[W.I.P.]
Возраст: 40
: UA (Регион 11, на новых ...
С нами с 23.09.04
Посты: 608
14.02.05 18:34 [Re: Afroditochka] Ukraine #55735
Цікаві досліди. П'єса для шкільного театру
Afroditochka 
Я не веган!
Afroditochka
Возраст: 36
: vbios.com
С нами с 29.11.04
Посты: 4074
14.02.05 18:42 [Re: Actros[W.I.P.]] Ukraine #55736
Подурян! Тьфу....ты...епт...Подеревъянский!!!
Actros[W.I.P.] 
капитан
Actros[W.I.P.]
Возраст: 40
: UA (Регион 11, на новых ...
С нами с 23.09.04
Посты: 608
14.02.05 18:58 [Re: Afroditochka] Ukraine #55737
Цитата:

Подурян! Тьфу....ты...епт...Подеревъянский!!!




Точно! Подурян бы так сказал, что места мало было бы.
Afroditochka 
Я не веган!
Afroditochka
Возраст: 36
: vbios.com
С нами с 29.11.04
Посты: 4074
14.02.05 19:00 [Re: Actros[W.I.P.]] Ukraine #55738
Прости меня, Форевер!
Actros[W.I.P.] 
капитан
Actros[W.I.P.]
Возраст: 40
: UA (Регион 11, на новых ...
С нами с 23.09.04
Посты: 608
14.02.05 19:00 [Re: Afroditochka] Ukraine #55739
Цитата:

Прости меня, Форевер!




И мну заодно
Afroditochka 
Я не веган!
Afroditochka
Возраст: 36
: vbios.com
С нами с 29.11.04
Посты: 4074
14.02.05 19:10 [Re: Actros[W.I.P.]] Ukraine #55740
Ага... "Прости меня, засранца" (с) ЧАЙ_С_ВАРЕНЬЕМ
boomer 
капитан
boomer
Возраст: 51
: Киев
С нами с 19.06.03
Посты: 898
22.02.05 21:56 [Re: Afroditochka] Ukraine #55741
В дополнение к перечисленным категориям...
...я думаю надо создать специальную категорию пользователей и назвать ее НЕПРИКАСАЕМЫЕ
Как автора этой идей внести меня в список, с правом добавления кого-либо в данную категорию

НЕПРИКАСАЕМЫЕ - группа лиц, на которых не растространяется влияние шаманов, модераторов, администраторов и прочих уполномоченых особ. Этой группе лиц могут быть лишь посланы предупреждения для указания на некорректное поведение. Любые другие действия исключены и могут повлечь за собой лишение имеющихся привилегий. Тем не менее состав этой категории определяют администраторы и автор идеи.
Дополнительно: стать Неприкасаемым может только Администратор со стажем 2 месяца при условии что за него проголосуют все или без одного Администраторы.

Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


2398 Просмотры
Реклама
454 сейчас в онлайне
1 пользователей (Mega) и 0 скрытых, а также 453 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.176 seconds.   Total Queries: 55   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 12:07
Top