Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Прошу повернути вкрадені речі.        (Тема#76463)
znechulyvach 
капитан
znechulyvach
Возраст: 48
: Івано-Франківськ
С нами с 05.10.08
Посты: 566
02.12.13 19:10 Ukraine #1656937
02.12.13 біля 18.40 очікував чумаків, що везли від гравця g_vlad 1000 луків і 915 мечів. Чумаки приїхали, зброю не віддали (бабки зняло відразу після оформлення договору купівлі-продажу на ринку). Прошу Вас, дорогий Шамбіг, розібратись і повернути куплені ресури.
medicus 
Главскот
medicus
С нами с 29.10.13
Посты: 60
02.12.13 20:12 [Re: znechulyvach] Ukraine #1656970
така сама фігня вийшла з караванами.відправив перед тим як лягав спати,тобто відкликати навіть теоретично не зміг би, товар іншому гравцю. зранки за звичкою стер всі звіти. людина з претензіями,та скріншотами доказує,що нібито я не відправив йому
znechulyvach 
капитан
znechulyvach
Возраст: 48
: Івано-Франківськ
С нами с 05.10.08
Посты: 566
02.12.13 20:38 [Re: znechulyvach] Ukraine #1656990
  • znechulyvach :
02.12.13 біля 18.40 очікував чумаків, що везли від гравця g_vlad 1000 луків і 915 мечів. Чумаки приїхали, зброю не віддали (бабки зняло відразу після оформлення договору купівлі-продажу на ринку). Прошу Вас, дорогий Шамбіг, розібратись і повернути куплені ресури.

упс! появилась пропажа Для тих, в кого таке сталось - можливо ресурси з'являються у вас не тоді коли приходять каравани до вас, а коли вони повертаються до господаря. В мене саме так і сталось... Правда дивний механізм - гроші знімають миттєво, а товар приходиться чекати в двічі довше
P.S. Адміністарація (Shambig), прошу не вбачати в цьому пості умисну дискримінацію гри... Все добре, просто проясніть ситуацію.
g_vlad 
новичок
С нами с 25.11.13
Посты: 3
02.12.13 20:52 [Re: znechulyvach] Ukraine #1657012
підтверджую, таки гроші на рахунку є

товар поїхав ))
SNAKE_Borcshagovka 
ефрейтор
: Киевская обл.
С нами с 05.06.13
Посты: 70
02.12.13 20:56 [Re: znechulyvach] Ukraine #1657016
  • znechulyvach :
  • znechulyvach :
02.12.13 біля 18.40 очікував чумаків, що везли від гравця g_vlad 1000 луків і 915 мечів. Чумаки приїхали, зброю не віддали (бабки зняло відразу після оформлення договору купівлі-продажу на ринку). Прошу Вас, дорогий Шамбіг, розібратись і повернути куплені ресури.

упс! появилась пропажа Для тих, в кого таке сталось - можливо ресурси з'являються у вас не тоді коли приходять каравани до вас, а коли вони повертаються до господаря. В мене саме так і сталось... Правда дивний механізм - гроші знімають миттєво, а товар приходиться чекати в двічі довше
P.S. Адміністарація (Shambig), прошу не вбачати в цьому пості умисну дискримінацію гри... Все добре, просто проясніть ситуацію.

в першому пості ти написав шо гроші зняло одразу. Тобто ти купував на ринку?
Тоді все правильно. Ти купуєш - твої чумаки одразу беруть гроші та їдуть з ними до продавця. Там завантажуються і повертаються з товаром додому.
znechulyvach 
капитан
znechulyvach
Возраст: 48
: Івано-Франківськ
С нами с 05.10.08
Посты: 566
02.12.13 21:07 [Re: SNAKE_Borcshagovka] Ukraine #1657028
Ну тепер все склалось. Але в грі виглядало по іншому - ти купив на ринку товар, твої "інкасатори" повезли гроші, а звідти вирушили чумаки з купленим тобою товаром - так воно має бути. В маршруті перевезень видно, що чумаки їдуть до тебе з товаром, але насправді це не так, вони їдуть порожні, а товар дійсно повертається аж з тими "інкасаторами" що везли гроші.....

Отредактировано znechulyvach 02.12.13 21:14. Причина редактирования: Причина не указана.
SNAKE_Borcshagovka 
ефрейтор
: Киевская обл.
С нами с 05.06.13
Посты: 70
02.12.13 23:07 [Re: znechulyvach] Ukraine #1657141
якшо ти уважно придивишся - побачиш що коли ти купуєш товар - від тебе вирушають чумаки зі сріблом. Тоді в вікні "Чумаки" там підсвічується срібло, а товар, котрий ти купив - не підсвічується(картинка є, але млява, не чітка). А коли ці чумаки доставили срібло продавцеві та везуть додому товар - напроти них лише куплений товар світиться. А срібло зникло.
znechulyvach 
капитан
znechulyvach
Возраст: 48
: Івано-Франківськ
С нами с 05.10.08
Посты: 566
03.12.13 08:43 [Re: SNAKE_Borcshagovka] Ukraine #1657266
  • SNAKE_Borcshagovka :
якшо ти уважно придивишся - побачиш що коли ти купуєш товар - від тебе вирушають чумаки зі сріблом. Тоді в вікні "Чумаки" там підсвічується срібло, а товар, котрий ти купив - не підсвічується(картинка є, але млява, не чітка). А коли ці чумаки доставили срібло продавцеві та везуть додому товар - напроти них лише куплений товар світиться. А срібло зникло.

