Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

  3 из 3 Все« Первая<123
Пользователь Сообщение: ВІКТОРИНА! Дай правильну відповідь і отримай ресурси!        (Тема#76214)
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
23.11.13 08:59 [Re: AntColonel] Ukraine #1651502
  • цитата:
Хотів би почути про ці досягнення більш конкретно.... крім очевидних: вбивств, зради, обкрадань, експлуатації, "загрібання жару чужими руками"... тому що, на мою думку, на такі досягнення не варто орієнтуватися....

В суспыльстві неіснує справедливості((( Хіба наші предки неходили в походи? не вбивали? не грабували? не забирали в рабство полонених??? Не важливо як вони досягли того успіху . Переможців несудять. Життя - це бородьба. Хіба справедливо що в бородьбі за сонце одна рослина затіняє іншу і прерикає її на загибель? Хіба справедливо що лев аби втамувати свій голод вбиває антилопу?
WER 
доктор-самоучка
WER
С нами с 19.06.09
Посты: 4154
23.11.13 09:19 [Re: Варвар] Ukraine #1651506
ой-йой, хватить про это...
Давай следующий вопрос.
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
23.11.13 10:56 [Re: AntColonel] Ukraine #1651532
  • цитата:
І памятні дні мають на меті не "відзначення", а урок...
Сьогодні день пам яті жертв голодоморів, Який урок ми взяли з тих подій??
Як діяли люди в 32-33р.? Вони скаржилися головам колгоспів, партійцям, написали 100тис листів сталіну і це все на що вони були здатні.
Атепер якщо уявити що зараз до нас прийдуть чекісти і заберуть всі наші пожитки. Я впевнений що 90%+ українців будуть діяти так само (скаржитися в прокуратуру, суди, писати листи президенту)
Нічого українці ненавчилися(((
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
23.11.13 11:47 [Re: WER] Ukraine #1651557
все буде ) неспіши)
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
23.11.13 18:47 [Re: WER] Ukraine #1651697
http://forums.vbios.com/showtopic.php?fid/284/tid/76271/pid/1651695/post/last/#LAST
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
23.11.13 21:34 [Re: Варвар] Ukraine #1651783
  • цитата:

В суспыльстві неіснує справедливості((( Хіба наші предки неходили в походи? не вбивали? не грабували? не забирали в рабство полонених??? Не важливо як вони досягли того успіху . Переможців несудять. Життя - це бородьба. Хіба справедливо що в бородьбі за сонце одна рослина затіняє іншу і прерикає її на загибель? Хіба справедливо що лев аби втамувати свій голод вбиває антилопу?


Ніби логічно і нічого заперечити, але... на всі питання після "Хіба наші предки..." я не можу категорично заперечити. Тому давай розберемо КОНКРЕТНІ приклади.

Лев вбиває тварину, бо природа його така, тут проти не попреш. Але це не в природі українців вбити сусіда аби жити і процвітати. І наша історія тому підтвердження (а конкретно - арійська доба). Інші народи мають розбійницьку або паразитарну природу, то невже ми маємо гвалтувати свою природу і рівнятися на їх розуміння успіху?

Зараховуєте нас до переможених? Багато з вами погодяться, але я так не думаю. Наша перемога в тому, що маємо найдревнішу і найбагатшу культуру на планеті, і попри всі нашестя, нещастя, горе, кров і страждання ми живі і досі маємо непогані шанси (і тим кращі, чим швидше будемо вчитись на своїх помилках). Ті, кого називаєте успішними майже захлинаються у своїй злобі, як їм хочеться нас знищити, зтерти з лиця планети. При всіх своїй перевазі і могутності їм і досі цього не вдалося. Я вважаю це перемогою. Навожу приклад з природи.Уявимо рослину, яка має цінність в усіх своїх проявах (дає багато кисню в атмосферу, дружня (сімбіотична) для інших рослин, має естетичну красу), а є рослини - повна протилежність...вони паразитують і знищують інших, вони споживають більше кисню і поживних речовин ніж виробляють, вони неприємні на вигляд і дотик. Цілком логічно, що перемога для 1-го виду рослин буде жити і процвітати, незалежно від намагання когось її вбити, витягнути всі соки... еволюціонувати і постійно знаходити нові методи захисту себе. Іншого шляху немає... інакше (при намаганні перетворитися на 2-й тип рослин) загине все життя.
Так, зараз паразитів багато, планета хворіє і життя на краю загибелі. Нема заперечень. Але все можна відвернути... є велика надія, що життя переможе!
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
23.11.13 22:31 [Re: AntColonel] Ukraine #1651815
  • цитата:
Лев вбиває тварину, бо природа його така, тут проти не попреш. Але це не в природі українців вбити сусіда аби жити і процвітати.
Ну бути антилопою тоже не вихід(( В дикі природі антилопи збираються в групи так вижити легше, А така одинока антилопа як ми то легка здобич(
  • цитата:
І наша історія тому підтвердження (а конкретно - арійська доба).
Тут незгідний Арійці то великі завойовники. На свому шляху вони винищили немало народу.
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
23.11.13 23:01 [Re: Варвар] Ukraine #1651824
  • цитата:
Ну бути антилопою тоже не вихід(( В дикі природі антилопи збираються в групи так вижити легше, А така одинока антилопа як ми то легка здобич(
привів приклад з рослиною, тому, що приклад з антилопою недоречний. Якщо антилопа попалась - вона історія... вона не може кілька разів втрачати частину тіла, щоб нагодувати лева ))

