Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Пропозиції від новачка        (Тема#75656)
Гравець 
новичок
С нами с 20.10.13
Посты: 4
20.10.13 23:15 Ukraine #1637477
Всім привіт! Лише сьогодні зареєструвавсь у "Межигір'ї", але вже вишукую, до яких недоліків тут можна прискіпатися (подумки порівнюючи цю гру з подібними до неї) і які можна подати пропозиції щодо її поліпшення. Перший негатив, який одразу впадає в око: перед тобою - мертве місто без жодного руху. Лише за цифирками на покажчиках і здогадуєшся, що воно, виявляється, живе. Але ж життя - це рух. Рухливі вагонетки на залізній копальні, обози зі збіжжям, що йдуть від ферми до млина, чумацькі валки, що їдуть від твого ринку до інших міст тощо - це був би великий плюс для гри. То ж чи реально зробити мертву статичну картинку живою й рухливою? Не завадило б додати також озвучення всіх виробничих процесів. Та й музичний супровід до гри, мабуть, не був би зайвим.
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
21.10.13 14:35 [Re: Гравець] Ukraine #1637622
Мені зовншній вигляд подобаеться) Це стратегія тому тут графіка неголовне.
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
21.10.13 15:00 [Re: Варвар] Ukraine #1637627
напишу деякі свої пропозиції
1 Потрібно зробити обмеженя на транспортування ресурсів до інших гравців наприклад (10%) від добутих за добу, Ато тут вже ботоводство началось (ботами добувають ресурси і скидають а основний акаунт)
2 Потрібно зробити обмеження на атаку низько рейтингових гравців. Наприклад якщо гравець менший на 30% то його атакувати можна, але грабувати ні.
3 Потрібно якнайшвидше створити держави. З державами гра стане набагато цікавіша.
4 Форт по українськи правельніше назвати Січ
5 Копальні. Оскільки на низьких рівнях пісок і скло непотрібні пропоную щоб для низько рейтингових гравців замість піску копальня давала бонус( наприклад 1 копальня 10% до видобутку ресурсів 2 копальні 20% і так дальше)
Гравець 
новичок
С нами с 20.10.13
Посты: 4
21.10.13 16:57 [Re: Варвар] Ukraine #1637659
То, може, взагалі графіку прибрати, щоб не відволікала від стратегічних роздумів, і лише жонглювати сухими цифирками? Це, перш за все, гра. А гра мусить мати привабливий вигляд. Тож хай адміністрація проекту якнайчастіше думає над удосконаленнями, над графічними нововведеннями, над презентабельністю.
Гравець 
новичок
С нами с 20.10.13
Посты: 4
21.10.13 17:15 [Re: Варвар] Ukraine #1637666
Щодо боротьби з ботами згоден. Щодо створення держав - теж пропозиція корисна. А щодо перейменування форту на січ, то правИльніше буде не збіднювати українську мову й не відмахуватися від запозичених слів.
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
21.10.13 17:47 [Re: Гравець] Ukraine #1637677
Гравець ти занадто багато хочеш від бравзерної гри
(Рухливі вагонетки на залізній копальні, обози зі збіжжям, що йдуть від ферми до млина, чумацькі валки, що їдуть від твого ринку до інших міст тощо - це був би великий плюс для гри. То ж чи реально зробити мертву статичну картинку живою й рухливою? Не завадило б додати також озвучення всіх виробничих процесів. Та й музичний супровід до гри, мабуть, не був би зайвим.)
Якщо все це зробити то вмене інтернет непотягне тої гри
Гравець 
новичок
С нами с 20.10.13
Посты: 4
21.10.13 20:55 [Re: Варвар] Ukraine #1637737
А мені так не здається. Це у мене вже далеко не перша браузерна гра. Не думаю, що мої бажання нездійсненні (з огляду на те, що я вже бачив у схожих проектах). Удосконалюватися треба постійно. Отже, розробники, робіть свій проект привабливішим, і люди до вас потягнуться. Масово.
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


824 Просмотры
Реклама
712 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 712 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.195 seconds.   Total Queries: 40   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 08:32
Top