Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: ВІКТОРИНА 2! Дай правильну відповідь і отримай ресурси!        (Тема#76271)
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
23.11.13 18:44 Ukraine #1651695
Нове питання... відповідь надсилайте в лічку гравцю AntColonel до 23-00 24.11.13 ... призовий фонд на цього разу 3К зерна та 2К винограду. Додатково при достатній кількості учасників, будуть нагороджені призові місця з ресурсів призу попереднього переможця, які він вирішив залишити для розвитку вікторини.

Питання таке:ХТО НА ВАШУ ДУМКУ ДОСТОЙНИЙ БУТИ НА ГРОШОВИХ КУПЮРАХ УКРАЇНИ?

Іншими словами, якщо від вас залежало, кого б прибрали, кого б поставили? Чи все залишили як є? Прошу зберігати історичну лінію. Наприклад, якщо хочете прибрати Мазепу, то дадавайте когось в період між Хмельницьким і Франко. Якщо Грушевського, то відповідно від Франка по сьогоднішній день. 3 купюри найвищого номіналу чіпати не будемо. По-перше, вони не в хронологічному порядку розташовані, а по-друге.... вони просто не потребують заміни (хіба що 500-ку варто перемалювати )))

Ваш вибір треба обгрунтувати...чому хтось більш достойний, а хто менш.

Обговорюємо в чаті... але беруть участь відповіді надіслані в приват.

Отредактировано AntColonel 23.11.13 19:23. Причина редактирования: УВАГА доповнення в передостанньому абзаці!
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
24.11.13 14:43 [Re: AntColonel] Ukraine #1651979
У ЗВЯЗКУ З МІТІНГАМИ, ВІДКЛАДАЄМО СТРОК ЗАВЕРШЕННЯ ВІКТОРИНИ ДО ВІВТОРКА 26.11.2013 23-00.

ТАКОЖ ДОБРОВІЛЬНИЙ ВНЕСОК ГРАВЦІВ ДОЗВОЛИВ ЗБІЛЬШИТИ ПРИЗ ВІКТОРИНИ ДОДАТКОВО НА 2000 ДЕРЕВА!

Чекаємо вашої активної участі.

Отредактировано AntColonel 24.11.13 14:51. Причина редактирования: УВАГА! ДОПОВНЕННЯ.
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
27.11.13 09:04 [Re: AntColonel] Ukraine #1653600
Відповідей надійшло надзвичайно мало. ( Чи то тема була не цікава, чи може народ був зайнятий мітингами )

1 з варіантів від гравця Unar:
Змінив би зображення Грушевського
аргументи: слаба постать, сумнівні результати діяльності.
Заміна:
1) Андрій Шептицький - Мітрополіт Галицький
2) Юрій Кондратюк (Гнатович) - вчений, дослідник космосу.
3) Олена Теліга - поетеса.
------------------
Згоден з аргументами. Хоча Щептицький на мої скромну думку не кращий варіант. Можливо я не дуже детально обізнаний на його діяльності, але не може християнський священник понад усе опікуватися долею своєї країни. Інтернаціональна релігія заважає національним інтересам України. То як американські президенти-масони... після масонської клятви, присяга президента своєму народу нічого не варта.

Думаю Юрій Кондратюк тут буде гарний варіант.
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
27.11.13 09:19 [Re: AntColonel] Ukraine #1653607
Переможець запропонував гарну ідею:

Я прибрав би майже всіх)
Більшість особистостей зображених на купюрах розділяють українське суспільство)
Тому на українських грошах я б зробив такі зображення:

1 грн - арійське військо
2 грн - скіфське військо
5 грн- руське військо
10 грн- козацьке військо
20 грн- Шевченко
50 грн- гайдамаки
100грн- солдати красної армії і упа
200 грн- фотографію (Зал засідань Верховної Ради УРСР під час ухвалення Декларації про державний суверенітет України.)
----------------------------------------------
Але для того, щоб відповідало умовам вікторини, треба Шевченка поставити на місце, а вояків посунути на нижчи номінали. 200 грн залишити як є, а запропонований варіант намалювати на 500грн купюрі на зворотньому боці (як питання філософське ). Так з найменшими правками воно буде відповідати запропонованому варіанту.

Від себе додам, я б все ж таки залишив І Франка, а козаків і гайдамаків об'єднав би. На зворотньому боці просто Гонту можна зобразити поруч з іншими козацькими отаманами.
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
27.11.13 18:47 [Re: AntColonel] Ukraine #1653931
  • цитата:
Але для того, щоб відповідало умовам вікторини, треба Шевченка поставити на місце, а вояків посунути на нижчи номінали. 200 грн залишити як є, а запропонований варіант намалювати на 500грн купюрі на зворотньому боці (як питання філософське ). Так з найменшими правками воно буде відповідати запропонованому варіанту.

Від себе додам, я б все ж таки залишив І Франка, а козаків і гайдамаків об'єднав би. На зворотньому боці просто Гонту можна зобразити поруч з іншими козацькими отаманами.
Можна і так)) Просто на мою думку на грошах мають бути тільки державні діячі. Виняток Шевченко .

WER 
доктор-самоучка
WER
С нами с 19.06.09
Посты: 4154
28.11.13 09:30 [Re: Варвар] Ukraine #1654195
Я шо один кривой тут?
Каким образом в турнирчеге под названием " ВІКТОРИНА 2! Дай правильну відповідь і отримай ресурси!" может быть вопрос характера "ХТО НА ВАШУ ДУМКУ ДОСТОЙНИЙ БУТИ НА ГРОШОВИХ КУПЮРАХ УКРАЇНИ?"
Вот нипанятна и усе...
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
28.11.13 10:08 [Re: WER] Ukraine #1654228
  • WER :
Я шо один кривой тут?
Каким образом в турнирчеге под названием " ВІКТОРИНА 2! Дай правильну відповідь і отримай ресурси!" может быть вопрос характера "ХТО НА ВАШУ ДУМКУ ДОСТОЙНИЙ БУТИ НА ГРОШОВИХ КУПЮРАХ УКРАЇНИ?"
Вот нипанятна и усе...


Ну то добре підмічено )) В даному нема єдиної правильної відповіді, є найкраще обгрунтований варіант. То я просто робив різні оголошення на форумі, щоб більше людей брало участь... То вже вибачайте за неточність...
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
28.11.13 10:17 [Re: Варвар] Ukraine #1654232
  • Варвар :
  • цитата:
Але для того, щоб відповідало умовам вікторини, треба Шевченка поставити на місце, а вояків посунути на нижчи номінали. 200 грн залишити як є, а запропонований варіант намалювати на 500грн купюрі на зворотньому боці (як питання філософське ). Так з найменшими правками воно буде відповідати запропонованому варіанту.

Від себе додам, я б все ж таки залишив І Франка, а козаків і гайдамаків об'єднав би. На зворотньому боці просто Гонту можна зобразити поруч з іншими козацькими отаманами.
Можна і так)) Просто на мою думку на грошах мають бути тільки державні діячі. Виняток Шевченко .




З достойними державними діячами у нас напряг, як ми всі знаємо. Але наші поети на купюрах мали державницьке мислення і неабияку мудрість (на межі здібностей пророка) У Франка одна "поема про сотворення світу" чого варта... шкода, що в свій час вона не розійшлась в маси, а майже весь наклад був спалений ворогами..
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


1373 Просмотры
Реклама
506 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 506 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.259 seconds.   Total Queries: 43   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 11:07
Top