Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

  162 из 168 « Первая<162163164165>» Последняя
Пользователь Сообщение: Как Украина борется        (Тема#79590)
Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
07.10.19 12:06 [Re: Lam0] Ukraine #1967424
Дорогие жители Золотого.

Позвольте я на этой картинке объясню, почему вам сегодня приходится писать жалостливые письма на тему "Дорогой Володенька, пожалуйста не отводи войска, чтобы буряты не ебли нас в сраки".

Это потому что на президентских выборах и парламентских проголосовали чтобы проклятого барыгу убрать и что томос и безвиз на хлеб не намажешь, и чтобы прекратить стрелять, и чтобы колбаса по двадвацать и сериал "Сваты".

Не знаю, чего вы ожидали.
Я правда не знаю, как вы себе представляли развитие событий.

Надеюсь, отвод войск у вас аполучится намазать себе и на хлеб, и между булками там промажьте ещё, чтобы входило легче.
© Vladimir Zavgorodny


Прикрепления: 72288222_721378798362530_296983571040567296_o.jpg (180.72 KB) 58 Просмотр(ы)

Replicator 
подполковник
Replicator
Возраст: 43
С нами с 11.09.05
Посты: 4143
07.10.19 19:00 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1967434
так то так, але більшість голосувавших саме в цих районах була з окупованої території
Din0saur 
не огурчик
Din0saur
Возраст: 45
: киев
С нами с 06.07.08
Посты: 11496
08.10.19 22:06 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1967452

Replicator 
подполковник
Replicator
Возраст: 43
С нами с 11.09.05
Посты: 4143
09.10.19 01:43 [Re: Din0saur] Ukraine #1967458
Харків Report
7 жовтня о 18:28
Марина Ковтун, яку звинувачують в організації вибуху в рок-пабі "Стіна", отримала 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна та виплатою компенсації постраждалим. Проте, відповідно до "закону Савченко", засуджена вийде на волю вже через два місяці.

Корчинський - арешт Пашинського на радість Путіну. Портнов помстився



Отредактировано Zet_replicator 09.10.19 01:49. Причина редактирования: Причина не указана.
Din0saur 
не огурчик
Din0saur
Возраст: 45
: киев
С нами с 06.07.08
Посты: 11496
10.10.19 20:04 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1967489
https://www.facebook.com/100026243671715/videos/387292042155582/
Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
13.10.19 15:10 [Re: Din0saur] Ukraine #1967524
  • цитата:
Я честно подождал сутки, чтобы не быть зрадофилом, но у меня снова вопрос.

11-12 октября в Стамбуле состоялась Третья Конференция спикеров парламентов по противодействию терроризму. В нем приняли участие делегации Турции, России, Китая, Афганистана и Пакистана. Планировалось также участие спикера меджлиса Ирана, но он отказался ехать из-за начала турецкой операции против курдов на севере Сирии.

Так вот. В составе официальной российской делегации были представлены два «депутата» Госдумы РФ, «избранные от Крыма и Севастополя» - Наталья Поклонская и Руслан Бальбек. О чем радостно вещают не только сами фигуранты, но и российские СМИ, интерпретируя их появление на официальных мероприятиях с высшим руководством Турции (включая президента Эрдогана) в очевидном ключе.

Росмедиа начали разгонять новость о поездке «депутатов от Крыма» вчера утром, делая акцент на том, что это происходит «впервые» с 2014 г.

И что? И где? Где реакция украинских властей?

Президент Зеленский уже выдохнул после марафона и сегодня утром поздравил Александра Усика с победой. Для бокса время есть – для Крыма нет?

ОПУ молчит. МИД молчит.

Хотелось бы услышать мнение главы профильного комитета ВРУ Богдан Яременко, который является экспертом по Турции, да и Крым ему не чужой.

На худой конец есть представительство президента в АРК. Но и Anton Korynevych молчит…

Тема – предельно неудобная для комментариев. Но именно такие темы либо помогают власти состояться, либо нет.

