Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: Чи це не зайве?        (Тема#82250)
Hac9lJlbHuKe 
BDSM expert. Атуечайу...
Hac9lJlbHuKe
Возраст: 29
: Дніпро
С нами с 09.09.09
Посты: 9566
10.02.15 19:11 Ukraine #1834178
Здоров, мужики. Така ситуйовина, у мене пиєлонефрит(чи ХЗ як там правильно писати, почерк лікаря фіг розбереш)
Так от.
Прописали різного роду лабуду у вигляді чаїв, крапель, колес і, що цікаво, серед ін'єкція антибіотиків - димедролл і анальгін.
У мене питання: на кой останні, вони якби знеболювати повинні?.
Звичайно лікарю видніш і т.д. Але, щоб ви розуміли, аптека при лікарні, і по можливості вони туди направляють прямим указами і у цій аптеці ціни найвищі.

П.С. Болю чи температури не спостерігаю.
KillMachine UA 
генералиссимус
KillMachine UA
Возраст: 43
: Київ
С нами с 10.12.07
Посты: 25376
10.02.15 19:19 [Re: Hac9lJlbHuKe] Ukraine #1834183
а) определись для начала с диагнозом
б) и ты уверен, что там именно димедрол и анальгин выписаны? )
KillMachine UA 
генералиссимус
KillMachine UA
Возраст: 43
: Київ
С нами с 10.12.07
Посты: 25376
10.02.15 19:27 [Re: Hac9lJlbHuKe] Ukraine #1834188
Можешь сфоткать бумажки с диагнозом и назначением?

Личные данные можешь замазать )
Hac9lJlbHuKe 
BDSM expert. Атуечайу...
Hac9lJlbHuKe
Возраст: 29
: Дніпро
С нами с 09.09.09
Посты: 9566
10.02.15 19:47 [Re: KillMachine UA] Ukraine #1834198
Та зможу.
Двухсторонній пієлонефрит.
Точно вони, мати купувала ліки, я коли йшов на уколи (уже 6й день) то у нової зміни спитав мол нафіг Димедролл і анальгін, я спитав прямо, вони промямлили щось про себе.
Я так розумію не хочуть прямим текстом казати що воно не зашкодить,але нах не треба і це "просто бізнес". Інколи ці препарати на фоні антибіотику взагалі ігнорували і у мене як результат залишалсоь 2 ампули.
Коли крапельницю ставлять, то антибіотик взагалі по венам вганяють (окрім нього ще реналган, від якого ковбасить на сон жорстко).
Це сьогодні антибіотик в вену, а інколи перед прокапуваннм його по м'язам, до нього-ж димедролл і анальгін болючі і потім ще годину капають якийсь препарат і фіз.розчин.
Кожна зміна просто трохи по-своєму робить, то хочу антибітики нехай по вені пускають, тоді без ледокаїну (сказали що по м'язам цефтриаксон без ледокаїну буде дуже болючий), реналган в фіз.розчин( бо на пряму мене рубає дуже) і ввечері антибіотик з ледокаїном. Якось так.
І економніше трохи і різниці наче ніякої.
Я чого тему підняв, мама заходила цікавитись як там мої аналиізи у лікуючої, так та прямо в кабінеті їй пігулки за 168 грн всучила, а мами аони такі - хвилюються і берть все що непопадя. І мені здається(сарказм), що не по доброті душевній там такий склад медицини и у кабінеті лікуючої.
А Димедролл і анальгін це знов-таки спирт+вата (вже 2й комплект купую), власне - ампули.

Отредактировано Hac9lJlbHuKe 10.02.15 20:14. Причина редактирования: Причина не указана.
Minosh 
куплю себе БТР
Minosh
: неКиев
С нами с 31.05.05
Посты: 4667
10.02.15 20:11 [Re: Hac9lJlbHuKe] Ukraine #1834202
То швидш за всьо просто по звичці.

Ренальган -- той же анальгін зі всякими ніштяками, тіпа для зняття спазмів.

Можливо, написано було на випадок підвищення температури чи больового синдрому.

Кароче, гадати не бачу сенса. Спитай прямо у того, хто назначав. Єслі шо -- тікай нах в іншу лікарню.

З приводу ліків, проданих в ординаторській, можеш пожалітися головному лікарю, в управління охорони здоров'я місцеве (мозгомийка гарантована) або одразу до прокуратури (можливо, навіть трошки посадять).
Або взяти ліки, піти до тітки і сказати, що пожалієшься до тих органів, щоб забрала ліки і повернула гроші.

А то в край о..їла, б..я.

