Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Теорія стрільби        (Тема#56231)
Hac9lJlbHuKe 
BDSM expert. Атуечайу...
Hac9lJlbHuKe
Возраст: 29
: Дніпро
С нами с 09.09.09
Посты: 9566
16.11.11 10:54 Ukraine #1168793
Ми тут посперечались,чи дійсно немає різниці: з зумом чи без стріляти(окрім снайперок)
Для прикладу зручно розглянути РКК-74


Перше,що стосується точності - ми бачимо Min Deviation - 0.4,тобто - рівно,чисто по центру куля не полетить,а якщо і полетить то шанс просто мізерний.(для м 24,скажем цей параметр = 5.)(скоріш прив'язано до значення зум)
Deviation Standing / Crouching / Prone 3/1.2/0.8 - все зрозуміло,
Deviation - це відхилення кулі від напрямку(тобто чим менше - тим краще)
Відповідно,стоячи стріляти з кулемета не варто(хтось скаже,"а з зумом можна спробувати",але тут нас На*?махали0,бо Deviation Mod when Zoomed стоїть 1,думаю,тут вона множиться на відповідне відхилення(якщо стоїмо то на 3,сидимо на 1.2 іт.д,а одиниця при множенні віграє якусь роль?) =)
Виходить що для РКК дійсно,стріляти з зумом на середні відстані просто без толку,але є ще одне намахалово,а саме Deviation Added per Shot 0.4 (1.1) Що блін означають ці дужки?я спочатку подумав, що це після скількох пострілів(у калаша скажем це 2) але ні,1.1 для пострілів не рахують,бо це значення скоріш за все прив'язане до кількості куль,наприклад у дробовиків воно має бути сталим. Так от,може це Час(time) поки у нас зажата ЛКМ(тобто стріляєм без перебору) Але це не секунди і як підрахувати оптимальне значення для 10 пострілів я поки що незнаю(хіба що методом тику)
Найціквіші ось ці рядки:
Recoil 0.25 - 0.45
Recoil when Zoomed 0.5
Тобо віддача,значення не відповідає (мабуть) за точність як безпосередньо,натомість, відповідає за те,наскільки початкове положення прицілу зміниться після пострілу(ми всі,мабуть, помічали,коли стріляєш з кулемета,то з зум-ом при стрільбі ведем мишку трохи донизу,а без зума майже не чіпаєм крису,якщо ціль статична)
Корочше кажучи,люди з мего-здаравенно-якісно-широкоформатно-наукрученно-понтово-афігітєльним монітором реально мають перевагу над іншими в тому,що ціль вони бачать далі,а значить,можуть не вмикати зум(а це дає змогу гатити на далекі відстані чергою по 5,а не по 2-3,як ми звикли і кулі будуть падати доволі точно) Наприклад з м249,де значення відносто зум такі-ж самі,ми знаєм,що на далекі дистанціїї краще гатити без зума і викручувати ситуацію за рахунок скорострільності. Я до чого веду,ми всі використовуємо зум стріляючи на дальні,але тут все хитро сплановано,що з зумом доведеться стріляти або дуже короткими,або одиночними,а при умові що точність від цього не змінюється(безпосередньо у грі,я не кажу про фізіологічні і зорові дані гамера) то краще лягти і без зума дати довгою чергою,а шанс що попадем у кабак(якщо туди ціляємо) значно біьший,ще й за рахунок того що Deviation Added per Shot 0.4 (1.1) - якщо це дійсно час,то наші шанси знищити вражину у такому разі збільшені,за рахунок збільшення летючих свинцевих льодяників,приблизно відсотків на 10-15,може-й більше. Поясню -стріляли по 3,а будем по 5,але з кожним пострілом точність падає.

