|
Ми підтримуємо людей, яким не довіряємо, й агітуємо за партії, котрі нам не подобаються. Ми звикли на зло одній наволочі обирати іншу. Я розумію, все це називається парламентською демократією і є невід'ємною частиною політичного життя, яке нам нав'язують. Але тоді до чого всі ці нарікання? Хто може примусити тебе підтримувати людей, які тобі не подобаються? Можливо, дійсно – справа в твоєму особистому незнанні, у відсутності інформації?
Більше читайте тут: http://tsn.ua/analitika/vse-po-chesnomu.html
|