Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: S_V_E_N приносит извинения.        (Тема#44656)
S_V_E_N 
новичок
С нами с 28.12.10
Посты: 2
29.12.10 00:15 Russian Federation #912701
Здрастуйте адміністрація. Приношу вибачення за порушення правив, із за яких я попав в бан. Причини мені довели наступні: БР, мати, злив кешів.

Епізод з кешами вважаю не серйозним порушенням, оскільки на сервері знаходилося менше 15 чоловік. Хотілося хоч як те оживити розряджену обстановку. До втрат в оєй команді це не привело.

Мати. Нікого ніколи не хотів образити, хоча міг ненавмисно. Так, можливо раз або два міг вставити міцне слівце в чат, прошу пробачити.
БР не було навіть в намірах.
Мене лочил АА, по цьому я був перед вибором убити або померти. Випадково зачепив декілька одиниць техніки, за що дуже жалкую. Я навіть не знав що респ техніка це частина бази. Пропішитье це в правилах.

Зрозуміло жодних злих намірів в цих інцидентах не було, по цьому прошу зрозуміти і разбаніть скоріше, якщо це можливо.


Не по темі: дуже дратує наклеп. Мені чтото написали в чаті на англійському, а саме у вмісті було, що я "не умію грати чесно". Це наклеп і марення сивої кобили. Я завжди грав чесно, оскільки я сильний гравець і можу легко перемагати за рахунок досвіду і тактики.

Отредактировано S_V_E_N 29.12.10 00:37. Причина редактирования: Причина не указана.
BadMad 
тренер - маньяк
BadMad
: Caribbean Sea,Black Pearl
С нами с 16.02.07
Посты: 14282
29.12.10 01:26 [Re: S_V_E_N] Ukraine #912736
  • S_V_E_N :
Здрастуйте адміністрація. Приношу вибачення за порушення правив, із за яких я попав в бан. Причини мені довели наступні: БР, мати, злив кешів.

Епізод з кешами вважаю не серйозним порушенням, оскільки на сервері знаходилося менше 15 чоловік. Хотілося хоч як те оживити розряджену обстановку. До втрат в оєй команді це не привело.

Мати. Нікого ніколи не хотів образити, хоча міг ненавмисно. Так, можливо раз або два міг вставити міцне слівце в чат, прошу пробачити.
БР не було навіть в намірах.
Мене лочил АА, по цьому я був перед вибором убити або померти. Випадково зачепив декілька одиниць техніки, за що дуже жалкую. Я навіть не знав що респ техніка це частина бази. Пропішитье це в правилах.

Зрозуміло жодних злих намірів в цих інцидентах не було, по цьому прошу зрозуміти і разбаніть скоріше, якщо це можливо.


Не по темі: дуже дратує наклеп. Мені чтото написали в чаті на англійському, а саме у вмісті було, що я "не умію грати чесно". Це наклеп і марення сивої кобили. Я завжди грав чесно, оскільки я сильний гравець і можу легко перемагати за рахунок досвіду і тактики.

Ви були забанені по сукупності дуже серйозних порушень, а саме:
http://forums.vbios.com/showpost.php?post/882156/
http://forums.vbios.com/showpost.php?post/882167/
плюс розбомблення респауну техніки на Сайлент Іглі.
Якщо цього було не досить зрозуміло - злив кешів являється одним з найтяжкіших порушень і сам по собі тягне на бан назавжди.Нікого не хвилює що вам було нецікаво чи сумно, але подібні дії є прямою зрадою своєї команди та принципів гри.Якщо ви вважаєте себе "сильним гравцем", то мали б знати, що в ПР дуже часто моделюються ситуації нудної армійської рутини, як то:патрулювання, сидіння в обороні годинами без жодного пострілу, тощо.Тому подібні дії не можуть ніяк себе виправдати, особливо, коли вони чітко суперечать встановленим правилам і основані лише на ваших поглядах та бажаннях.
Далі, епізод з матами та образами гравців, які були обурені вашими протиправними діями, я навіть коментувати не буду - це останнє бидляцтво, якщо ви розумієте про що я.Це також само по собі вже тягне на перманент, так, як образи та лайливі слова заборонені політикою ресурсу.
Насамкінець, ситуація з бомбуванням респауну важкої техніки на Сайленті - це була остання крапля.
Не розумію що тут незрозумілого, але очевидно, що якби ця зона не вважалась недоторканою (до моменту взяття останнього прапору), то логічно було б усіма силами намагатись обстрілювати цей шматок землі з усіх видів техніки та зброї, повністю залишаючи супротивника без важкої техніки.Що звичайно призвело б до дисбалансу та відсутності цілі у грі в режимі конквест.А ПР не має на меті саме це.Знову ж таки, ви маєте це знати, як досвідчений гравець(котрим ви себе вважаєте).
Тому, якщо ви до сих пір не зрозуміли - обстріл/бомбардування ділянок з респауном важкої техніки до моменту взяття останнього прапору являється Baserape-ом і карається відповідно до правил.Це стосується не лише Сайлент Іглу а й інших мап з подібним спауном(зокрема на Кашані, техніка з'являєтсья за територією бази, але це не значить, що до моменту взяття останнього прапору, цю территорію можна обстрілювати) за виключенням Козельска, де в повстанців з'являються танки - там цю позицію атакувати можна, але навмисне підривання танків при відсутності екіпажів на стороні повстанців вважається нечемною та некрасивою поведінкою, так, як вносить певний дисбаланс у гру.

На підставі усіх вищезазначених фактів(наклепи від іноземців не були враховані взагалі), з вами можна було б і не розмовляти, так, як по сукупності ви вже заробили на декілька перманентів, але враховуючи ваше щиросердне(чи мені так здалося) розкаяння, вам надано перший та останній шанс.

Ознайомтесь з нашими правилами та не порушуйте їх більше.
Сподіваюсь на вашу адекватність в майбутньому.
Розбанені.
Зайти на сервер ви зможете після перезавантаження, з завтрашнього дня.

P.S. Если трудно писать на украинском, или он не родной - не обязательно напрягаться с переводчиком, хотя такое поведение конечно приветствуется.Я прекрасно понимаю русский и свободно на нем говорю, если что.
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


875 Просмотры
839 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 839 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.173 seconds.   Total Queries: 25   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+2.0). Current time is 11:29
Top