Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

  6 из 6 « Первая<3456
Пользователь Сообщение: А самозабанится можно?)        (Тема#49060)
Roxas 
новичок
С нами с 24.04.11
Посты: 10
27.04.11 22:26 [Re: zoomroom] Russian Federation #1005571
Да, звичайно!!!!! ПРоте мене вже двічі за сьогодні спіткала невдача. Втратив більш 3 тис вояк... Знову відроджую армію... Сподіваюсь на порозуміння...
shambig 
Suspilstvo.com
shambig
С нами с 25.12.09
Посты: 463
29.04.11 16:26 [Re: Roxas] Ukraine #1006703
Тільки сьогодні дали ссилку на цю гілку. Я в баги ше іноді заглядаю, а так нема коли.

Скажу так. Я 2 роки практично кожен день працюю над Суспільством. Весь ігровий код, база даних - все написано мною з чистого листа, з нуля - це моя інтелектуальна та авторська власність. Від успіху гри в майбутньому залежить моє майбутнє. Причому сильно. Якшо Ви 2 роки день-у-день щось робите, і багато, то навряд чи Вам паралельно ще вдасться якусь кар'єру будувати. Після всього вище сказаного, поставте себе на моє місце - Ви би роздавали доступ до бази чи адмінпанелі наліво і направо? Дозволяли би комусь хитрити та ставити під ризик присутність активних гравців, які фактично "ведуть" та роблять живим цей проект з самого початку? Чи довірили би комусь подивитись ігровий код.. може ше й на флешку скопіювати щоб він продавався по всьому нету по 10 баксів в рар архіві з паролем? Або скопіювати базу даних та продавати її. Все як на долоні тоді. Тільки тоді 2 роки мого життя в дупу. Тому такого не буде. І я не маю ніякого інтересу, і мені всеодно хто з ким воює. Мені цікаво тільки коли Ви пишете про те що покращити в грі, що Вам подобається і не подобається. Тому і не дивлюсь у ці гілки.

Нехай щастить )

Йду правити багу з картою світу для мозілли 3.6.х
Воно там не відкривається бо ті бідолахи обмежили сильно об'єм даних якими можна оперувати в скрипті. А там у нас 90*90=8100 координат. Бугага. В мозіллі 4 все нормально.
Noe 
подполковник
Noe
: Киев
С нами с 07.11.08
Посты: 4533
29.04.11 17:38 [Re: shambig] Ukraine #1006724
  6 из 6 « Первая<3456
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


4336 Просмотры
Реклама
537 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 537 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.289 seconds.   Total Queries: 28   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 19:21
Top