Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Вікторина 4        (Тема#77581)
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
30.01.14 15:15 Ukraine #1686097
Призовий фонд 1000 трактатів. Приз отримає той хто запропонує найкращі ідеї на мій погляд.

Питання: Що робити? ( В багатьох є розумміння що внашій державі потрібно щось міняти, але більшість незнає що(( тому я пропоную конкурс. Опишіть (до 10 речень), що потрібно поміняти в наші державі, які реформи необхідні і т д)

Відповіді присилайте в лічку гравцю Масковська Орда
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
30.01.14 16:30 [Re: Варвар] Ukraine #1686133
Маю наувазі державу Україна ) ато тут непорозуміня виходять)
GROB 
Пузырь Алькубьерре
GROB
Возраст: 46
: Ukraine, Kiev.
С нами с 24.01.02
Посты: 22565
31.01.14 15:28 [Re: Варвар] Ukraine #1686747
Вилы и факела. Гони мои трактаты )
Філін 
старшина
С нами с 31.01.11
Посты: 225
31.01.14 16:06 [Re: GROB] Ukraine #1686775
Арбузов перелогінся))
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
31.01.14 16:32 [Re: Філін] Ukraine #1686796
  • цитата:

1) Оголосити розпуск парламенту, кабміну (розпущений вже) і імпіч президенту. Тоді до парламенту обирати по 6 (+/-) представників з кожної області, які компетентні в одній з галузей (армія, освіта, медицина, наука, культура, мистецтво). Президент повинен мати як мінімум 2 вищі освіти (напр. економічна+юридична) і знати 2 іноземні мови. Він же й формує кабмін, який щомісяця звітується перед парламентом.

2) Привіт! Напишу своє бачення проблеми...Як на мене, те протистояння, що зараз відбувається в країні, це вина не тільки "пАкращень" Азірова чи "стабільності" Яника, не тільки "папередників"...вина лежить на кожному...тому що ми як не як обираємо владу чи скажемо так, своїх "лідерів", а вони є віддзеркаленням виборців. Проблема в "пасивності" і байдужості більшості людей, як в приказці "Моя хата з краю..."...і саме найгірше, те як нам "нав’язують" жити "згори" тотальну більшість влаштовує...навіть ті, що так кричать за європейський рівень життя продовжують "брати" і "давати" хабарі, приховувати різними способами свої доходи, одним словом "м’яко кажучи" лукавлять. Так до європейського рівня життя нам і за 100 років не дійти. Тому як говорив "класик" - маємо те, що маємо. А вихід банальний і всім відомий - починати ВСЕ треба з себе...тоді можливо нам щось добре "світить"...

3) Все буде добре!!!

http://provse.te.ua/2014/01/prorotstvo-hreko-katolytskoho-svyaschennyka-hermana-budzinskoho-pro-majd...

1.Зек помре.
2. До влади прийде жінка (не факт що Т имошенко).

4) Що варто поміняти в державі Україна:
1. Усвідомити, що крім нас самих нам ніхто не допоможе: ні ЄС, ні москалі, ні навіть БОГ.
2. Почати багато працювати, і на державу, і на себе.
3. Провести повну люстрацію (за прикладом Грузії): всі державні та чиновницькі посади мають зайняти нові люди з новим мисленням. Комуняки, ригіанали та інші клоуни мають піти у історію як непотріб.
4. Провести важливі реформи, в тому числі і гострі і важкі, проте, разом з тим, навчитися терпіти під час реформ - потім стане краще.
5. Західнякам - перестати думати, що вони кращі українці ніж усі інші, східнякам - навчитися розуміти, що вони теж українці і стати активнішими.
6. На виборах навчитися нарешті думати - і голосувати розумом, а не кишенею чи серцем.
десь так....

5) Привіт!
Думаю, щоб не було повного розколу України, треба переходити на федералізацію країни. 2 або й 3 суб'єкти федерації. Очевидно, що схід (схід-південь) і захід ще більше розійшлись у поглядах і менталітеті. Центр-північ можливо теж не до кінця з заходом, хоча це ще не чітко. Треба провести масштабний народний референдум з цього приводу і тоді вже визначатись скільки буде федерацій в країні.

