Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: 2 Admins        (Тема#50727)
znechulyvach 
капитан
znechulyvach
: Івано-Франківськ
С нами с 05.10.08
Посты: 566
11.06.11 20:34 Ukraine #1040242
Шановна Адміністрація!
На популярних серверах ВБІОС,особливо на 1-му і 9-му, зачастили випадки навмисних провокацій. Що особливого - провокатори в основному безличкові, рядові синяки, на яких скарги писати просто немає сенсу, бо завтра воно зайде під іншим ніком і робитиме те саме, а от жертв вони вишукують в основному серед високого офіцерського складу. І провокації, які вони створюють неодноразово і нагло, запросто винудять навіть самого більшого флегмата на протидію (ТК і т.д) - що є цілком закономірно (3 закон Ньютона).
Так от, велика просьба до Адміністраторів - при виписуванні банів жертвам провокацій, брати до уваги ситуації, при яких були створені ними порушення правил. Я й сам, за останній тиждень, тричі попадав в такі провокативні ситуації, але на щастя стримував свої емоції... Що цікаво - часто провокаторами були хлопчики з клантагу WTF ( http://lurkmore.ru/WTF ). Не хочу образити чесних гравців з цього клантагу, але маємо те що маємо (с)
Прошу Адміністрацію дослухатись......
BLEIK22 
лейтенант
BLEIK22
: Одесса
С нами с 12.08.09
Посты: 352
11.06.11 21:19 [Re: znechulyvach] Ukraine #1040264
  • znechulyvach :
Шановна Адміністрація!
На популярних серверах ВБІОС,особливо на 1-му і 9-му, зачастили випадки навмисних провокацій. Що особливого - провокатори в основному безличкові, рядові синяки, на яких скарги писати просто немає сенсу, бо завтра воно зайде під іншим ніком і робитиме те саме, а от жертв вони вишукують в основному серед високого офіцерського складу. І провокації, які вони створюють неодноразово і нагло, запросто винудять навіть самого більшого флегмата на протидію (ТК і т.д) - що є цілком закономірно (3 закон Ньютона).
Так от, велика просьба до Адміністраторів - при виписуванні банів жертвам провокацій, брати до уваги ситуації, при яких були створені ними порушення правил. Я й сам, за останній тиждень, тричі попадав в такі провокативні ситуації, але на щастя стримував свої емоції... Що цікаво - часто провокаторами були хлопчики з клантагу WTF ( http://lurkmore.ru/WTF ). Не хочу образити чесних гравців з цього клантагу, але маємо те що маємо (с)
Прошу Адміністрацію дослухатись......

Тоже самое.
Lam0 
недобрый
Lam0
: Киев
С нами с 01.08.06
Посты: 25926
11.06.11 21:19 [Re: BLEIK22] Ukraine #1040267
Учтено, далее
http://forums.vbios.com/showtopic.php?tid/44818/
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему

688 Просмотры
Реклама
114 сейчас в онлайне
7 пользователей (6APMALEU, nalominovitop, Silent Dude, Hac9lJlbHuKe, -tip-, MurPeHb, artyom-310608) и 0 скрытых, а также 107 гостей сейчас онлайн.

VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2020
Execution time: 0.209 seconds.   Total Queries: 28   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 21:29