Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Ментівське свавілля        (Тема#78940)
Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
04.04.14 05:47 Ukraine #1723084
пропоную тут ділитися інфою і обговорювати.

загалом, нічого не змінилось, поки. ті самі скоти працюють, і займаються відповідно, тим же, чим і до цього займались.

а вечором ходять по районам для підняття довіри і поваги до міліції та почали носити блакитно-жовті стрічки і прапори.

Несанкціонований обшук у адвоката Гаріка Логвинського (на Бориспільській,7а). АБо як менти відсвяткували 01 квітня
http://ua-antiment.livejournal.com/406045.html
аналогічно колись таким чином викрали всі справи Гросмана щодо незаконних мігрантів, які становили адвокатську таємницю. їх там було дуже багато, бо ксенофобів серед мусорів багато. сам з цим зустрічався, коли мєнти тупо забирали паспорт і вимагали гроші.

або ось справа Владислава Гораніна
Справа Горана.. У міліції й далі катують затриманих
http://tyzhden.ua/Society/106111
Справу підозрюваного у вбивстві працівників ДАІ перенесли
24тв

Люди боролись не против Януковича, а против бандитско-милициейской системы, которая всё там же
http://konung-ogin.livejournal.com/919829.html
Хто из ху в Правом секторе? (всё что вы хотели знать о ПС, но стеснялись спросить)
http://konung-ogin.livejournal.com/925472.html

або ось
  • цитата:
Зранку телефонує Сашко Чуданович 1970 р.н., мій підзахисний гаврік. Сидить в Бердичівській виправній колонії №70 вже місяць. Завдяки перевертням в погонах і мантіях із міста Новоград-Волинського. Історя тривіальна. Раніше притягувався по малолєткє за крадіжку. ПОтім знову, за те саме. Мав особисті неприязні стосунки з начальником міліції Новоград-Волинського. Мусора вирішили навісить на Сашка всі вісяки по місту! Намагались повісити навіть вбивство - не пройшло (бо алібі є). Перебрали за кілька тижнів всі-всі "глухарі" свої. В ітогє вирішили повісити на Сашка розбій і крадіжку. Якщо розповідати деталі справи - звучить як анєкдот. От тільки суд Сашку дав 7 років і 1 місяць позбавлення волі. Сашко за моєю порадою написав заяву про злочин на Генпрокурора в порядку ст.214 КПК. Вчора до Чудановича в БВК №70 приїхав старший слідчий із Житомирської обласної прокуратури і повідомив, що на співробітників міліції, які повісили на Сашка один розбій (по третій частині), і крадіжку (зі зламом) - завели кримінальне провадження. А прокурора - відсторонили від посади. І це - тільки початок. Цікаво, скільки ще сидіти Сашкові без вини? p.s. Але й на тому Генпрокуратурі спасибі! Все ж таки є порядні прокурори. Сподіваюсь...

http://ua-antiment.livejournal.com/405378.html

і таке коїться по всій країні.
Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
04.04.14 06:15 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1723085
Відкрито 72 кримінальні провадження за фактами нападів на журналістів під час масових протестів
У період з 21 листопада 2013 по 12 березня 2014 року слідчими органів внутрішніх справ розпочато досудове розслідування у 72 кримінальних провадженнях за фактами вчинення протиправних дій стосовно працівників ЗМІ під час висвітлення ними масових акцій протесту.

Про це повідомило МВС України у відповідь на інформаційний запит Інституту масової інформації (ІМІ).

За даними МВС, 26 кримінальних проваджень відкрито за ст. 171 Кримінального кодексу України («Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів»), 9 – за ст. 125 («Умисне легке тілесне ушкодження»), 7 – за ст. 194 («Умисне знищення або пошкодження майна»), 5 – за ст. 185 («Крадіжка»), 4 – за ст. 186 («Грабіж»), по 3 – за ст. 115 («Умисне вбивство») та 341 («Захоплення державних або громадських будівель чи споруд»), 2 – за ст. 187 («Розбій»), по 1 – за ст. 129 («Погроза вбивством») та 259 («Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності»).

Щоправда, за інформацією МВС, повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень по всіх цих справах поки що вручено лише 7 особам.

Нагадаємо, за даними ІМІ, під час масових протестів в Україні з 23 листопада 2013 по 24 лютого 2014 року зафіксовано щонайменше 206 випадків фізичної агресії щодо журналістів (до уваги бралися лише випадки, пов’язані з професійною діяльністю, і такі, де журналісти отримали реальні поранення або пошкодження техніки).

Водночас у Криму з 13 лютого по 25 березня 2014 р. незалежні монітори зафіксували щонайменше 96 випадків нападів та перешкоджань журналістам. Поки що реакція новоявленої кримської влади одна: «Не треба було лізти туди, куди не запрошували»…
http://www.khpg.org/index.php?id=1396300247

За хабар у півтора мільйона офіцерів СБУ ... оштрафували
Колишній начальник Головного відділу контррозвідувального захисту економіки УСБУ в Києві, його підлеглий - начальник відділу економічної контррозвідки в столиці і двоє старших оперуповноважених, «витряхнувшіе» з бізнесмена 1,5 млн гривень, уникли колонії. Про це пише Взгляд.

Три роки тому офіцери СБУ зацікавилися діяльністю компанії «Торговий дім «Еталон», запідозривши, що працює вона фіктивно. Під час обшуку в офісі міліція, разом з начальником відділу УСБУ в Києві вилучила документацію, комп'ютерну техніку і товарів на кілька сотень тисяч гривень. Фінансовий директор «Еталону» запропонував гроші за повернення майна і закриття справи. Після переговорів сторони зійшлися на сумі в 1,5 млн гривень, що на той час становило майже $180 тисяч.

Але комерсант виявився не ликом шитий - записував переговори на диктофон, з чим і прийшов до Генпрокуратури. Після передачі грошей і поділу суми, четверо офіцерів були затримані. Однак, Шевченківський райсуд кваліфікував дії старших офіцерів не як вимога хабара , а як отримання неправомірної вигоди, і засудив обох до штрафу в 17 тис грн. Оперуповноважених суд визнав пособниками: за це кожен з них повинен виплатити державі по 12750 грн.
http://www.acrc.org.ua/ua/news-and-events/news/all/za-xabar-u-pivtora-miljona-oficzeriv-sbu-oshtrafu...
http://vz.ua/publication/28406-za-vzyatku-v-poltora-milliona-ofitserov-sbu-oshtrafovali

Отредактировано Евлампий Петрович 04.04.14 06:42. Причина редактирования: Причина не указана.
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


718 Просмотры
Реклама
466 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 466 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2026
Execution time: 0.059 seconds.   Total Queries: 25   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 10:02
Top