Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Інтервью з паном Шамборовським        (Тема#76334)
кенг 
мадiратор
Возраст: 46
С нами с 13.04.11
Посты: 967
26.11.13 20:32 Ukraine #1653363
Якщо хто не знае то є розробник і бог Межегіря)
[20:19] Кенг: Шамборовський, о РОМа привыт) пару хвилин е?)
[20:20] Шамборовський: Кенг, привіт
[20:20] Шамборовський: нема але кажи )
[20:21] Кенг: Шамборовський, можеш зробити наприклад коли входиш на карту в інфу персонажо то щоб можна з інфи було попадать в рейтинг чи з рейтингу на карту((((
[20:21] Шамборовський: з інфи на карту можна
[20:22] Кенг: Шамборовський, а навпаки наприклад бали рейту зробить клікабельні?)
[20:22] Шамборовський: щоб відкривало ту сторінку де він є?
[20:22] Шамборовський: а для чого це?
[20:22] Кенг: Шамборовський, да а то не сильно зручно по карті рискати в пошуках н\г)
[20:23] Шамборовський: ну да, по рейтингу треба рискати
[20:23] Кенг: Шамборовський, я наприклад відкриваю з карти інфу потім рейт потім забиваю нік туди) і лише тоді бачу...
[20:24] Шамборовський: легше клікнути на атаку і подивитись чи там є меседж про мораль
[20:24] Шамборовський: щоб по карті зручно було треба в художника того ж замовити для карти місто закинуте
[20:25] Кенг: Шамборовський, капець) який ти вумний))))) я я двадні туплю)
[20:25] Шамборовський: тоді чітко буде на карті видно куди без втрати моралі можна йти
[20:25] Кенг: Шамборовський, о дійсно а це дорого коштуе?)
[20:25] Кенг: Шамборовський, а глобус зробиш?)
[20:25] Шамборовський: не дорого вже, гравці допомагають у цьому
[20:26] Шамборовський: глобус це типу щоб по кругу карту скролити? і щоб з кінця в кінець йти було по часу як на сусідні клітинки?
[20:26] Кенг: Шамборовський, )))) о а як с глобусом?) а маштабністью?)
[20:27] Кенг: Шамборовський, да) щоб країв небуло)))
[20:27] Шамборовський: масштабувати складно. На мінімальному масштабі треба буде в браузер відвалити інфу про всі міста... Боюсь браузер не переживе цього. А потім і сервер )
[20:28] Кенг: Шамборовський, ага а якщо зробити щось по типу просто маленьке?)але щоб було все видно?)
[20:28] Шамборовський: Плоска земля це не логічно звичайно. Є більш пріоритетні задачі але загалом ідея глобуса є вже давно, і вона хороша
[20:28] Шамборовський: мушу бігти. Чекаємо нових версій
[20:28] Кенг: Шамборовський, та я не влажу в ваш план дій)
[20:28] Кенг: дякую за інтерьвью)))

Я дико перепрошую за помилки) але редагувати текст дуже ліньки)
Silbury 
новичок
Silbury
С нами с 28.10.13
Посты: 33
26.11.13 20:39 [Re: кенг] Ukraine #1653369
Про це має знати весь сервер ))))

