Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Треба замутить,музиканти сюди плз.        (Тема#63545)
Hac9lJlbHuKe 
BDSM expert. Атуечайу...
Hac9lJlbHuKe
Возраст: 29
: Дніпро
С нами с 09.09.09
Посты: 9566
02.06.12 23:00 Ukraine #1347567
Народ,є така ідея.
Я,як гравець в БФ2 вподобав мод БФ:ІР,нажаль там нема оригінального треку в менюшці,якась фігня здається з бф 2142. Давайте помудруємо і закаверим основну тему з БФ2 на ваш смак,я вже пробував,музика добре міксується з усим,наприклад з "Піратами карибського моря" ну і з металікою. Пропоную зібратись в скайпі, вигадаємо основу,всього треба 5 голосів,із них 1-2 акустики(можу взять на себе) 1електро чистий і 1дісторшн,1 клавіші і цього може бути досить,корочше кажучи треба 3 людини, на худий кінець,нам не вистачає клавіш,я б і сам занявся,але нема при собі))
Я не хочу нічого накладати на готову основу,все треба зробити самим,солянку і основу зробимо,проте якщо будуть гітарісти акустика чи електро,бас,клавіші,ударні і навіть духові - з радістю приймемо вашу допомгу, просто треба щось гарненьке ствоити
Ось послухайте,подумайте,вигадайте кавер,запишіть буде основа,все до купи зліпимо,при вашому бажанні зміксуємо з ще одною композицією,головне разово передати належність музики до БФ2

творіть,можете спробувати зробити основу,бо вона ще не записана.

Довжина самого треку має бути приблизно 2:20(не включаючи тишу) грати починати бажано з затакту,аби в майбутньому музика не преривалась різко.
Якщо є бажання,ідеї,досвід, звертайтесь в скайп chelltakoy
,тут чим більше народу,тим краще, якщо все буде добре,то трек увійде до нової версії ІР.
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


840 Просмотры
Реклама
818 сейчас в онлайне
1 пользователей (KoKocHuK) и 0 скрытых, а также 817 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.063 seconds.   Total Queries: 22   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+2.0). Current time is 16:58
Top