УПД. Справедливости ради - не помешало бы услышать реакцию фракции ЕС.
...
пока только Чубаров по теме и обозначился. Не содержательно, эмоционально, но хоть как-то.

Aleksey Kopytko
Lam0 
недобрый
Lam0
: Киев
С нами с 01.08.06
Посты: 26918
13.10.19 20:36 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1967527
quote




Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
24.10.19 21:21 [Re: Lam0] Ukraine #1967696
ЕСПЧ обязал Украину выплатить экс-мэру Славянска Штепе EUR3600
Европейский суд по правам человека рассмотрел жалобу экс-мэра Славянска Нели Штепы и обязал Украину выплатить ей денежную компенсацию, заявил ее адвокат Александр Тананакин.
https://interfax.com.ua/news/general/620705.html
CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
25.10.19 17:58 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1967722
  • цитата:
Окружной суд Амстердама 23 октября 2019 года арестовал 100% акций "Южного потока" (South Stream Transport BV), который отвечает за строительство и управление "Турецким потоком"
Источник: https://censor.net.ua/n3156027

Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
25.10.19 19:38 [Re: CJlOH] Ukraine #1967723

Да, вы не ошиблись - на фото глава Окружного админсуда Киев и фигурант пленок НАБУ Павел Вовк.
Лучший выбор для конференции «Украина — Европа: диалог о правосудии» в Страсбурге как ни крути!
©Kateryna Butko https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2805210439491357&set=a.294052530607173&type=3&th...

Прикрепления: 73304975_2805210456158022_1236017095876018176_n.jpg (57.38 KB) 59 Просмотр(ы)

CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
18.11.19 19:08 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1967997
https://petition.president.gov.ua/petition/75364
  • цитата:
Визнати ДНР та ЛНР терористичними організаціями

Ребят,давайте навалимся..

Отредактировано CJlOH 18.11.19 19:08. Причина редактирования: Причина не указана.
Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
22.11.19 01:24 [Re: CJlOH] Ukraine #1968042
Це реальне знущання і насмішка над усіма учасниками Революції Гідності.

Суд присудив ДАІшнику, якого судили за фальсифікацію протоколу на учасника Майдану за поїздку до Межигіря Януковича 300 000 компенсації за МОРАЛЬНУ шкоду.

Сергій Прохор активний учасник Майдану, двічі був побитий беркутами. Його авто засвітилось і у поїздці до Межигір’я.

По стандартній схемі, на підставі липового рапорту інспектор ДАІ Віктор Тищенко склав на Прохора протокол, що він начебто не зупинився на вимогу ДАІшника по дорозі до Межигіря.

І пофіг, що жодного доказу, що за кермом був саме Прохор. Пофіг, що фото з системи Рубіж, доводили інспектор ДАІ "зупиняв" авто за дві години до того, як авто фізично зявилось у місці "зупинки". Пофіг, що Прохор взагалі був у іншому місці, і 4 свідки це підтвердили.

Фальсифікація була настільки очевидною, що прокуратура швидко закінчила розслідування і передала обвинувальний акт щодо ДАІшника до суду.

І тут почалось. Суд двічі виправдовував ДАІшника і двічі, апеляційний суд скасовував вирок. Але на третій раз виправдальний таки встояв у апеляції. А головне, у грудні 2018 року його освятив новий Верховний Суд. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/78750706

Судді вирішили, що прокуратура не довела умислу ДАІшника на підробку документа. Те що при складанні протоколу не було жодного доказу керування Прохором автомобілем, але ДАІшник зробив його винним, на думку суддів, зовсім не доказує вину ДАІшника.

Але найцинічнішим є те, що сталось потім. Після виправдувального вироку ДАІшник почав вимагати з бюджету відшкодування моральної шкоди, за те, що його "несправедливо судили".