Проте інформація корисна.
кенг 
мадiратор
Возраст: 46
С нами с 13.04.11
Посты: 967
02.01.14 19:55 [Re: Silbury] Ukraine #1671773
[15:29] Шамборовський: привіт
[15:30] medicus: Шамборовський, будуть оновлення?
[15:30] Шамборовський: Володар, все ок вже? Те що з паролями відбувалось - це я )) Поки шукав той баг
[15:30] Володар: Шамборовський, мене щойно викидало з гри декілька разів... а вже все ок, дякую
[15:31] Шамборовський: medicus, поки що ні. Все ще в процесі
[15:31] Шамборовський: Володар, так це я заходив
[15:31] Володар: Шамборовський, зрозуміло
[15:32] Шамборовський: також наголошую на тому, що коли Вас грабують, тобто бій закінчився, то ті війська що Ви наймаєте просто в місті не призводять до того, що бій знову відновлюється. Бій відновиться тільки коли в місто прийдуть війська
[15:33] Шамборовський: Бо тут поступила скарга мені на те що за золото купили чергу військ поки місто грабували, з надією на те що вони відібють атакуючих. Взагалі потрібно заморожувати найм на період грабування, тоді таких питань просто не буде
[15:34] Володар: Шамборовський, логічно - в місті війна - яке може бути навчання військ?!
[15:34] Шамборовський: так так, а зараз воно саме так і є
[15:35] Шамборовський: і логічно що всі сподіваються що ті найняті війська віразу розібють усіх хто там грабує
[15:35] Шамборовський: тому з наступною версію буде також заморозка найму юнітів поки у місті бій
[15:39] voron: Шамборовський, друже було б дуже цікаво почитати інфу як відбуваються бої тут, а то дуже багато чого не зрозуміло
[15:40] Шамборовський: бої відбуваються як в житті )) Якщо раптом мечник зарубав коня в бою 1 на 1 - таке життя ))
[15 voron: Шамборовський, але ж якийсь сякий такий гайд мав би десь бути?
[15 Шамборовський: при великих кількостях то вже звичайно є чітка закономірність. Хоча там теж присутні моменти удачі і т.д. Тобто створити точний калькулятор неможливо.
[15:42] Шамборовський: на рахунок гайду - так, буде довідник по всьому. Спочатку не багато інфи, далі будемо доповнювати поступово.
[15:42] voron: Шамборовський, зрозуміло, проанонсуй будь ласка наступні зміни?
[15:44] Шамборовський: Ну державність розробляється вже паралельно. Але в наступній версії ще не буде нічого такого. Так, невеликі поправки і фікси різних неприємностей і т.п. А так більше нічого не скажу )
[15:45] Уаса: Шамборовський, алоха! )
[15:47] Уаса: Шамборовський, кстати, насчет государств. можно будет переносить города в определенную территорию, чтоб быть рядом с союзниками?
[15:47]Шамборовський : От те що місто буде заблокованим під час атаки - це так. Таке буде. Тобто вивозити реси, будувати будинки, наймати війська - не можна буде. І це логічно.
[15:47] Шамборовський: Уаса, алоха. Да.
[15:49] Уаса: Шамборовський, то есть, другими словами, государства буду как-то территориально обозначены?
[15:49] Шамборовський: Уаса, нет. Просто будет возможность переселяться. Индивидуально. От госов это не зависит.
[15:49] Колядник: Шамборовський, а чому місто заблокованим під час атаки? це не логічно
[15:50] Уаса: Шамборовський, ясно, спс!
[15:50] Колядник: краще під час самої битви нехай буде заблоковане
[15:51] Шамборовський: Колядник, Ну так і буде. Під час самої битви + грабування. В місті ворожі війська, немає як будувати щось чи відправляти чумаків і т.п.
15:51] Колядник: Шамборовський, тоді нормально
[15:52] voron: Шамборовський, і ще на картинці привході видно будиночок очевидно шпигунів, коли появляться шпигуни-розвідники?
[15:52] Live4Love: не логічно. А як же підпілля? Має бути можливість ставити пастки та рити підкопи
[15:53] Live4Love: А коли? А шо? А як? А чого? ... пфф...
[15:53] Шамборовський: voron, так, це будинок шпигунів. Наразі код готовий на 0% )
[15:56] Live4Love: ну і чого замовчали?
[15:56] Live4Love: а де ж питання "А коли запрацюють кар'єри?"
[15:57] Шамборовський: кар'єри запрацюють в рамках держав
[15:57] FinanSiSt: предвижу следующий вопрос
[15:58] Шамборовський: он уже был
[15:58] FinanSiSt: знач. прозевал
[16:00] Шамборовський: значить коли місто під атакою: чергу юнітів заморозити, будівництва і добування ресурсів ідуть як завжди, нові будови не можна ставити, чумаки не відправляються. Так?
[16:00] FinanSiSt: да
[16:00] FinanSiSt: вместе с первыми шагами на пути к государствами нужен государственный чат. а то у меня уже скайп раздулся так, что я не помню уже кто есть кто
[16:01] Шамборовський: 100%
[16:01] Володар: FinanSiSt, підтримую
[16:02] Кенг: Шамборовський, привет
[16:02] Шамборовський: з самого початку воно в принципі так і буде. Лише формальні обєднання з можливістю спілкуватися і швидше між собою чумаків та захист слати. А далі будемо нарощувавти нові функції.
[16:04] Кенг: Шамборовський, РОма а можно блокнот прикрутити у почті?
[16:07] Шамборовський: Кенг, можна блокнот
[16:07] Кенг: Шамборовський, И смайлик молящийся на колінах)
[16:08] Кенг: Шамборовський, я буду щиро вам вдячний
з закладками торгівля війні і тд))
[16:10] Кенг: Шамборовський, і друге я тут не встиг все прочитати)) я так зрозумів що коли місто окуповане то там все заморожуеться)) і всі видобування йдуть в грабунок?))
[16:11] Шамборовський: ні, просто не можна буде ставити нові будови, відправляти чумаків як зараз
[16:12] Шамборовський: тобто це все треба буде втигати ще ДО того як прийшли атакуючі )
[16:12] Шамборовський: для цього є вежа
[16:12] Live4Love: Шамборовський, а я казав... краще б ти це на форумі написав, бо будуть тепер постійно перепитувати
[16:13] Шамборовський: коли вийде оновлення, це буде описано в змінах
[16:13] Live4Love: ...а поки будемо переказувати легенди
[16:13] Шамборовський: наразі все працює як було
[16:14] Кенг: Шамборовський, я думаю булоб логічним якби війська ломаючі будівлі тирили ці реси
бо коли пусті схованки то всі реси уходять в схованку)
[16:15] Шамборовський: багато є гравців у яких ресурси не влазять в ширину вікна. Так, що їх треба тягати вліво-вправо щоб переглянути всі?
[16:15] Кенг: Шамборовський, я замітив що міста пусті зщезають з карти
[16:15] Кенг: Шамборовський, ну да тягають) ащо?)
[16:16] Шамборовський: мені цікаво чи багато таких
[16:16] Колядник: Шамборовський, можлио вже запитували але коли запрацюють вежі?
[16:16] Live4Love: Кенг, а що? А ЩО??? треба їм допомогти... забрати трохи ресурсів
[16:16] Шамборовський: вежі працюють відколи вони були додані в гру
[16:16] Кенг: Шамборовський, я тягаю а на телефоні неможливо але... не вцьому справи))
[16:17] FinanSiSt: Шамборовський, на разных компьютерах по разному. на одном тягаю, на других норм. это не напрягает.
[16:17] Колядник: Шамборовський, Як працють??? Минулого тижня до мене заходили гості але я не бачив кількості їхніх вояків
[16:17] FinanSiSt: Колядник, а кількість ти і не побачиш
[16:18] Шамборовський: Колядник, а вежі і не показують кількості. Від рівня вежі залежить те коли ти побачиш що на тебе йдуть взагалі
[16:20] Шамборовський: я працювати. Поговоримо коли буде нова версія.


Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


558 Просмотры
Реклама
861 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 861 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.209 seconds.   Total Queries: 28   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 07:00
Top