Весь цей story почався в тихенькому гопвенькому містечку де наш гол-гер was born. ...всі казали що він народився з дошкою на ногах ...ось так він ріс й опонував все нові і нові виєбони: іноді все було good... ...іноді fuckin_shit ...і ось нарешті з'явилося an oportunity довести всім, що він суперстар... але треба було обов'язково пертися в Москов. Бат зере воз ван проблем: но кеш - но вей Родичі грошей не дали... (жлоби) ...але дали друзі!!! (респект) Незабаром він вже біля дороги чекав на свій бус... ...бус не забарився. Прибулець прибув. Не знаючи місцевості він блукав по moscow-town у пошуках крутих хлопців які б підказали дорогу до скейт парку...але хлопці трапились геть не круті. І знов фінансові трабли...коротше спочатку була кава. Йому вже мріялась нова доска and he got it !!! Ось нарешті він вибрався зі страшного гетто і опинився біля дошкленду. Охоронець був скажено вічливим і навіть запросив зареєструватись Регістрація або [censored] OFF! Смагання почалися. Перші етапи для нього були прогулянкою...отже до фіналу дійшло лише троє райдерів... _невідомий хлопчик from Ukraine-24 з крутою дошкою і моднявим шлемом. Don Gordon - кубінський растаман 22 роки. _місцевий райдер Едуард.Має поганих друзів і ніколи не їздить без капелюха.
У фіналі треба було продемонструвати найкращий SLIDE і два стрибки. Першим почав Раста... DARKSLIDE + 360 AIRWALK + GUNJUMP = ZASHIBIS' Другим був Едік. ...і все було непогано...АЛЕ... прикра технічна помилка змусила його вперше зняти капелюха на людях Невдовзі одним лисим у світі стало менше. Третім був невідомий хлопчик from Ukraine.
Навіть Антон Соколов був дуже вражений трюками: Ніх...уясобі...!!! MADONNA + ROCKET + UNBELIEVEBLE = SUPER_MEGA_ZAEBIS' Хеппі Енд >>> ЗІС ВЕЙ І тут нашого чемпіона нестримно потягло до дому. with $$$ йому не потрібен був бус, він чекав на свій трейн. Та він ще не знав з ким йому доведеться "ПОДОРОЖУВАТИ"
ТУ_ТУ_БЛЯ....
SokoLc полковник : [UA] KieFF
С нами с 05.04.05
Посты: 6709