Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

  2 из 2 Все<12
Пользователь Сообщение: Жизнь во время войны и возможно после. Что делать? (мысли в слух)        (Тема#80231)
Minosh 
куплю себе БТР
Minosh
: неКиев
С нами с 31.05.05
Посты: 4667
24.07.14 17:43 [Re: Popilon] Ukraine #1767619
  • Popilon :
Как думаете, когда это все закончится? примерные сроки.

Я когда-то предполагал, в беседе с одним человеком, что после майдана украину будет трухать в течении года-двух
Думаю, не меньше.
GROB 
Пузырь Алькубьерре
GROB
Возраст: 46
: Ukraine, Kiev.
С нами с 24.01.02
Посты: 22565
24.07.14 17:45 [Re: trumdz] Ukraine #1767620
  • trumdz :

Через 5 лет государство окончательно будет раздеребанено олигархами и обанкрочено. Тогда начнут уже бежать все.

возможно, но одно радует. Ты это вряд ли увидишь ))
Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
24.07.14 17:53 [Re: FlamebergUAG] Ukraine #1767628
не думаю, шо до зими встигнуть. аби до середини наступного року закінчили бойові дії.
коли все починалось, військові мали шанси закінчити все за відносно короткий час, але керівництво не дало, далі може затягувати, бездіяти, зараз ворог закріпився, його більше, РФ прямо втручається й допомагає терористам, тому все буде набагато важче.

судячи з того, шо машини слабо перевіряють, особливо якшо в салоні дитина чи жінка, то збройні конфлікти й терористичні акти будемо мати й за межами АТО.
й тим більше ніхто не може дати гарантії, шо РФ припинить свої дії, а може їх посилити. може й прямо офіційно ввести війська.
можуть ввести війська ООН чи ще кого, тоді наші до кінця також нічого зробити не зможуть.

й до якогось моменту ЄС й решті світу можуть набриднути нелогічні, непослідовні, суперечливі дії нашої влади (не ратифікація угоди, співпраця з РФ, з Кримом в тому числі, в тому числі в ВПК, бездіяльність щодо закупівлі спорядження й техніки, хоча гроші зібрали й виділили, бездіяльність керівництва АТО й військового керівництва, недбалість керівництва щодо забезпечення безпеки не тільки цивільного населення, а й військових (як приклад - відсутність або бездіяльність ПВО на території АТО)) й припинять свою підтримку, в тому числі фінансову. і тоді вести АТО й відновлювані роботи буде значно важче, бо грошей не буде.
а скоро підходить час розрахунків за контрактами, кредитами й т.д. в мирний час це завжди був кризовий час, в цьому році ще гірше буде.
Replicator 
подполковник
Replicator
Возраст: 43
С нами с 11.09.05
Посты: 4143
22.08.14 00:15 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1777534
Україна шукає альтернативні джерела енергії

  2 из 2 Все<12
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


1658 Просмотры
Реклама
316 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 316 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.072 seconds.   Total Queries: 31   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 14:31
Top