Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Чи буде кінець світу?        (Тема#69583)
romko7 
старшина
romko7
С нами с 01.03.11
Посты: 220
27.12.12 10:24 Ukraine #1497632
Адміни. Зробіть логічне закінчення гри. Гра без кінця не має перспективи, це як біг по колу. Не обов’язково будувати якесь чудо як в травіані, але гравець має бачити глобальну мету і приблизний термін її виконання. Інакше грати стає нецікаво.

Саме тому і відбувається відтік гравців. Я граю в «Суспільство» вже майже два роки (з перервами, коли кидав грати). Серед тих людей, з якими я починав грати (люди з сайту xorosho.com і гравці моєї держави) з 30-50 чоловік лишились одиниці. Решта кинули, якраз з тієї причини про яку я писав вище.
Особисто я вже давно граю за інерцією. Я створював державу (яка колись давно була на першому місці в рейтингу), розпустив її, робив коаліції, воював за шахти, займався шпіонажем. Але знову ж таки, без логічного завершення гри це все немає сенсу.
Останнім часом ми воюємо з римськими сусідами просто зі спортивного інтересу. Війська відбудовуються за 3 місяці і все починається спочатку. Ентузіазму грати, коли ти розбив основних ворожих гравців (а деяких по кілька раз) і це нічим не завершилося, особливого немає.

Наразі дякую ворогам, які ще хоч якось підтримували інтерес до гри.
Рим, з яким я так і не зрозумів за що ми воюємо. Колись я з вашим першим президентом домовлявся про союз, але коли кинув грати, а потім вернувся – наші вже з вами воювали.
СССР, з якими я воював суто через назву (не люблять у Львові цієї абревіатури). Шкода звичайно, що не вдалося грохнути ваш форт, коли там було 4К рубінів, але якщо б вам війну оголосили більше держав, ви б самі його пограбували.
Так само шкода, що колись я гравцям своєї держави (наприклад Makatuka) радив вступати в «Галіцію». Ніколи б подумати не міг, що вона стане союзником СССР. Я і зараз не розумію як нормальний галичани може бути в союзі з людьми, які називають міста: «Судоплатов Павел» (організатор вбивства Євгена Коновальця) і «Сташинский Богдан» (вбивця Степана Бандери). Це так само неприродно як гейська сім’я.



На цьому все. На завершення року від нас прощальний залп.
http://suspilstvo.com/society/viewbattle.php?world=2&id=1293349&key=9e5bfacc93686730eaebe196...
Зустрінемось після свят. Можливо.

stena 
сержант
stena
С нами с 28.10.11
Посты: 124
27.12.12 11:18 [Re: romko7] Ukraine #1497655
Интересную тему ты затронул, я с тобой во многом согласен.

Насчет СССР ты как всегда в своем стиле

  • romko7 :

СССР, з якими я воював суто через назву (не люблять у Львові цієї абревіатури).
Так само шкода, що колись я гравцям своєї держави (наприклад Makatuka) радив вступати в «Галіцію». Ніколи б подумати не міг, що вона стане союзником СССР. Я і зараз не розумію як нормальний галичани може бути в союзі з людьми, які називають міста: «Судоплатов Павел» (організатор вбивства Євгена Коновальця) і «Сташинский Богдан» (вбивця Степана Бандери). .


Дело не в названии государств. Союз между СССР и Галицька держава (Галіція) строилась на дружеском общении и взаимопомощи.

А названия городов переименовывались только для тебя в ответ названию городов твоего Повстанца. Задело тебя, значит не зря старались.

А если серьезно я поддерживаю затронутую тему romko7.
Ganzilla 
мясник-звероящер
Ganzilla
: Киев, 36 лет
С нами с 24.02.06
Посты: 6371
27.12.12 22:09 [Re: stena] Ukraine #1498002
Честно признаюсь, это больная тема.
Мы думаем и просчитываем "время жизни" одного мира.
В планах (отдаленных) рассчитывать миры на год игры, и запускать их с периодичностью в полгода, но... когда мы просчитаем процесс игры по логике от начала до конца.
И это будет точно уже в третьем мире.
Идеи по возможным окончаниям миров будут озвучены вскоре после НГ.
Надеюсь, мы их даже обсудим.
marekslon 
сержант
С нами с 02.03.11
Посты: 141
27.12.12 22:42 [Re: Ganzilla] Ukraine #1498029
Цікаві питання....))
Я ось, наприклад, уявив собі - після нового року Ганзі пише: світ2 діє ще три місяці. Які дії ТОПів, зокрема мої???
Хм... мабуть відразу гримнути дверима наостанок і десь злитися добряче...
Як варіант - набрати ще очків і залишитися в історії №1
Інших логічних ходів я не бачу....

Отредактировано marekslon 27.12.12 22:42. Причина редактирования: Причина не указана.
romko7 
старшина
romko7
С нами с 01.03.11
Посты: 220
27.12.12 23:09 [Re: marekslon] Ukraine #1498052
Про СССР це був ліричний відступ)
є адекватні люди в вас. Ти наприклад, Валерій, Сергод в Римі.
Сорі Марек, ти нормальний, але ІМХО не зовсім адекватний)) не ображайся.
Про життя світу. Які діїї топів?
Марек, от тут писали про ботів, вони не слідкували.
В тебе рейт почав рости,коли ти почув про рембригаду.
В мене по їжі плюси, я можу на 1 місце тягнутись, але не бачу в цьому сенсу.
Що таке топи? я можу бути 10 років топом, і що?
Краще достойно програти ніж грати без кінця.

marekslon 
сержант
С нами с 02.03.11
Посты: 141
27.12.12 23:16 [Re: romko7] Ukraine #1498059
Ромко,
та не справа у тому щоб грати вічність

я маю на увазі, що я просто сам собі не зміг відповісти на запитання про кінець гри... і це дійсно не є добре

а щодо моєї нормальності та адекватності - звідки тобі знати))
може я навпаки, ненормальний, зате адекватний
або і ненормальний і неадекват повний)))

не суди по людині через комп
zoomroom 
Вечное сияние
zoomroom
: UA, Mk
С нами с 27.07.10
Посты: 3336
28.12.12 00:10 [Re: marekslon] Ukraine #1498103
  • marekslon :
Які дії ТОПів, зокрема мої???

