| Пользователь |
Сообщение: Монеты евро 2012 (Тема#62580) |
Ник.луцк
болеющий самолетик
С нами с 19.12.10
Посты: 584
|
Как их заказать, можно ли заказывать в нбу, чтоб прислали посылкой ролик (50 монет) Монета номиналом 1 грн. для общего обихода.
|
|
|
|
GAZ
?"чынитаплаП"

: Coruscant
С нами с 12.02.07
Посты: 14403
|
|
Монеты стоят дороже... Ты их можешь заказать в банке, в котором обслуживаешься...
|
|
|
|
Ник.луцк
болеющий самолетик
С нами с 19.12.10
Посты: 584
|
В приват банке?
|
|
|
|
Sasch
Печенька

Возраст: 41
: Киев
С нами с 11.08.05
Посты: 4246
|
|
ух. надо бы в капилку... каков тираж никто не в курсе?
|
|
|
|
Hippogryph
капитанская дочь

Возраст: 42
: Харьков
С нами с 21.02.11
Посты: 4878
|
|
это если евро накроется, то хоть монетка будет?)))
|
|
|
|
Sasch
Печенька

Возраст: 41
: Киев
С нами с 11.08.05
Посты: 4246
|
у меня монетка 60 лет Победы... и ВВ... в обиходе очень мало попадались... а нынче вовсе не вижу... не то, чтоб нумизматикой страдаю. просто пусть будет 
гляди на старости будет чего внукам показать )))
|
|
|
|
Ник.луцк
болеющий самолетик
С нами с 19.12.10
Посты: 584
|
|
|
|
Ник.луцк
болеющий самолетик
С нами с 19.12.10
Посты: 584
|
|
Расскажите подробней о заказе монет, если не секрет
|
|
|
|
Rif

Возраст: 35
: Киев
С нами с 21.09.08
Посты: 3282
|
То, что на первом скрине - подделка. Их сейчас много развелось, не обращай внимания 
Купить официальные монеты ты можешь в любом отделении Укрсоцбанка(больше нигде ты их не найдешь, Укрсоцбанк официально выкупил все и всех )
Монеты из нейзильбера, номинал 5 грн, комплект состоит из 5 монет: Киев, Харьков, Львов, Донецк и Финал, стоимость - 100 грн за штуку
Монеты из серебра, номинал 20 грн, комплект тот же - 5000 грн
Золотая монетка, номинал 500 грн, 0.5 кг - 400000 грн
|
|
|
|
Hippogryph
капитанская дочь

Возраст: 42
: Харьков
С нами с 21.02.11
Посты: 4878
|
|
|
|
Ник.луцк
болеющий самолетик
С нами с 19.12.10
Посты: 584
|
На первом скрине не подделка, номинал 1 грн, хочу купить ролик с 50 монетами. Сейчас у меня 1 монета номиналом 1 грн.
Отредактировано Стар1К 28.04.12 15:05. Причина редактирования: Причина не указана.
|
|
|
|
krumlov
забил на халяву

С нами с 23.10.09
Посты: 10761
|
|
хочу купить ролик с 50 монетами
Покупай. Разрешаю.
|
|
|
|
Rif