6) Я не буду писати про те що треба змынити владу, це ы так ясно. Впершу чергутреба мыняти менталытет, а для цього потрыбно покращити систему освыти якаб базуваласяб на цынноснарод-нацыя-держава. То у потрыбно збыльшити фынансування, щоб можна було органызовувати рызного роду гуртки безкоштовны щоб молодь не тинялася по пыдворытьми. Але цы мрыи не здыйсненны

Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
31.01.14 17:00 [Re: Варвар] Ukraine #1686816
Тепер покритикую трохи))
1) Відповідь дуже типова для українців) Але на мою думку від зміни людей у владі ефект буде мінімальний( Я думаю що треба міняти систему а нелюдей багато хто неподиться кажучи що люди творять систему. Насправді то питання такеж спірне так само як (що перше курка чи яйце). Наведу приклад уявіть шо яйце то наша система а курка то люди при владі. Курка наприклад білого кольору нанесла яєць і сидиь висиджує їх і тут одного разу починають бунтувати пітухи(революціонери) їм неподобаються білі кури вони зганяють білу курку з гнізда і на її яйця садять чорну курку)) а дальше думайте що буде які циплята вилупляться))
Думаю всі розуміють що в нас 99% чиновників то корупціонери а 95% ментів то моральні уроди але невже ви думаєте що всі вони мріяли про те що стануть корупціонерами чи моральними уродами? Якщо ми їх всіх зараз звільнимо і наберемо(порядних) і більше нічого непоміняєм то через 2-3 роки вони стануть такими ж корупціонерами(


Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
31.01.14 17:06 [Re: Варвар] Ukraine #1686822
2) З більшістю згідний тільки твій "вихід" неподобається( Насправді треба не тільки починати з себе ай інших вчити ( якщо хтось наприклад в берліні викине на вулиці (мусор) то йому 100% дадуть зауваження а внас всм по...) За твоєю пропозицією зміни будуть тривати точно 100років аможе й більше( Потрібні кардинальні зміни на рівні держави і законодавства!
Колядник 
новичок
С нами с 03.12.13
Посты: 14
31.01.14 17:10 [Re: Варвар] Ukraine #1686826
Не можна говорити про федералізацію країни, це не правильно.
Писати такі ідеї неправильно тому що не враховуються думки всіх людей.
Подивіться скільки людей підтримує Євроінтеграцію. Федералізація це якраз шлях до розколу. Проросійські політики в областях які будуть федеративними з часом будуть говорити про приєднання до Росії і вони це зроблять.
Розмова про федерації є не доцільною.
Перше. це розпуск ВР, імпічмент, повернення до Парламентсько-президентської республіки.
Друге. Змусити ВР і Президента підкорятись народу України а не самим собі.
Третє. Важливі питання і законопроекти повинні обговрюватись на громадських слуханнях а не прийматись якоюсь дивною більшістю і голосуванням ратицями.
Четверте. Реформ судової і міліцейської систем. Розпуск теперішніх працівників і набір нових для прикладу хоча б за результатами екзаменів бо більшість міліціонерів цілковиті барани які не знають навіть своїх прав і свобод.
П'яте Реформа медичної системи. Поступовий перехід до медичного страхування і платного лікування (хоча воно і так в нас платне)))).
Шосте Реформа Укравтодору. Як її правильно провести я не знаю)))
Сьоме Реклама податкової також би згодилась але я не знаю як її правильно провести.

Є ще кілька пропозицій але вони більше стосуються напевно місцевих і обласних рад а не держави.


Отредактировано Колядник 31.01.14 17:16. Причина редактирования: Причина не указана.
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
31.01.14 17:17 [Re: Варвар] Ukraine #1686831
3) ну то пророцтво а не пропозиція))
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
31.01.14 17:38 [Re: Варвар] Ukraine #1686842
4) (1) згідний
(2) згідний але для того що працювати потрібен стимул а внас його нема( на роботі зарплати маленькі а на себе тоже сенсу мало бюрократи і корупціонери всі ваші успіхи собі забереть(
(3) частково згідний (наприклад комуняка Квасневський навів в Польщі порядок )
З рештою також згідний)
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
31.01.14 17:41 [Re: Варвар] Ukraine #1686845
5) федералізація матиме протилежний ефект вона призведе до розколу(
6) Тоже варіант але то дуже довгий шлях менталітет буде мінятися декілька поколінь(
grafin 
новичок
С нами с 23.10.13
Посты: 31
31.01.14 17:47 [Re: Варвар] Ukraine #1686849
Первое, что нужно сделать, так это выгнать Гроба с админа. Он не компетентно банит. Он оставляет играть игроков, которые играют с 1 айпи, но зато банит тех не смотря что разные игроки имеют разные как айпи, так и разные линии инета. Их вина, что они близкие друзья вне игры и могут сплоченно играть. Ганьба!
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
31.01.14 18:59 [Re: grafin] Ukraine #1686900
  • цитата:
Вилы и факела
Таке вже було 1917+ нічого доброго з того невийшло.
  • цитата:
Перше. це розпуск ВР, імпічмент, повернення до Парламентсько-президентської республіки.
Друге. Змусити ВР і Президента підкорятись народу України а не самим собі.
Третє. Важливі питання і законопроекти повинні обговрюватись на громадських слуханнях а не прийматись якоюсь дивною більшістю і голосуванням ратицями.
Четверте. Реформ судової і міліцейської систем. Розпуск теперішніх працівників і набір нових для прикладу хоча б за результатами екзаменів бо більшість міліціонерів цілковиті барани які не знають навіть своїх прав і свобод.
П'яте Реформа медичної системи. Поступовий перехід до медичного страхування і платного лікування (хоча воно і так в нас платне)))).
Шосте Реформа Укравтодору. Як її правильно провести я не знаю)))
Сьоме Реклама податкової також би згодилась але я не знаю як її правильно провести.
З першими пунктами незгоден я за диктатуру)
в 4 пункті хороша ідея (Екзамини для держслужбовців) 7 пункт треба просто скоротити к-сть податків ато внас найбільша к-сть в світі 160+ видів треба просто скоротити хочаб в 10 раз.