  • цитата:
Тут незгідний Арійці то великі завойовники. На свому шляху вони винищили немало народу.


"Завойовники" - це умовно... вони культурно завойовували... а фізично не знищували, хоч інші народи і не могли протистояти їм фізично. На своєму шляху вони творили і ділились своїми здобутками. Європа, Індія, Іран та інші тому підтвердження. Всі живі і здорові по сьогоднішній день. Від вас якраз всі і почули скільки вони створили тих же релігіозних вчень, кожне з яких ближче до тих народів які жили на певній території.
Якщо незгодні, приведіть конкретні винищені народи.... А тим часом можна відкрити біблію і почати рахувати вкорінь винищені народи антиподами арієв - юдеями... В цій справі вони попереду планети всієї (такі бідні і вічні страждальці... і чого ж їх сердешних так не люблять інші народи)))
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
24.11.13 16:34 [Re: AntColonel] Ukraine #1651999
Я коли давав ті приклади мав на увазі що все справедливо)) Неіснує добрих чи поганих тварин, неіснує добрих чи поганих рослин, неіснує добрих чи поганих народів. Ти думаєш якщо знищити всіх (хижаків) і ( паразитів) то життя зміниться на краще????? Якщо знищити всіх хижаків і паразитів то травоїдні дуже швидко розмножаться зїдять всю рослинність перетворять землю на пустелю і самі здохнуть з голоду. кажуть що українська пустеля (Олешківські піски) утворилася подібним чином (один пан випасав там міліонні отари овець, які знищили всю рослинність)
Якщо знищити всі рослини і посадити на їх місці 1 найкращу монокультуру то в перші роки вона буде прекрасно рости але згодом без підтримки (хімією) або сівозмін та рослина просто загине і залишить на свому місці пустелю(
Хижаки і паразити то не зло а благо завдяки якому життя існує і еволюціонує міліарди років. Так само і в суспільстві без (хижаків) і (паразитів) відбувається демографічний вибух дальше ми просто вичерпаємо всі природні ресурси і самі загинемо(
  • цитата:
"Завойовники" - це умовно... вони культурно завойовували...
Культура, релігія, ідеологія -це також зброя) Арійці створили кастову систему за допомогую якої управляли і експлоатували інші народи . Ти кажеш що то не в нашій крові а я думаю що в нашій ) То не в крові євреїв попри всі намагання вони неможуть повторити успіх Арійців)))
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
26.11.13 16:31 [Re: Варвар] Ukraine #1653189
  • Варвар :
Я коли давав ті приклади мав на увазі що все справедливо)) Неіснує добрих чи поганих тварин, неіснує добрих чи поганих рослин, неіснує добрих чи поганих народів. Ти думаєш якщо знищити всіх (хижаків) і ( паразитів) то життя зміниться на краще????? Якщо знищити всіх хижаків і паразитів то травоїдні дуже швидко розмножаться зїдять всю рослинність перетворять землю на пустелю і самі здохнуть з голоду. кажуть що українська пустеля (Олешківські піски) утворилася подібним чином (один пан випасав там міліонні отари овець, які знищили всю рослинність)
Якщо знищити всі рослини і посадити на їх місці 1 найкращу монокультуру то в перші роки вона буде прекрасно рости але згодом без підтримки (хімією) або сівозмін та рослина просто загине і залишить на свому місці пустелю(
Хижаки і паразити то не зло а благо завдяки якому життя існує і еволюціонує міліарди років. Так само і в суспільстві без (хижаків) і (паразитів) відбувається демографічний вибух дальше ми просто вичерпаємо всі природні ресурси і самі загинемо(


Виходячи з того, що не я пропонував успішність міряти мірками "хижаків і паразитів", то виглядають досить дивними ваші аргументи ) В більшості кажете правильні і розумні речі, але від вашої категоричності, здається Вас хитає з однієї крайності в іншу. (Наприклад, паразити не є благом, вони просто частина системи. А то так благом можна назвати що завгодно, і втратити суть самого слова).
Давайте зупинимось на тому, що нам не притаманно йти війною та винищувати всіх хижаків і паразитів по всій землі. (або "визволяти", як кажуть наші сусіди :)) Ми просто час від часу проводимо профілактику у себе в хаті для "відновлення природного балансу", як воно видно з історії.

