Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

  2 из 2 Все<12
Пользователь Сообщение: Ідея, як активізувати гравців        (Тема#82027)
Иван Калита 
cotton brain syndrome
Иван Калита
С нами с 05.01.14
Посты: 523
10.02.15 12:11 [Re: sergod] Russian Federation #1833989
Не, есть уже очки дипломатии. К ним и привязать. 15 ОД на карьер.
Assembler 
новичок
С нами с 15.09.14
Посты: 34
05.03.16 22:09 [Re: shambig] Ukraine #1912698
Недавно знову зайшов у гру, після річної перерви. Прогрес є відчутний, інтерфейс досить непоганий, дуже добре що є доступною тема оформлення під попередню версію інтерфейсу. Ідея із золотим унітазом теж дуже гарна. Намагання ввести систему "камінь-ножиці-папір" - це теж позитивно. В цілому гра розвивається. До речі, капчі у пригодах із маленькими винагородами як засіб від ботів - непогано придумано). Багато з тих гравців яких я знав пішли з гри, але є і нові, місця де стояли мої міста та міста знайомих зайняті іншими грацями або порожні, великі держави стали ще більшими, проте з'явились і нові невеликі держави. Баланс у будь-якій грі це дуже складна річ, тим більше в таких іграх як межигір'я. Можливо деякі речі які я колись писав на форумі щодо системи ліг і піску були помилковими, але хто не помиляється). В цілому я з теплотою згадую той час, який я провів у цій грі: розвиток, збирання трактатів на нове місто, війни, перепалки у чаті і на форумі з топами і багато чого іншого. Головним у цій грі було і сподіваюся залишиться затишне спілкування з іншими гравцями, згуртованість і спільні дії. Бажаю успіху та розвитку проекту. Зараз знову відчув себе новачком з одним містом, перечитав на форумі обговорення в яких брав участь, дякую цьому проекту за ці спогади.
  2 из 2 Все<12
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


2870 Просмотры
Реклама
586 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 586 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.249 seconds.   Total Queries: 25   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 04:01
Top