Далі,поглянем на АК 101 - тут Deviation Mod when Zoomed = 0.8,а це,блін,означає що точність ПІДВИЩУЄТЬСЯ,ось є цифри - Deviation Standing / Crouching / Prone 1.3/1.2/1
Кожну з них,при відповідному положенні множим на 0.8(тобто 20% точності нам це дає,бо від відхилення залишається лиш 80% від почткового значення,наприклад 1.3*0.8 = 1.04,а це менше,ніж з присівши,але без зум. відповідно присівши і прицілившись маємо 0.96 і лежачи 0.8(а це вже серйозна чочність,тепер діло за стрільбою,але і тут задротів намагаються обломити значеннями Recoil when Zoomed 0.8 тобто ствол буде підскакувати після пострілу на 100% більше,ніж без зум,а це змусить нас стріляти одиночними,(або при навичках 2-3 - не більше) Мінімальне можливе відхилення становить 0.45,але я незнаю,чи змінюється воно з зум і без,тому теоретично воно становить 0.36 у супер-пупер гарному випадку(адже стрільба всеодно рандомна і буває що і 2 і 3 кулі летять дуже точно,а буває що по 1 і всеодно молоко)
При всіх цих висновках,я був здивований,коли побачив у м16а2 ось такі значення Deviation Standing / Crouching / Prone - 1.5/1.3/1,це більше ніж у ак,а значить провідну роль окрім зум грає ще-й Min Deviation (Ми всі знаєм,що М16 точніша ніж калачик) ,яке у м16а2 становить лише 0.3 ,в порівнянні з 0.45 у ак101 - серйозна різниця(одна третя)
Знов-таки маємо:
Recoil 0.1 - 0.6
Recoil when Zoomed 0.8
і тут я помітив те,що досить сильно кидалось в очі,а саме - Recoil 0.1 - 0.6 ,у ак 101 мінімум - 0.4,а це 75% різниці.
максимум , однаковий - 0.6. Це говорить нам,що можна дуже класно фігачити,якщо нашаритись добре цілитись і стріляти одиночними з Мки. а з урахуванням того,що значення множаться,то крім сів-встав 5 разів за секунду,як любить ДЕХТО.То можна ще- й з зумом гратись аналогічно,тільки візуально - не зручно)))
Якщо уважно подивитесь,то знайдете-таки різницю між китайським лайном і американським(я про кулемети) там також зум = 1,тому на середніх і ближніх стріляти з зумом як мінмум - необачно,це сковує рухи,а толку - 0,та ще й віддача збільшується. ТУт буде краще тим,у кого ДПІ налаштувати можна швидко на мишці,зазвичай граєш собі на 800,а тут бач десь далеко в тумані спалахи,якщо можеш побачити то врубаєш зум,заводиш приціл,вирубаєш зум,клоцаєш 400 (або 600) дпі і погнали. (На практиці робиться куди швидше,ніж читається) або просто придрочитись і добре розуміти де точно центр того хрестика,тоді про зум можа забути,бо туман він(ЗУМ) не збавляє,а значить з зумом чи без - ціль ми побачим(виняток це даліан і вейк(там туман для піхоти не суттєвий,його взагалі майже нема)) тому зум допоможе нам,коли фігурки просто не промальовуються,але, чи варто стріляти на такі відстані??? хіба-що з ПКМ і серйозним запасом Скіл.
Відповідно читайте,порівнюйте дані(все вище написане - це чисто мої здогадки.Коли робив баллістичні моди для інших ігруль,з БФ ще не ознайомлювався)
Все вище написано - моя особиста думка,не являється осаточно вірною чи фактом.
Якщо чимось вам допоміг,тим краще,залишайте свої комментарі,данні,досліди чи просто досвід на прктиці.
З,І для ПКМ дані взагалі класні)))
Min Deviation 0.1 - Ніфігово так=)))
Deviation Standing / Crouching / Prone 3/1.2/0.8 як для НЕ снайперки - дуже добре
Deviation Mod when Zoomed 1 - тобто сенс врубати зум варто тільки на дальніх,коли важко побачити ціль
Deviation Added per Shot 0.1 (2.5) (Якщо мої здогади вірні,то краще ніколи не зажимами,а клацать,немов ведеш ТВху(Танютка здається саме так і стріляє,наскільки я чув по пострілах)
Recoil 0.25 - 0.45
Recoil when Zoomed 0.5 (якщо врубаєш зум,то стріляй по 1-2)
Дійсно - класна штука ПКМ=))
UPD ; Таки зум трошки зменшує туманність. але буквально пару метрів.

Прикрепления: Teori9.jpg (181.67 KB) 85 Просмотр(ы)



Отредактировано Hac9lJlbHuKe 16.11.11 11:32. Причина редактирования: Причина не указана.
АркаиМ 
подполковник
АркаиМ
Возраст: 33
: Уфа
С нами с 14.08.10
Посты: 2042
18.11.11 21:13 [Re: Hac9lJlbHuKe] Russian Federation #1170877
полностью твой пост не осилил, но увидел небольшое предложение про китайский и американские пулеметы))) про американский не спорю, а вот китайский))) еслиб он был анлоком, яб его брал в место пкма....
точность у него по моему больше чем у всех пулеметов + ко всему скорострельность = ближняя дистанция без зума очень грозное оружие... дальняя дистанция, очень меткое)))
да и с новым патчем, можно просто лечь и сразу стрелять если враг на небольшом расстоянии, прицел сводиться за пару секунд и можно успеть положить пару тел)))
Zublin 
полковник
Zublin
Возраст: 37
С нами с 14.02.07
Посты: 7045
18.11.11 22:49 [Re: АркаиМ] Ukraine #1170940
С зумом меньше разброс у любого оружия кроме дробовиков и подствольника.
patriotUA1911 
подполковник
patriotUA1911
С нами с 11.09.09
Посты: 2157
19.11.11 00:56 [Re: Zublin] Ukraine #1171017
украинское я читать конечно не смогу (расизм в крови наверное) глянул только скриншот , но на щёт зума скажу что с пулемёта без него стрелять себе дороже , чтоб там не писали

Отредактировано patriotUA1911 19.11.11 00:57. Причина редактирования: Причина не указана.
KillMachine UA 
генералиссимус
KillMachine UA
Возраст: 43
: Київ
С нами с 10.12.07
Посты: 25376
19.11.11 02:56 [Re: patriotUA1911] Ukraine #1171052
  • patriotUA1911 :
украинское я читать конечно не смогу (расизм в крови наверное) глянул только скриншот

Hac9lJlbHuKe 
BDSM expert. Атуечайу...
Hac9lJlbHuKe
Возраст: 29
: Дніпро
С нами с 09.09.09
Посты: 9566
19.11.11 14:30 [Re: patriotUA1911] Ukraine #1171229
  • patriotUA1911 :
украинское я читать конечно не смогу (расизм в крови наверное) глянул только скриншот , но на щёт зума скажу что с пулемёта без него стрелять себе дороже , чтоб там не писали


Дякую за аргументований комментар
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


1291 Просмотры
Реклама
769 сейчас в онлайне
1 пользователей (ROKO) и 1 скрытых, а также 767 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.17 seconds.   Total Queries: 38   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 20:29
Top