Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Для тих, хто любить Леся Подерев’янського !        (Тема#7397)
Ленка 
капитан
С нами с 30.06.05
Посты: 652
11.01.06 14:36 Ukraine #117056
Лесь Подерев’янський. Герой нашого часу.
– Ідітє на хуй всє, покіньтє кабінєт, – каже головний режисьор народного театра імені турецького комуніста Залупа Хуйбердиєва Клім Моісеєвич Кац.
Каже велично й у відповідь на не менш однозначну репліку Стьопи Хулімуліна, горбуна з колєктіва “Арієль”:
– Моя твою возьмьот за голу сраку
І харашо отпіздіт, як собаку.
Цей не менш відомий, як типовий діалог типових героїв п’єс народного улюбленця Леся Подерев’янського, шанувальники, мабуть, одразу ж розпізнали як цитату з хрестоматійної “Пацаватої історії”. Цю п’єсу, а також обидві частини “Героя нашого часу”, п’єси “Кацапи”, “Мєсто встрєчі ізмєніть ніззя, блядь!”, “Цікаві досліди”, “Жан Маре та його друзі”, “Іржик”, “Хуйня”, “Діана”, “Йоги”, “Нірвана, або Альзо шпрех Заратустра” можна придбати за практично демпінговою ціною й у зручному кишеньковому форматі.
Розгортаєте на будь-якій сторінці й читаєте, скажімо, ліричний монолог антісеміта Гурвіна:
“Гурвін (неприємно отригуючись). Я одну тьолку кадата знал, така красіва тьолка. Ну, в неї, понімаєш, тіки тєло красівоє, больше ніхуя нема, мозгі совсєм отсутствуют. Вона встрічалась з парнєм, такий хароший парніша! Он мєчтал, шо він колись піде в армію, а вона буде його ждать. І от приходять вони в бєсєдку, а вона йому і каже: “А тепер їби мєня”. А він їй: “Как ето?” А она говоріт йому: “От січас я тобі покажу, как ето”. І нє он її, а вона його сама виїбла! Ну, значіт, він їй целку зламав, і йому понравілось. А вона лежить і каже:”А тепер пішов нахуй”. А він каже: “Как ето?”. От жалко пацана”...
Це саме та книга, як може стати святом, яке завжди з собою. А цитати з усіх цих класичних творів у непередбачуваності та складності наших буднів можуть знадобитися будь-де, тобто практично всюди.
А ось ще не менш хрестоматійна та легко впізнавана цитата.
Надєжда. Валєнтін, японській бог, почему у кота яйца-то открутіл? Твой кот, что лі?
Валєнтін (хітро). Мамочка, я одін разочек-то дьорнул.
І ще про виховання.
Толя. Папа, оно диви, гори. Папа, а там наші билі ?
Опанас (гладить Толю по голові). Билі, синок, ані кругом билі.
Толя. Папа, а оні там стоялі насмєрть?
Опанас (пиздить Толю по голові). Замовч, не пизди, вже заїбав батька в доску!
Миша. Воно – дитина, не понімає, шо папі тяжело.
А той, хто лінується читати чи просто прагне почути ці тексти в авторському виконанні, може купити повне зібрання творів новітнього класика української літератури в “Музичній колекції Львова” (5 дисків за 150 грн.).
Ленка 
капитан
С нами с 30.06.05
Посты: 652
11.01.06 15:08 [Re: Ленка] Ukraine #117057
Лесь Подерев’янський. Герой нашого часу.
Arafat 
VBIOS.com
Arafat
: Правый берег.
С нами с 10.01.01
Посты: 11285
13.01.06 22:11 [Re: Ленка] #117058
У меня на работе это настольная книга. Цитатник, так сказать.

http://doslidy.kiev.ua/
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


2413 Просмотры
Реклама
802 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 802 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.074 seconds.   Total Queries: 29   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 17:57
Top