Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

  3 из 3 Все« Первая<123
Пользователь Сообщение: Rooney        (Тема#68900)
matiz 
нешакал
matiz
Возраст: 39
: Днепропетровск
С нами с 08.10.11
Посты: 234
12.12.12 16:54 [Re: AlexGTR] Ukraine #1488405
Не правильно, началась игра - "я ляпну, а вы ведитесь" или "мне приснилось, а вы мучайтесь"
romko7 
старшина
romko7
С нами с 01.03.11
Посты: 220
12.12.12 19:37 [Re: matiz] Ukraine #1488532
  • matiz :
"я ляпну, а вы ведитесь"

І хто ляпає? Написати kissergiy бот. Та для мене Зевс більший бот, я його ніколи не бачив, а з kissergiy постійно пиво пю. І для особливо розумово обдарованих, я вже писав, що в нього айпі йде зі Львова, а в мене з Києва і я фізично не можу роздвоїтись.

2. Від вас чуть шо починаються крики, адміни, проізвол. Які адміни? В мене в державі ні одного нема і маю я до них таке відношення, як і ти. Тим часом банять тільки наших, в вас крім повністю лівиих ботів всі цілі.
Наприклад перший президент вашої держави babae74. Да всі давно знають, що Микола півтора роки кинув грати. Де нє, живєє всєх живих.

3. Сьогодні, що таке було? Знов атака зі всіх міст на всі мої міста. Причому ти Зевса видзвонюй, а він скріптами балується.
Здається була домовленість не використовувати скріпти. Ти думаєш він в тебе одного є? Так я не шлю 100 атак одночасно (при цьому можу слати з інтервалом в 2-3 хв). І так само можу на форум екселлівську таблицю скинути і відео на 1 хв. І СССР за деякими винятками не шле.Не шлю тому, що тоді п..єц грі. З компом можеш собі сам грати.
Один Артем думає, що він самий хитрови..баний.
  3 из 3 Все« Первая<123
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


4469 Просмотры
Реклама
820 сейчас в онлайне
1 пользователей (KoKocHuK) и 0 скрытых, а также 819 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.078 seconds.   Total Queries: 25   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+2.0). Current time is 16:55
Top