Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Осла в меры!!!        (Тема#55242)
6APMALEU 
угорел по хардору
: Киев
С нами с 08.01.09
Посты: 9765
18.10.11 20:33 Ukraine #1144075
Осел може стати мером болгарського містечка



У Болгарії осел Марко балотується на пост мера містечка Варна.

Він представлятиме партію "Товариство Нової Болгарії" на виборах 23 жовтня.

Було повідомлено, що партія вбачає в Марко ідеальну альтернативу нинішнього мера, Кирила Йорданова, який, на їхню думку, виконує свою роботу не дуже добре на такому посту.

Ангел Дянков, керівник передвиборного штабу від партії "Товариство Нової Болгарії" коментує ситуацію: "На відміну від інших кандидатів у мери та політиків, осел має сильний характер, він не буде красти, брехати, а просто якісно виконувати свою роботу".

Один з членів партії говорить, що таким жестом вони ясно дали зрозуміти, що незадоволені роботою мера і не хочуть його більше бачити в цьому кріслі.

"Життя Марко стала важким, тому що кількість зелених місць у нашому місті зменшується з великою швидкістю. І нехай мешканці вирішують, хто має більше позитивних якостей: осел або наш дійсний мер", - кажуть у партії.

(с)
зы: надо и нам так же)


Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


620 Просмотры
Реклама
329 сейчас в онлайне
1 пользователей (Dr.Cox) и 0 скрытых, а также 328 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2026
Execution time: 0.049 seconds.   Total Queries: 22   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 21:31
Top