Памятен запуск второго мира: первый практически перестал существовать.
Если Когда появится динамичный третий мир, этот, второй, останется для совсем уж фанатов. Ибо уйдут и не вернутся.
Такова судьба старых миров.
Karаtel 
не верыч
Karаtel
С нами с 02.11.11
Посты: 322
28.12.12 00:20 [Re: zoomroom] Ukraine #1498117
Мда, учитывая сколько я потратил времени, сил и бессоных ночей на эту игру, на 3й мир я не отважусь переходить. Как по мне, этот для меня будет последним... динамика/не динамика - это время и чья-то жизнь, лучше потрачу освободившееся время на что-то более полезное, чем на игру которую закроют, она умрет и все что ты делал - коту под хвост. Как по мне глупо повторять свою ошибку дважды.
sakurasun 
wandering in the darkness
sakurasun
Возраст: 45
: планета людей
С нами с 09.02.08
Посты: 5862
28.12.12 00:21 [Re: zoomroom] Ukraine #1498119
Наверняка можно добавить какую-то цифру, к которой придут года через 3.
К тому времени придумать новый мир.
кенг 
мадiратор
Возраст: 46
С нами с 13.04.11
Посты: 967
28.12.12 05:26 [Re: sakurasun] Ukraine #1498216
просто перенесут тебя в новую єру
Doktor Bormental 
мясник-костоправ
Doktor Bormental
: Країна У
С нами с 24.02.06
Посты: 12813
28.12.12 10:42 [Re: кенг] Ukraine #1498279
Опять возвращаемся к идее даунгрейда форта, как возможности тотальной победы в войне. С залом славы, где бы увековечивались победы и лежали поверженные знамёна.
Ganzilla 
мясник-звероящер
Ganzilla
: Киев, 36 лет
С нами с 24.02.06
Посты: 6371
28.12.12 12:51 [Re: marekslon] Ukraine #1498342
  • marekslon :
Я ось, наприклад, уявив собі - після нового року Ганзі пише: світ2 діє ще три місяці. Які дії ТОПів, зокрема мої???

Первый и второй мир убивать не будем.
Просто к ним вдобавок будут существовать еще два мира.

  • Kartel :
...лучше потрачу освободившееся время на что-то более полезное, чем на игру которую закроют, она умрет и все что ты делал - коту под хвост...

Человек по-настоящему начинает ценить жизнь только тогда, когда впервые встречается со смертью. Повезет, если с чужой...

"Есть только миг, между прошлым и будущим, и этот миг называется жизнь".

  • Doktor Bormental :
Опять возвращаемся к идее даунгрейда форта, как возможности тотальной победы в войне. С залом славы, где бы увековечивались победы и лежали поверженные знамёна.


дадада
Karаtel 
не верыч
Karаtel
С нами с 02.11.11
Посты: 322
28.12.12 21:36 [Re: Ganzilla] Ukraine #1498660
  • Ganzilla :

  • Doktor Bormental :
Опять возвращаемся к идее даунгрейда форта, как возможности тотальной победы в войне. С залом славы, где бы увековечивались победы и лежали поверженные знамёна.


дадада

надеюсь затея не закончится "уничтожением" всех мелких госов, а крупных загонят на форты... мародерам то 1го уровня с головой, а остальным каждый ап особенно 11 - был эпическим. Мое мнение по вопросу - лучше проработайте ущерб при атаках на города. Кому нужен зал славы? на ум приходит аналогия с доской почета в школе, самое бесполезное что было в школе.
Karаtel 
не верыч
Karаtel
С нами с 02.11.11
Посты: 322
29.12.12 12:59 [Re: Karаtel] Ukraine #1498896
Или давайте при уничтожении форта - уничтожаются все акка входящие в состав госа, полностью удаляются из игры, если так тогда я согласен, проиграл - и закончил сразу.
Ganzilla 
мясник-звероящер
Ganzilla
: Киев, 36 лет
С нами с 24.02.06
Посты: 6371
29.12.12 15:32 [Re: Karаtel] Ukraine #1498962
Есть с десяток игр, где после поражения последнего города ты теряешь всё.
Прем, не прем -- врач отправил в морг.
Karаtel 
не верыч
Karаtel
С нами с 02.11.11
Посты: 322
29.12.12 15:53 [Re: Ganzilla] Ukraine #1498973
Скользкий намек, если уничтожаются города вместе с фортом, тогда ок. Морг так морг.
Ganzilla 
мясник-звероящер
Ganzilla
: Киев, 36 лет
С нами с 24.02.06
Посты: 6371
29.12.12 21:03 [Re: Karаtel] Ukraine #1499082
Честно говоря, суспильство и задумывалось в сравнении с теми игрулями -- как тихая гавань.
Но тут появляется обратная сторона этой медали -- жизнь у нас превращается в болото.
Выводы сделаны. Будем искать золотую середину.
Karаtel 
не верыч
Karаtel
С нами с 02.11.11
Посты: 322
29.12.12 23:26 [Re: Ganzilla] Ukraine #1499140
Побыстрее бы уже.
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


1314 Просмотры
Реклама
543 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 543 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.295 seconds.   Total Queries: 73   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+2.0). Current time is 00:53
Top