Переможцем оголошую пост номер 4
  • цитата:
1. Усвідомити, що крім нас самих нам ніхто не допоможе: ні ЄС, ні москалі, ні навіть БОГ.
2. Почати багато працювати, і на державу, і на себе.
3. Провести повну люстрацію (за прикладом Грузії): всі державні та чиновницькі посади мають зайняти нові люди з новим мисленням. Комуняки, ригіанали та інші клоуни мають піти у історію як непотріб.
4. Провести важливі реформи, в тому числі і гострі і важкі, проте, разом з тим, навчитися терпіти під час реформ - потім стане краще.
5. Західнякам - перестати думати, що вони кращі українці ніж усі інші, східнякам - навчитися розуміти, що вони теж українці і стати активнішими.
6. На виборах навчитися нарешті думати - і голосувати розумом, а не кишенею чи серцем.
десь так....

Завтра напишу своє бачення реформ)
  • цитата:
Первое, что нужно сделать, так это выгнать Гроба с админа. Он не компетентно банит. Он оставляет играть игроков, которые играют с 1 айпи, но зато банит тех не смотря что разные игроки имеют разные как айпи, так и разные линии инета. Их вина, что они близкие друзья вне игры и могут сплоченно играть. Ганьба!
Мір-юр то ти? То не та тема)

Отредактировано Варвар 31.01.14 19:00. Причина редактирования: Причина не указана.
Колядник 
новичок
С нами с 03.12.13
Посты: 14
31.01.14 19:36 [Re: Варвар] Ukraine #1686915
Про Західняків: Західнякам - перестати думати, що вони кращі українці ніж усі інші, східнякам - навчитися розуміти, що вони теж українці і стати активнішими.

Ми не кращі українці ніж всі решта ми такі самі як і всі просто ми вже заї... постійно активно відстоювати позицію українців коли всі решта підтримують це мовчки.
grafin 
новичок
С нами с 23.10.13
Посты: 31
01.02.14 00:45 [Re: Колядник] Ukraine #1687064
  • Колядник :
Про Західняків: Західнякам - перестати думати, що вони кращі українці ніж усі інші, східнякам - навчитися розуміти, що вони теж українці і стати активнішими.


