Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Мясо        (Тема#7885)
Peter[MT] 
подполковник
Peter[MT]
Возраст: 48
: Kiev,Ukraine
С нами с 16.08.03
Посты: 4619
21.02.06 07:32 Ukraine #123757
Это от 06.02.2006

Цитата:

Янукович дізнався правду про м'ясо буйволів

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович обговорив з російськими політиками шляхи подолання м'ясної кризи.

Про це лідер Партії регіонів заявив на прес-конференції в Запорожжі, повідомляє прес-служба Януковича.

За його словами, ця тема була порушена в недавній бесіді з керівництвом партії "Єдина Росія". Він нагадав, що проблема виникла тому, що Україна початку відправляти в Росію м'ясо австралійських буйволів, видаючи його за продукцію українського походження.

Лідер Партії регіонів відзначив, що подібна "махінація дуже негативно відбилася на інтересах наших чесних товаровиробників". "Сьогодні вони несуть величезні економічні втрати", - додав він.

За словами лідера ПР, "уже дане доручення народним депутатам із фракції Партії регіонів, щоб вони виходили на урядові структури України, міністерство сільського господарства Росії і включалися в роботу по подоланню цієї кризи".

Як відомо, 99 номером по списку Партії регіонів йде Микола Присяжнюк голова Національної асоціації виробників м'яса та м'ясопродуктів України




а это вчерашнее:

Цитата:


Україну з м’ясом буйвола підставили януковичі?
Парламентська фракція "Наша Україна" обвинувачує Партію регіонів і ряд інших політичних сил у причетності до заборони Росії на ввіз на свою територію українських сільськогосподарських продуктів.

Про це йдеться в заяві фракції "Наша Україна", поширеній у понеділок.

"Як стало відомо фракції “Наша Україна”, організаторами та виконавцями політичної акції зі знищення українського села та українського товаровиробника з невідворотними наслідками для людей стали політичні сили, які або представляють колишню владу Кучми-Медведчука-Януковича, або наближені до їхніх партій", - йдеться в заяві. "Наша Україна" заявляє, що Партія регіонів "почала створювати Єдиний економічний простір винятково “азійськими” методами, які лише знищують державу та зраджують національні інтереси України".

"Безпосередня причетність Януковича спочатку до газового газавату проти українців, а згодом і до м‘ясо-молочного конфлікту є явним намаганням перетворити Україну на зону впливу кримінальних кланів, де замість законів пануватимуть горезвісні “понятія”, - йдеться в заяві.

"Лицемірна дружба Януковича з “ручними” політиками-“єдиноросами” та його останні лукаві вислови свідчать про те, що Партія регіонів є всього-на-всього рупором кремлівської політики в Україні", - наголошують "нашоукраїнці".

Вони також вказують на те, що “регіонали” "цілеспрямовано грають на ослабленні позицій нашої держави, а відтак і на благополуччі українського суспільства".

"Тільки упродовж жовтня-листопада 2005 року на територію України - в якості давальницької сировини - фірмами, підконтрольними фігурантам списку Партії регіонів, ввезено більше 30 тис. тон м‘яса та м‘ясопродуктів, які без належного контролю були відправлені не імпортеру, а на територію Росії як українська продукція", - говориться в заяві.

“Наша Україна” вважає за необхідне утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України щодо з‘ясування справжніх причин контрабанди м‘яса та м'ясопродуктів через територію України.

"Нашоукраїнці" також заявляють, що "неодноразові поїздки “регіоналів” Януковича до своїх російських патронів не принесуть їм навіть дешевого скороминущого політичного виграшу, бо ні українські селяни, ні виробники, ні держава загалом цього не приймуть, не зрозуміють і не пробачать".


kamikadze 
подполковник
kamikadze
Возраст: 48
: временно не определен
С нами с 05.07.04
Посты: 2991
21.02.06 08:36 [Re: Peter[MT]] Russian Federation #123758
...когда же это все закончится... Блиииииинннн...
...одно могу сказать - ни до чего они не договорились... потому как новости в России уже давно бы это все раструбили... а так - скромно сказали что был, замечен, встречались по протекции единоросов...
З.Ы.: я понимаю что каждый себя PR-ит как может... но вот нафик создавать самому проблемы для страны, чтобы потом самому же их и решать (в контесте того что страна при этом теряет лицо на мировой арене и народ загибается от холда и пр.) я понять не могу... он что, считает что люди до такой степени тупые, и не понимают где решения *экономические* а где *политические*?
Snoopy 
MassOn VBIOZ.com
Snoopy
Возраст: 54
С нами с 27.12.01
Посты: 14490
21.02.06 10:25 [Re: Peter[MT]] Ukraine #123759
меня другое озадачивает - неужели буйволов возить из австралии (на минуточку!) дешевле, чем с украины, которая под боком? чет я не пойму в чем выгода такой контрабанды? :-) бред какой то
kamikadze 
подполковник
kamikadze
Возраст: 48
: временно не определен
С нами с 05.07.04
Посты: 2991
21.02.06 10:37 [Re: Snoopy] Russian Federation #123760
снупа, на Украине поголовье КРХ практически уничтожили в 95-97 годах в основном... и продали за бесценок на Запад. так что особо не так и много его у нас. Ну а ввоз и реэкспорт - это дополнительный удар по тем кто не смотря ни на что в этом выжил... ИМХО

З.Ы.: вчера звонил бате, молоко у населения закупают по 60!!! копеек за литр, мотивируют тем что экспорт перекрыли... никогда такого не было. В прошлом году оно так летом стоило (летом цены на молоко всегда ниже из-за повышения предложения молока и проблем с его хранением на предприятиях - холодильники больше электричества потребляют).
Peter[MT] 
подполковник
Peter[MT]
Возраст: 48
: Kiev,Ukraine
С нами с 16.08.03
Посты: 4619
21.02.06 12:03 [Re: Snoopy] Ukraine #123761
Цитата:

меня другое озадачивает - неужели буйволов возить из австралии (на минуточку!) дешевле, чем с украины, которая под боком? чет я не пойму в чем выгода такой контрабанды? :-) бред какой то



Во первых в новой зеландии производство этой продукции налажено куда лучше и она дешевле во вторых ты когда нибудь слышала как правительства датируют фермеров что бы они уничтожали продукцию и не демпинговали. А ведь ее можно куда нить продать на другие рынки...
kamikadze 
подполковник
kamikadze
Возраст: 48
: временно не определен
С нами с 05.07.04
Посты: 2991
21.02.06 12:18 [Re: Peter[MT]] Russian Federation #123762
у нас их не дотируют... у нас поступают иначе... гибкая система регулирования цен на продукцию фермеров, ГСМ и технику. вот и все... у производителя - по кабальной цене осенью; производителю, весной - опять же по кабальной (для него же) цене... и все дела...
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


503 Просмотры
Реклама
2774 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 2774 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2026
Execution time: 0.082 seconds.   Total Queries: 37   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 03:29
Top