Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Війни за копальні. Тактика. Стратегія. Правила. Реалізація        (Тема#49694)
Філін 
старшина
С нами с 31.01.11
Посты: 225
11.05.11 20:01 Ukraine #1014847
Давайте обговоримо тактику війн за копальні.

там помінялись правила з новою версією, я зараз не вкурсі, шо відбуватиметься за певних військових маневрів. (Хоча до того теж був в тумані)

Даю наступні пункти де є початкові умови і дії. мене цікавить результат. Якшо хтось намалює блок-схему було б прикольно =)

1) копальня вільна. я вислав війська, якшо я прийшов до копальні і вона вільна надалі, то я її захопив. Війська інших гравців розвернулися додому.(перевірено)

2) копальня вільна. Я вислав захист.
2.1. Копальню захопила ІНША держава, до того як захист прийшов - мій захист розвернувся (зміна власника)?
2.2. Копальню захопив гравець МОЄЇ держави, до того як захист прийшов - мій захист розвернувся чи прийшов і встав на захист?
3) копальня вільна. Я вислав атаку і з інтервалом нехай 50хв вислав захист.
3.1. мої війська атакуючі здобули перемогу. Війська що йшли на захист розвертаються? (зміна власника) чи стають на захист?
3.2. атака натрапила на захист ворожої держави і затягнулася. Мої війська що стають на захист проти моїх військ що атакують?
3.3. атака програла бій. війська стали на захист копальні?

4) Копальня суперника. Я вислав на неї атаку і через інтервал захист.
4.1. див. 3.1
4.2. див. 3.2
4.3. див. 3.3

5) Копальня суперника. Я вислав на неї захист і він там стоїть (суперник не виганяє його, це робиться для того, наприклад, шоб інший слабший суперник не завоював її).
5.1 я атакую копальню і забуваю зняти свій же захист. Мої війська воюють проти своїх чи приєднуються до атаки (було б кльово)?

6) Копальню успішно завоювати можна раз на день?
6.1 це правило діє на одного гравця чи на всіх гравців одночасно? (Форт можуть грабувати усі)
Наприклад, в один день може копальню відвоювати гравець 1, потім (якшо її відвоюють) гравець 2 і т.д.?
і копальня лишиться в того в кого в державі більше гравців? )))

7) Останній день війни. Які там часові обмеження? Кінець війни досі кінчається не в той самий час, як то написано, а трохи пізніше?
напишіть, будь ласка, схему обрахунку, коли треба йти на копальню, щоб вона точно залишилася в державі після завершення війни, або доки на ній тримати захист?

8) на вільну копальню нападають гравці різних держав прийшли одночасно. Кому дістанеться копальня?

9) на копальню суперників нападають гравці різних держав (у яких у всіх оголошена війна) прийшли одночасно. Кому дістанеться копальня після виграшу?

не знаю варіантів напевне ще багато) поки що цікавлять лише ці. якшо знаєте або маєте досвід роз'ясніть по пунктах.
Doktor Bormental 
мясник-костоправ
Doktor Bormental
: Країна У
С нами с 24.02.06
Посты: 12813
11.05.11 20:40 [Re: Філін] Ukraine #1014888
С этим действительно проблема. Считаю, надо исправить захват шахты в том смысле, что после атаки войска автоматически остаются на охране. Ато практически невозможно удержать шахту, рядом с котрой стоит город противника. Можно захватывать ее до посинения - он просто заберёт ее назад через несколько минут.
При смене хозяина все, кто идут к шахте, разворачиваются.
Если войска вышли до конца войны, атака не отменяется. Мы хотели у тебя таким образом как-то шахту откусить, но как раз тогда добавились свободные шахты и это потеряло смысл.
Філін 
старшина
С нами с 31.01.11
Посты: 225
11.05.11 20:50 [Re: Doktor Bormental] Ukraine #1014897
я теж так вкінці війни на вашу шахту відправляв колись війська. думав розслабитеся і знімете захист. Але війна тоді ще тривала трохи більше ніж було написано (одна дві години +).

про те, щоб війська залишалися на захисті хороша ідея і логічна. мені якось прийшлось напасти на всі міста навколо шахти, щоб "залОчити" суперника і він не зміг відвоювати копальню поки я туди захист не пошлю військ.
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


1688 Просмотры
Реклама
359 сейчас в онлайне
1 пользователей (djKABAN) и 0 скрытых, а также 358 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.172 seconds.   Total Queries: 28   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 19:26
Top