Возраст: 35
: Киев
С нами с 21.09.08
Посты: 3282
|
|
|
|
Rif

Возраст: 35
: Киев
С нами с 21.09.08
Посты: 3282
|
можно официальную ссылку, фото документа, где говорится про введение монеты ЕВРО 2012 номиналом в 1 грн в общий "обиход"?
Витяг із постанови Правління НБУ від 21.11.2011 № 417
Відповідно до статей 33 – 35 Закону України "Про Національний банк України" щодо випуску пам'ятних монет України Правління Національного банку України постановляє:
1. Увести в обіг:
з 1 грудня 2011 року пам'ятні монети із серії "Спорт":
"Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012" номіналом 20 гривень зі срібла 925 проби, якість – "пруф", тираж – до 15 000 шт.;
"Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012. Місто Київ" номіналом 10 гривень зі срібла 925 проби, якість – "пруф", тираж – до 15 000 шт.;
"Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012. Місто Донецьк" номіналом 10 гривень зі срібла 925 проби, якість – "пруф", тираж – до 15 000 шт.;
"Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012. Місто Львів" номіналом 10 гривень зі срібла 925 проби, якість – "пруф", тираж – до 15 000 шт.;
"Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012. Місто Харків" номіналом 10 гривень зі срібла 925 проби, якість – "пруф", тираж – до 15 000 шт.;
з 16 грудня 2011 року пам'ятну монету "Рік Дракона" із серії "Східний календар" номіналом 5 гривень зі срібла 925 проби, якість – "пруф", тираж – 20 000 шт.;
з 23 грудня 2011 року пам'ятні монети із серії "Спорт":
"Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012" номіналом 5 гривень з нейзильберу, якість – "спеціальний анциркулейтед", тираж – до 100 000 шт.;
"Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012. Місто Київ" номіналом 5 гривень з нейзильберу, якість – "спеціальний анциркулейтед", тираж – до 100 000 шт.;
"Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012. Місто Донецьк" номіналом 5 гривень з нейзильберу, якість – "спеціальний анциркулейтед", тираж – до 100 000 шт.;
"Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012. Місто Львів" номіналом 5 гривень з нейзильберу, якість – "спеціальний анциркулейтед", тираж – до 100 000 шт.;
"Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012. Місто Харків" номіналом 5 гривень з нейзильберу, якість – "спеціальний анциркулейтед", тираж – до 100 000 шт.;
"Фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу 2012" номіналом 500 гривень із золота 999,9 проби, якість – "спеціальний анциркулейтед", тираж – до 500 шт.;
з 19 січня 2012 року пам'ятну монету "Євген Гребінка" із серії "Видатні особистості України" номіналом 5 гривень зі срібла 925 проби, якість – "пруф", тираж – 3 000 шт.
© НБУ
Витяг із постанови Правління НБУ від 25.01.2012 № 22
Відповідно до статей 33 – 35 Закону України "Про Національний банк України" щодо випуску пам'ятних монет України Правління Національного банку України постановляє:
1. Увести в обіг:
з 28 лютого 2012 року пам'ятну монету "Олекса Новаківський" із серії "Видатні особистості України" номіналом 5 гривень зі срібла, якість карбування – "пруф", тираж – 3 000 шт.;
з 28 лютого 2012 року пам'ятні монети "Гутник" із серії "Народні промисли та ремесла":
номіналом 10 гривень зі срібла, якість карбування – "спеціальний анциркулейтед", тираж – 7 000 шт.;
номіналом 5 гривень із нейзильберу, якість карбування – "спеціальний анциркулейтед", тираж – 35 000 шт.;
з 29 березня 2012 року пам'ятну монету "Петро Калнишевський" із серії "Герої козацької доби" номіналом 10 гривень зі срібла, якість карбування – "пруф", тираж – 5 000 шт.;
з 26 квітня 2012 року пам'ятні монети "350 років м. Івано-Франківську" із серії "Стародавні міста України":
номіналом 10 гривень зі срібла, якість карбування – "пруф", тираж – 3 000 шт.;
номіналом 5 гривень із нейзильберу, якість карбування – "спеціальний анциркулейтед", тираж – 35 000 шт.
© НБУ
|
|
|
|
KillMachine UA
генералиссимус

Возраст: 45
: Київ
С нами с 10.12.07
Посты: 25376
|
у меня монетка 60 лет Победы... и ВВ... в обиходе очень мало попадались... а нынче вовсе не вижу... не то, чтоб нумизматикой страдаю. просто пусть будет 
гляди на старости будет чего внукам показать )))
советские деньги, за редкими исключениями, почти ничего не стоят, буквально несколько гривен, если в идеальном состоянии (слишком много их выпустили ) )
|
|
|
|
KillMachine UA
генералиссимус

Возраст: 45
: Київ
С нами с 10.12.07
Посты: 25376
|
|
|
|
NaCl
предатель Родины
С нами с 28.08.08
Посты: 24065
|
мне сегодня сдачу дали таким червонцем:
|
|
|
|
-tip-
Пуш'гвин

Возраст: 47
: Киев, ул.Ревуцкого
С нами с 10.09.07
Посты: 5543
|
|
Ну хоть не купонами и то хорошо )
|
|
|
|
Ник.луцк
болеющий самолетик
С нами с 19.12.10
Посты: 584
|
подорвать, при мне было проданно 10 монет номиналом 1грн по 40грн
|
|
|
|
Rif

Возраст: 35
: Киев
С нами с 21.09.08
Посты: 3282
|
лохи невдахы
|
|
|
|