Я це помітив. А ти помітив що я написав? А я написав - що правильніше, коли обоє суб'єктів договору купівлі-продажу ОДНОЧАСНО отримають кожен своє, і не чекати ПОДВІЙНИЙ час, коли вернуться рідні чумаки. Що ж тут такого не зрозумілого?
SNAKE_Borcshagovka 
ефрейтор
: Киевская обл.
С нами с 05.06.13
Посты: 70
03.12.13 09:47 [Re: znechulyvach] Ukraine #1657287
  • znechulyvach :

Я це помітив. А ти помітив що я написав? А я написав - що правильніше, коли обоє суб'єктів договору купівлі-продажу ОДНОЧАСНО отримають кожен своє, і не чекати ПОДВІЙНИЙ час, коли вернуться рідні чумаки. Що ж тут такого не зрозумілого?

це не правильніше, а зручніше(швидше)
В реальному житті ти:
1. Ти йдеш на ринок... несеш туди гроші...вибираєш товар...несеш додому товар.
2. Ти виходиш з дому з грошима та несеш їх на ринок, а продавець в цей самий момент несе тобі товар додому.


Отредактировано SNAKE_Borcshagovka 03.12.13 09:49. Причина редактирования: Причина не указана.
znechulyvach 
капитан
znechulyvach
Возраст: 48
: Івано-Франківськ
С нами с 05.10.08
Посты: 566
03.12.13 10:01 [Re: SNAKE_Borcshagovka] Ukraine #1657292
  • SNAKE_Borcshagovka :
  • znechulyvach :

Я це помітив. А ти помітив що я написав? А я написав - що правильніше, коли обоє суб'єктів договору купівлі-продажу ОДНОЧАСНО отримають кожен своє, і не чекати ПОДВІЙНИЙ час, коли вернуться рідні чумаки. Що ж тут такого не зрозумілого?

це не правильніше, а зручніше(швидше)
В реальному житті ти:
1. Ти йдеш на ринок... несеш туди гроші...вибираєш товар...несеш додому товар.
2. Ти виходиш з дому з грошима та несеш їх на ринок, а продавець в цей самий момент несе тобі товар додому.
???


Мені починає подобатись ця дискусія
Ти трішечки не правильний приклад привів. Я б запропонував свій приклад - мені сподобався смартфон і найнижча ціна - в Розетці. Я ж не їду до Києва, я замовляю по нету і перераховую гроші з картки, а смарт мені привозять під самі двері Що скажеш? Поїдеш до Києва?
SNAKE_Borcshagovka 
ефрейтор
: Киевская обл.
С нами с 05.06.13
Посты: 70
03.12.13 10:25 [Re: znechulyvach] Ukraine #1657313
тут саме ринок, а не супермаркет, інтернет-магазин, чи ше шось)
кенг 
мадiратор
Возраст: 46
С нами с 13.04.11
Посты: 967
03.12.13 10:38 [Re: znechulyvach] Ukraine #1657327
  • znechulyvach :
  • SNAKE_Borcshagovka :
  • znechulyvach :

Я це помітив. А ти помітив що я написав? А я написав - що правильніше, коли обоє суб'єктів договору купівлі-продажу ОДНОЧАСНО отримають кожен своє, і не чекати ПОДВІЙНИЙ час, коли вернуться рідні чумаки. Що ж тут такого не зрозумілого?

це не правильніше, а зручніше(швидше)
В реальному житті ти:
1. Ти йдеш на ринок... несеш туди гроші...вибираєш товар...несеш додому товар.
2. Ти виходиш з дому з грошима та несеш їх на ринок, а продавець в цей самий момент несе тобі товар додому.
???


Мені починає подобатись ця дискусія
Ти трішечки не правильний приклад привів. Я б запропонував свій приклад - мені сподобався смартфон і найнижча ціна - в Розетці. Я ж не їду до Києва, я замовляю по нету і перераховую гроші з картки, а смарт мені привозять під самі двері Що скажеш? Поїдеш до Києва?


то закажи в ризетцы луки і стріли) аще ти платиш за доставку а якщо не хочеш платити то їдеш на базу і забираеш сам))))
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


569 Просмотры
Реклама
534 сейчас в онлайне
1 пользователей (Rustem_AntiTAnk) и 0 скрытых, а также 533 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.256 seconds.   Total Queries: 55   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 02:36
Top