Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: помогите спаниелю        (Тема#57706)
raSTaNFS 
Дипломированная Растишка
raSTaNFS
Возраст: 43
: Киев - город дорог
С нами с 11.05.05
Посты: 11955
29.12.11 16:39 Ukraine #1207565
ДУЖЕ ПРОШУ ДОПОМОГИ!!!!!!
У мене немає слів, одні емоціїї...Подзвонила мені наша ветеринар.....До них у клініку принесли цуценя англійського кокера, щоб ..усипити((((...
Кілька днів тому дівчинку (здорова, руденька, 2 місячна собачка) подарували дитині на Новий рік...Дитина...підкинула цуценя "як м'ячик", і те бідне впало, зламало лапку і отримало струс мозку (невеликий, як кажуть лікарі, нічого критичного)..."Хазяйка" вимагала присипити масю при ній, бо "немає грошей її лікувати"...((((, але її "попросили" з клініки, цуценя забрали....
Тепер ми шукаємо можливості перетримки собачки після операції...
Зараз вона отримала протишокову терапію, але вже у п'ятницю -суботу її потрібно буде оперувати (будемо збирати гроші на операцію остеосинтезу, частина вже є, і шукати лікаря)..А ось після операції її потрібно буде тримати до одужання...
І дуже бажано, щоб це було дома..
Дуже прошу допомоги у перетримці: консультації лікарів та необхідну підтримку забезпечимо, і, власне....шукаємо нових, ЛЮБЛЯЧИХ ГОСПОДАРІВ...А раптом станеться диво, і комусь ці сумні оченята зазирнуть у саму душу?
Дякую всім, хто відгукнеться!!!

P.S. собака знаходиться у Києві. мій номер телефону 066 182 18 87

Марія Соломіна

Прикрепления: x_940dd433.jpg (47.97 KB) 85 Просмотр(ы)

Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


586 Просмотры
Реклама
1293 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 1293 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.107 seconds.   Total Queries: 31   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 22:16
Top