Я родился и вырос в Украине. Но я не считал и не буду считать себя украинцем, т.к мой отец чистокровный русский из Ростова, а мать с киевского Подола, у которой родители украинцы, а дальше поляки и т.д. Поэтому я считаю себя русским и ни одна падла меня не заставит изменить мою национальность. Да, мне нравится украинская культура - песни, художественная литература, театральные постановки и картины художников, но русский фольклер и понимание другой русской культурой мне более по душе.
Американцам проще в этом вопросе. Они имеют одну нейтральную национальность - АМЕРИКАНЦЫ, не превышая и не принижая другие нации. Там не нашлось дебилов заставлять называть всех граждан индейцами как истиных аборегенов Америки.
Поэтому не надо нагибать наш многонациональный народ под одну гребенку, а поймите простую истину, что все мы ГРАЖДАНЕ УКРАИНЫ, но с разными национальностями. Даже в тоталитальном СССР не заставляли весь народ называть себя русскими, а каждый гражданин той эпохи имел имел право быть и гордиться своей национальностью. Тогда даже в паспорте писали какой человек национальности и по крайней мере не наблюдалось общегосударственной политики затмить все нации и заставлять называть весь советский народ русскими, а нацизм считался серьезным преступлением.
Вообще, я уверен, что если наше государство имело бы более нейтральное название, без намека на какую-либо национальность, то и не было бы у нас такой межнациональной вражды.
Но я знаю, что мои дети - на вряд ли, но внуки, правнуки и т.д. точно будут гордо называть себя украинцами. Но для этого надо чтобы уважал нас весь мир. А как известно рыба гниет с головы, то сперва надо иметь достойное правительство, а не разное фуфло с золотыми унитазами. И, на жаль, сильные мира сего только используют нас в своих интересах, дергая за ниточки продажное наше правительство.
Наше государство еще молодое и чтобы пришел мир и согласие надо пройти не малое время. А чтоб нашли понимание восток и запад нашей державы, то необходимо отправлять студентов двух полюсов в противоположные стороны на обязательные отработки по специальности на 2-3 года, как это было в СССР. Тогда будут создаваться смешаные браки политических противников и появляться дети новой формации, которые будут объединять и запад и восток. Тем более по генетике дети рождаются здоровей и красивей, когда их родители разных национальностей. Поэтому таким способом мы не только объединим нацию. но еще ее оздоровим )))
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
02.02.14 16:22 [Re: grafin] Ukraine #1687673
  • цитата:
А чтоб нашли понимание восток и запад нашей державы, то необходимо отправлять студентов двух полюсов в противоположные стороны на обязательные отработки по специальности на 2-3 года, как это было в СССР. Тогда будут создаваться смешаные браки политических противников и появляться дети новой формации, которые будут объединять и запад и восток.
Так це хороша ідея)
Ще добавлю декілька ідей від себе:
1) Перенос столиці ближче до географічного центру (наприклад в Дніпропетровськ) Як показує досвід Казахстану Польщі і інших країн то дуже ефективний метод обєднання країни.
2) Потрібно впровадити другу державну мову (український суржик) а то внас є прихильники російської мови але насправді на російські розмовляє дуже мало людей а на суржику більшість.
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
02.02.14 17:37 [Re: Варвар] Ukraine #1687714
Так я обіцяв своє бачення реформ.
1) Податкова реформа :
а) Скорочення к-сті податків і зборів (внас сьогодні більше 100 ) в 10 раз
б) Перехід до сплати податків по місцю виробництва, (а то внас деякі олігархи виробляють продукцію в україні а зареєстровані і податки платять на Ферерських островах)
в) Зменшення податкового тиску на 30%
2) Земельна реформа.
а) Дозволити купівлю/продаж землі с/г призначення втому числі іноземцям (за умови що країна громадянин якої хоче купити землю в Україні підписала з Україною договір про безмитну і безквотну торгівлю с/г продукцією і продуктами харчування.)
б) скасування безплатного виділення землі (а то її виділяютьь тільки "своїм")
державна земля повина продаватись на відкритих тендерах.
3) Територіально адміністративна реформа
а) Скорочення (укрупнення) областей, районів, сільрад і т д., як наслідок скорочення к-сті рад, адміністрацій, і різних держслужбовців
б) Скорочення к-сті народних депутатів (зараз у ВР 450 думаю 45 цілком достатньо) скасування всіх пільг депутатам
в) Скорочення к-сті силовиків (міліції, спецслужб і т.д.)
г) Розпродаж всіх службових авто чиновників а також державних дач санаторіїв і т.д
4) Пенсійна реформа
Внаслідок числених реформ внас з 13млн пенсіонерів 1млн отримує більше ніж решта 12млн. Тому я пропоную обанкротити пенсійний фонд, а на його місці створити новий в якому пенсія для всіх буде одинакова. А хто хоче більшу пенсію хай вкладає гроші в приватні пенсійні фонди.
5) Медична реформа
Перехід до страхової медицини
6) Судова реформа
Можливо перехід до виборності суддів
7) Реформа освіти
а) Скорочення (обєднання) університетів (в україні більше 350 універів а в США де населення більше в 10разів 150 університетів)
б) зменшення к-сті годин предметів (для загального розвитку)


grafin 
новичок
С нами с 23.10.13
Посты: 31
03.02.14 00:03 [Re: Варвар] Ukraine #1687873
  • Варвар :
  • цитата:
А чтоб нашли понимание восток и запад нашей державы, то необходимо отправлять студентов двух полюсов в противоположные стороны на обязательные отработки по специальности на 2-3 года, как это было в СССР. Тогда будут создаваться смешаные браки политических противников и появляться дети новой формации, которые будут объединять и запад и восток.
Так це хороша ідея)
Ще добавлю декілька ідей від себе:
1) Перенос столиці ближче до географічного центру (наприклад в Дніпропетровськ) Як показує досвід Казахстану Польщі і інших країн то дуже ефективний метод обєднання країни.
2) Потрібно впровадити другу державну мову (український суржик) а то внас є прихильники російської мови але насправді на російські розмовляє дуже мало людей а на суржику більшість.