І ось, два тижні тому Богунський районний суд м. Житомира (суддя Перекупка І.Г) задовольнив позов ДАІшника та постановив стягнути з держави на його користь 300 000 грн. компенсації за моральну шкоду.

Просто для порівняння. Таку ж суму компенсації суд присудив матері, яка через халатність лікарів втратила новонароджену дитину https://bit.ly/35svTar .

Зовсім трохи більшу компенсацію отримали батьки збитої насмерть на переході 9-тирічної дівчинки https://bit.ly/2KIZpky .

І тут цей ДАІшник, який виконував вказівку про переслідування майданівців …. Сууууууууууууука.

Учасник Майдану Сергій Прохор 5 років ходив по усіх інстанціях, щоб добитись справедливості. Не добився. Натомість тепер усі ми зі своїх кишень будемо компенсовувати цьому ДАІшнику.

А ми точно за таку справедливість боролись ?

P.S. кому цікаво, от як суд обгрунтовував глубину душевних страждань ДАІшника:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/85590711
«Так, суд приймає доводи позивача, щодо наявності моральної шкоди з огляду на те, що виражалось в приниженні честі, гідності, репутації як працівника правоохоронного органу, постійних сварок зі своїм оточенням, втраті друзів, роботи, колишнього соціального статусу, відчуття повної несправедливості щодо незаконного переслідування, став закритим по характеру, відлюдкуватим, погано спав, втратив апетит, втратив сенс до свого життя, перебував в постійному стресі, очікуючи що його незаконно засудять за надуманий злочин, який він не вчиняв. Тому позовні вимоги про відшкодування моральної шкоди є мотивованими, доведеними і такими, що ґрунтуються на вимогах чинного законодавства. Визначаючи розмір грошової компенсації суд враховує вказані обставини, які свідчать про заподіяння позивачу душевних страждань, та вважає, що сума в 300 000,00 грн. буде сприяти відновленню емоційного стану позивача, в тому числі відповідатиме засадам розумності і справедливості.»

© Ruslan Maselko facebook post

ПС: Там ще НАБУ, ДБР і інша п**дота плівки з ОАСК так і не розслідувала, суддя не продовжила строків розслідування, яка також засвітилась на фальсифікації справ з переслідування учасників протестів, а головний фігурант(голова суду) ще й на підвищення пішов чи щось типу того.
Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
22.11.19 11:40 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1968047
Адвокат у справах Майдану Закревська оголосила голодування через зупинку слідства
У четвер, 21 листопада, в ефірі ток-шоу "Право на владу" адвокатка родин загиблих Майданівців Євгенія Закревська оголосила голодування через зупинку слідства у справах Майдану.

Вона вимагає негайного голосування у Верховній раді поправки до закону про ДБР, яка дозволить слідчим у справах Майдану з Генпрокуратури безвідкладно перевестись у ДБР і продовжити розслідування.

21 листопада - перший день, з якого, згідно закону, слідчі прокуратури втрачають повноваження розслідувань.

"Зараз, з сьогоднішнього дня, коли зупинилось це розслідування. З цього дня я не буду їсти до того моменту, поки не приймуть цю поправку, не створять це управління і не переведуть туди цих слідчих. І я це вам обіцяю. Тепер така ситуація", - заявила Закревська в ефірі.

Вона також наголосила, що йдеться про створення справжнього управління розслідування справ Майдану у ДБР - "не того фейкового, про який сказав Труба", у якому б могли і далі працювати слідчі, які займались справами Майдану.

У відповідь на це заступник Генпрокурора Віктор Чумак закинув Закревській, що вона відмовилась очолити управління процесуального керівництва у справах Майдану у Генпрокуратурі. "Я розумію, критикувати просто. А тягнути цей пост - складно", - заявив Чумак.

Закревська пояснила, що їй пропонували адміністративну посаду, на якій вона б не мала повноважень прокурора у будь-якій справі і не могла б впливати на процесуальні рішення прокурорів, а також змушена була би вийти з усіх справ, де вона зараз представляє інтереси потрепілих майданівців та родин загиблих.

