Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Вот интересно ...        (Тема#5466)
AlexKiev 
VBIOS.com
AlexKiev
Возраст: 51
: Киев <-> Москва
С нами с 10.01.01
Посты: 6052
19.07.05 15:30 Ukraine #83066
МЗС хоче покарати авторів ідеї вторгнення російського спецназу в Західну Україну

www.ПРАВДА.com.ua, 19.07.2005, 14:23

Заступник керівника прес-служби МЗС України Дмитро Свистков вважає, що розробники комп'ютерної гри "Операція "Галичина" повинні бути знайдені й покарані.

Про це він сказав у вівторок у ході брифінгу, передають "Новості-Україна".

"Ті, хто розробив цю гру, мають бути знайдені й покарані відповідно до міжнародного законодавства", - заявив Свистков, підкресливши неприпустимість розпалення міжнаціональної ворожнечі.

За його словами, у цей час МЗС не володіє інформацією про те, хто є розробником комп'ютерної гри "Операція "Галичина".

Як відомо, в інтернет-магазинах у продаж надійшла комп'ютерна гра "Операція "Галичина". Її розроблювачі пропонують взяти участь у воєнній операції на стороні російського спецназу для наведення порядку в Західній Україні після того, як її жителі відмовилися підкоритися проросійському переможцю виборів президента.

"Ви - командир загону російського спецназу. Ви повинні знаходити й знищувати бази й схрони (секретні укриття) бойовиків, брати в полон їхніх лідерів, брати участь у штурмах заколотних міст", - повідомляють розроблювачі гри.


Итак, ПиАр этой игре уже сделали ой какой некислый
и вопрос, интересно, наши госдеятели совсем с катушек упали, если собираются кого-то карать? писец
Karkusha 
Белая ворона
Karkusha
Возраст: 47
: Kiev
С нами с 22.05.01
Посты: 8380
20.07.05 11:39 [Re: AlexKiev] Ukraine #83067
жирокс )))
Паровозик 
а баба яга - против
Паровозик
С нами с 19.10.02
Посты: 7640
21.07.05 10:05 [Re: AlexKiev] Ukraine #83068
Игра никакая.
Вряд ли такое второсортное творение будет пользоваться спросом.
Очередное действие * на скорую руку * - "говори, что думаешь - думай, что говоришь"

зы. Пусть лучше к фильму *Война миров* приколупаются - чего это Украина первой пострадала от пришельцев ?
Я возмущён.
Пойду подам на Спилберга и всю эту Ко в суд
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


562 Просмотры
Реклама
396 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 396 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2026
Execution time: 0.103 seconds.   Total Queries: 28   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 09:39
Top