1) Перенос столицы, слава Богу, не стоит вопросом у большинства жителей Украины. Столица страны выбирается не центровым расположением, а культурно-политическим наследием.
2) Моя покойная матушка еще в давние советские времена говорила: "...сынок, или говори чисто по русски, или по украински, но ни когда не коверкай эти два замечательных языка, превращая их в суржик...". Я думаю, что наш народ становится с каждым поколением всё мудрее и культурней. Всему свое время... и наш восток заговорит на украинском прекрасном языке. Кстати, американцкий язык - это английский суржик ))
Shu®Mu® 
КонтрАдмирал
Shu®Mu®
Возраст: 55
: Kiev,Ukraine
С нами с 06.04.04
Посты: 17999
03.02.14 09:25 [Re: grafin] Ukraine #1687950
Заговорит, размечтался, раньше на телевидении и радио звучал чистейший украинский, любо дорого слушать, сейчас, что не ведущий так кугутно-колхозно-западенский суржик...
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
03.02.14 15:20 [Re: Shu®Mu®] Ukraine #1688100
  • цитата:
1) Перенос столицы, слава Богу, не стоит вопросом у большинства жителей Украины. Столица страны выбирается не центровым расположением, а культурно-политическим наследием.
"культурно-политическим"-е Казахстану Алма-Ати, Бразилії - Ріо-Деженейро, Польщі - Краків, Пакистану - Карачі і т. д. То незавадило цим країнам перенести столиці в інші міста)
  • цитата:
.сынок, или говори чисто по русски, или по украински, но ни когда не коверкай эти два замечательных языка, превращая их в суржик..
200 років тому в Російські імперії тоже говорили що правильно говорити тільки російською мовою, а українська то нічого невартий діалект.
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
03.02.14 15:27 [Re: Варвар] Ukraine #1688104
  • цитата:
Заговорит, размечтался, раньше на телевидении и радио звучал чистейший украинский, любо дорого слушать, сейчас, что не ведущий так кугутно-колхозно-западенский суржик...
Втебе явно якісь проблеми з західняками))) А якщо серйьозно то на західноукраїнському діалекті зараз розмовляють тільки українці які проживають в Бразилії штат Парана.
То нормальний процес що мови розвиваються і міняються . Такі процеси проходять у всіх мовах .
Andriy III 
новичок
С нами с 18.03.14
Посты: 8
20.03.14 16:12 [Re: Варвар] Russian Federation #1715622
1) треба ввести військовий стан
2)не брати ніякі грошові допомоги від єс і сша якщо хочуть допомогти нехай нам доставлять станки і оборудування для заводів за дешеву ціну і для сільхоз культур (матеріал)
3)відновити заводи (всі) плюс заводи для виготовлення товарів на експорт і забрати всі землі в людей які мають більше 1 га їм дати нормальну виплату кожного місяця за землю)отже ми маємо їжу і можемо виготовляти на заводах все що треба)
4)відновити колгоспи всі які знищенні відбудувати (великий плюс, зменшиться безробіття в селах а в містах теж зменшиться безробіття бо люди будуть мати роботи і на заводі )
5)отже ми маємо їжу і заводи (виробляють все що нам потрібно) ми беремо армію:
для армії потрібно:
а)) їжа є
б))техніка патрони зброя є(виробляють заводи)
6)треба паливно мастильні ресурси і матеріали для заводів:
відновлюєм кар єри і шахти , при цьому розробляєм в карпатах бурові вишки і викачуєм нафту і там ж беремо газ))
а головне ! повертаємо ядерний статус і піднімаємо сектретні матеріали для
виготовлення ядерної зброю і виготовляєм ракети шахтового базування
(домовляємося на без візовий режим і пропонуєм наші вироби які виготовляє наші заводи і відпраляєм вироби на експорт ) думаю дальше вже зрозуміло буде що робити)))
Andriy III 
новичок
С нами с 18.03.14
Посты: 8
20.03.14 16:23 [Re: Варвар] Russian Federation #1715634
вікторина ще триває?
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


2330 Просмотры
Реклама
406 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 1 скрытых, а также 405 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.689 seconds.   Total Queries: 90   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+2.0). Current time is 00:25
Top