"Я дуже чітко зважувала, на якій позиції моя користь буде більше. Тому що адвокат потерпілих це теж дуже важлива роль, яка відтак була би втрачена. Ви на позиція прокурора, ви правильно говорили, не можете робити таких заяв, як можу робити я. І в даній ситуація я корисніша, коли вскриватиму ці проблеми", - пояснила вона.

Третім фактором своєї відмови Закревська оперативне супровадження у справах Майдану, яке здійснює МВС. "Яке зараз очолює Аваков. Коли я спитала, чи буде виконана обіцянка і звільнено Авакова - мені сказали, що ні. Тоді моя користь падає до нуля - коли немає ні оперативного супроводження, ні слідства", - сказала адвокатка.
© Insider
Replicator 
подполковник
Replicator
Возраст: 43
С нами с 11.09.05
Посты: 4143
23.11.19 02:48 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1968066
  • Евлампий Петрович Said:
Адвокат у справах Майдану Закревська оголосила голодування через зупинку слідства
У четвер, 21 листопада, в ефірі ток-шоу "Право на владу" адвокатка родин загиблих Майданівців Євгенія Закревська оголосила голодування через зупинку слідства у справах Майдану.

Вона вимагає негайного голосування у Верховній раді поправки до закону про ДБР, яка дозволить слідчим у справах Майдану з Генпрокуратури безвідкладно перевестись у ДБР і продовжити розслідування.

21 листопада - перший день, з якого, згідно закону, слідчі прокуратури втрачають повноваження розслідувань.

"Зараз, з сьогоднішнього дня, коли зупинилось це розслідування. З цього дня я не буду їсти до того моменту, поки не приймуть цю поправку, не створять це управління і не переведуть туди цих слідчих. І я це вам обіцяю. Тепер така ситуація", - заявила Закревська в ефірі.

Вона також наголосила, що йдеться про створення справжнього управління розслідування справ Майдану у ДБР - "не того фейкового, про який сказав Труба", у якому б могли і далі працювати слідчі, які займались справами Майдану.

У відповідь на це заступник Генпрокурора Віктор Чумак закинув Закревській, що вона відмовилась очолити управління процесуального керівництва у справах Майдану у Генпрокуратурі. "Я розумію, критикувати просто. А тягнути цей пост - складно", - заявив Чумак.

Закревська пояснила, що їй пропонували адміністративну посаду, на якій вона б не мала повноважень прокурора у будь-якій справі і не могла б впливати на процесуальні рішення прокурорів, а також змушена була би вийти з усіх справ, де вона зараз представляє інтереси потрепілих майданівців та родин загиблих.

"Я дуже чітко зважувала, на якій позиції моя користь буде більше. Тому що адвокат потерпілих це теж дуже важлива роль, яка відтак була би втрачена. Ви на позиція прокурора, ви правильно говорили, не можете робити таких заяв, як можу робити я. І в даній ситуація я корисніша, коли вскриватиму ці проблеми", - пояснила вона.

Третім фактором своєї відмови Закревська оперативне супровадження у справах Майдану, яке здійснює МВС. "Яке зараз очолює Аваков. Коли я спитала, чи буде виконана обіцянка і звільнено Авакова - мені сказали, що ні. Тоді моя користь падає до нуля - коли немає ні оперативного супроводження, ні слідства", - сказала адвокатка.
© Insider



CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
27.11.19 15:29 [Re: Replicator] Ukraine #1968108



Прикрепления: n.jpg (100.45 KB) 51 Просмотр(ы)

CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
02.12.19 11:26 [Re: CJlOH] Ukraine #1968178

CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
14.12.19 22:25 [Re: CJlOH] Ukraine #1968370
https://petition.president.gov.ua/petition/74442?fbclid=IwAR3sBGR8L9-CVutTbtGDblLO7NgQ3Jpsck3GxWJsIX... давайте навалимся
"Позбавлення Віктора Медведчука звання "Заслужений юрист України""
Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
25.12.19 16:42 [Re: CJlOH] Ukraine #1968540
Адвоката наказали за неодобрительную улыбку во время заседания

При рассмотрении дела Киевский окружной административный суд решил приобщить к материалам дела копию Рецензии на заверенную адвокатом копию Отчета по результатам проведения оценки комплекса зданий и сооружений, против чего представитель третьего лица категорически отрицал.