Також порівнювати нас з монокультурою буде не зовсім доречно. За часів арійської доби, ми мали не менше 2500 років миру і процвітання...звичайно демографічний вибух неминучий, бо кількість дітей в сім'ї сягала 20. Тоді проблему успішно вирішили.(Зможемо і в майбутньому) Щоб запобігти вирубанню лісів і природному дисбалансу, розселились за межі країни. Наслідок цього ми і знаємо в історії, як велика міграція аріїв.
Не будемо спекулювати, але хто зна, може якщо б паразити так активно не нищили природню систему, то людство вже розселилось би за межі землі.

  • цитата:
Культура, релігія, ідеологія -це також зброя) Арійці створили кастову систему за допомогую якої управляли і експлоатували інші народи . Ти кажеш що то не в нашій крові а я думаю що в нашій ) То не в крові євреїв попри всі намагання вони неможуть повторити успіх Арійців)))


Якщо так мислити, то зброєю можна зробити що завгодно. Все залежить від способу мислення, погляду на речі. Тож, хоч культура, релігія і ідеологія є зброєю в руках хижаків і паразитів, я не думаю, що у цьому випадку йдеться про аріїв.
Арійці створили варнову систему, а касти - це продукт її відозміни в індуському середовище. І це навіть можна оцінювати позитивно, якщо йдеться про збереження арійської спадщини. (Думаю ніхто не заперечить, що індуси є переможцями в цій справі). Але тим не менш, кастовий устрій відрізняється від оригіналу:
1- в певну касту народжуються, а в варну посвячуються в дорослому віці, виходячи зі здібностей, а не з того, хто твої батьки.
2- кожен член арійського суспільства має повагу не від того, до якої варни належить, а від того як добре він виконує своє призначення. В кастовому устрої ми знаємо, основна увага йде на походження, і байдуже які у людини здібності.

А юдеї тому і не можуть повторити аріїв, бо юдеї нічого не створюють, а лише спотворюють (в тому сенсі, що обертають на зброю), або посилено піарять щось суто своє примітивне і бездарне. (Наприклад, "шедевр" мистецтва "чорний квадрат" Малевича).

Вміло скористатись надбанням інших може і добре, але тільки у випадку створення чогось кращого...

Отредактировано AntColonel 26.11.13 16:32. Причина редактирования: Причина не указана.
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
26.11.13 17:04 [Re: AntColonel] Ukraine #1653213
  • цитата:
Виходячи з того, що не я пропонував успішність міряти мірками "хижаків і паразитів", то виглядають досить дивними ваші аргументи ) В більшості кажете правильні і розумні речі, але від вашої категоричності, здається Вас хитає з однієї крайності в іншу. (Наприклад, паразити не є благом, вони просто частина системи. А то так благом можна назвати що завгодно, і втратити суть самого слова).
Давайте зупинимось на тому, що нам не притаманно йти війною та винищувати всіх хижаків і паразитів по всій землі. (або "визволяти", як кажуть наші сусіди :))
Тут згоден) Я просто трохи радикал))

  • цитата:
Ми просто час від часу проводимо профілактику у себе в хаті для "відновлення природного балансу", як воно видно з історії.
Давненько тої профілактики небуло(
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
26.11.13 17:33 [Re: Варвар] Ukraine #1653225
Думаю нам трохи радикалізму бракує))
http://ru.abzats.novy.tv/video/43142/Ozhidaet-li-Ukrainu-tureckiy-scenariy-Byt-li-revolyucii-Abzac-2...
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
26.11.13 18:58 [Re: Варвар] Ukraine #1653286
  • цитата:
Тут згоден) Я просто трохи радикал))

Ми просто час від часу проводимо профілактику у себе в хаті для "відновлення природного балансу", як воно видно з історії. Давненько тої профілактики небуло(



В арійському суспільстві ти б називався воїном (кшатрієм). Такий собі лейкоцит... "спочатку вбью заразу, а потім обговоримо" )))

Значить буде скоро профілактика... якщо не ми, то матінка-природа зробить... але вона дуже прискіпливо не вибирає (
  3 из 3 Все« Первая<123
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


2921 Просмотры
Реклама
730 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 730 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.204 seconds.   Total Queries: 58   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 19:19
Top