После указанных процессуальных действий, а также выяснения мнения участников процесса о необходимости истребования других доказательств по делу, адвокат-представитель третьего лица неодобрительно улыбнулся в судебном заседании.

Суд первой инстанции посчитал, что адвокат тем самым высказал своё отношение к процессуальным действиям суда. Суд сделал адвокату предупреждение в виде устного замечания за проявление неуважения к суду с занесением в протокол судебного заседания.

Это и стало причиной для заявленного адвокатом отвода судье. В заявлении об отводе адвокат пишет:

«Щодо проігнорованого усного клопотання представника АБ «Укргазбанк» від 30.07.2019 про роз’яснення причин та підстав застосування до представника АБ «Укргазбанк» заходу процесуального примусу у вигляді «попередження» із занесенням до протоколу судового засідання (ст. ст. 144-146).

Не витримавши такого упередженого та необ’єктивного розгляду заявлених клопотань, від болю, розчаруванні у Судді, щоб не заплакати — я усміхнувся.

Побачивши цю «посмішку», посмішку над неправдою та ганьбою, Суддя робить мені зауваження за неповагу до суду із занесенням до протоколу судового засідання.

«… і шапка горить».

Не витримавши такої несправедливості, мною заявлено усне клопотання про роз`яснення причин та підстав застосування до представника АБ «Укргазбанк» заходу процесуального примусу у вигляді «попередження» із занесенням до протоколу судового засідання, яке Суддею також проігноровано.».

Оценивая указанные адвокатом в заявлении об отводе судьи высказывания и сравнения, адресованные суду, в частности, в виде фразеологизма «… и шапка горит», суд расценил их в полном значении, как «на вору и шапка горит», а потому судья решил, что адвокат допустил несдержанное и бестактное по отношению к суду высказывание, которое свидетельствует о неприемлемом профессиональном поведении и правовой культуре адвоката.

Кроме того, суд не принял во внимание попытки адвоката объяснить свою нелестную улыбку в подготовительном судебном заседании фразами, что адвокату пришлось улыбнуться, чтобы не заплакать. По мнению суда, таким образом адвокат дополнительно допустил некорректные высказывания в адрес суда, давая процессуальным действиям суда бестактную и уничижительную оценку.

С целью дальнейшего предотвращения возможных негативных высказываний в адрес суда адвокатом, а также с целью устранения причин и условий, способствовавших нарушению закона, суд постановил частное определение и направил его в квалификационно-дисциплинарную комиссию адвокатуры Киевской области для принятия соответствующих мер, в частности, но не исключено,- рассмотреть вопрос о привлечении адвоката к ответственности.

Шестой апелляционный административный суд оставил частное определение суда без изменений.
©
https://yaizakon.com.ua/advokata-nakazali-za-neodobritelnuyu-ulybku-vo-vremya-zasedaniya/
Din0saur 
не огурчик
Din0saur
Возраст: 45
: киев
С нами с 06.07.08
Посты: 11496
25.12.19 20:13 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1968543

Din0saur 
не огурчик
Din0saur
Возраст: 45
: киев
С нами с 06.07.08
Посты: 11496
29.12.19 10:47 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1968587

  162 из 168 « Первая<162163164165>» Последняя
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


171639 Просмотры
Реклама
262 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 262 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.202 seconds.   Total Queries: 82   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 23:50
Top