Отредактировано Minosh 10.02.15 20:13. Причина редактирования: Причина не указана.
KillMachine UA 
генералиссимус
KillMachine UA
Возраст: 43
: Київ
С нами с 10.12.07
Посты: 25376
10.02.15 20:21 [Re: Hac9lJlbHuKe] Ukraine #1834206
  • Hac9lJlbHuKe :
Та зможу.
Двухсторонный пыэлонифрит.
Точно вони, мати купувала ліки, я коли йшов на уколи (уже 6й день) то у нової хміни спитав мол нафіг Димедролл і анальгін, я спитав прямо, вони промямлили щось про себе.
Я так розумію не хочуть прямим текстом казати що воно не зашкодить,але нах не треба і це "просто бізнес". Інколи ці препарати на фоні антибіотику взагалі ігнорували і у мене як результат залишалсоь 2 ампули.
Коли крапельницю ставлять, то антибіотик взагалі по венам вганяють (окрім нього ще реналган, від якого ковбасить на сон жорстко).
Це сьогодні антибіотик в вену, а інколи перед прокапуваннм його по м'язам, до нього-ж димедролл і анальгін болючі і потім ще годину капають якийсь препарат і фіз.розчин.
Кожна зміна просто трохи по-своєму робить, то хочу антибітики нехай по вені пускають, тоді без ледокаїну (сказали що по м'язам цефтриаксон без ледокаїну буде дуже болючий), реналган в фіз.розчин( бо на пряму мене рубає дуже) і ввечері антибіотик з ледокаїном. Якось так.
І економніше трохи і різниці наче ніякої.
Я чого тему підняв, мама заходила цікавитись як там мої аналиізи у лікуючої, так та прямо в кабінеті їй пігулки за 168 грн всучила, а мами аони такі - хвилюються і берть все що непопадя. І мені здається(сарказм), що не по доброті душевній там такий склад медицини и у кабінеті лікуючої.
А Димедролл і анальгін це знов-таки спирт+вата (вже 2й комплект купую), власне - ампули.

Главное лечение - антибиотики, конечно.

Ну димедрол, допустим, нужен. Хотя, конечно, спокойно можно и таблетками заменить при желании. Тем же копеечным Лоратадином, например, по 1 малюсенькой таблеточке в день, и без болючих целебных уколов в попу (но, естественно, только через лечащего врача, а не самовольно и втихаря).

В ренальгане, в принципе, тот же анальгин в составе, поэтому нафига его дублировать, если нет выраженных болей или температуры, лично я не понимаю (хотя может болей как раз потому и нет, что их глушат анальгетиками постоянно?).

З.Ы, а что за таблетки за 168 грн?
Hac9lJlbHuKe 
BDSM expert. Атуечайу...
Hac9lJlbHuKe
Возраст: 29
: Дніпро
С нами с 09.09.09
Посты: 9566
10.02.15 20:24 [Re: Minosh] Ukraine #1834208
Так лікарень у нас стільки-ж,скільки і відділень у Нової пошти - 1
Матері не поясниш: я і так її стирмую, щоб вона свою херню вичитану мені не сунула для лікування, їй не пояснити - що занадто-то не здраво.
І знов таки, якщо зараз каруселі заводити, смт маленьке - всі всіх знають, там прокуратуру заводить і т.д - не дуже варіант. І потім хер нормальних послуг дочекаєшся в лікарні.
Мене цікавить ваша думка, щоб я мав з чим іти, робити припущення хоч в якомусь напрямі, на днях буде знайома мене колоти,у неї запитаю конкретніше.
Будь така фігня у Дніпрі, то я-б довго й не думав.
Але-ж Врадовка-сіті - це не Дніпро.
Ну от зараз попросив трохи зменшти димедролу і анальгіну.
Може вони ще каміння підозрюють у нирках і тому тримають на таких дозах.
Завтра зранку попрошу вилучити димедрол і анальгін, може відчую дискомфорт у мочеточному (в аналізах трохи крові виявили). і тоді вже піду до свого лічащого з пакетом запитаннь.
Ща знайду таблетки - відпишу.


Отредактировано Hac9lJlbHuKe 10.02.15 20:29. Причина редактирования: Причина не указана.
Арбанов 
голос в телефоне
Арбанов
С нами с 11.12.09
Посты: 11042
10.02.15 20:29 [Re: Hac9lJlbHuKe] Ukraine #1834210
  • Hac9lJlbHuKe :
смт маленьке - всі всіх знають, там прокуратуру заводить і т.д - не дуже варіант. І потім хер нормальних послуг дочекаєшся в лікарні.



Используй в свою пользу - говори, что расскажешь, какие они недобросовестные врачи и как стремятся всех обмануть. И так далее.
Hac9lJlbHuKe 
BDSM expert. Атуечайу...
Hac9lJlbHuKe
Возраст: 29
: Дніпро
С нами с 09.09.09
Посты: 9566
10.02.15 20:31 [Re: Арбанов] Ukraine #1834211
У нас і так всі знають, які у нас лікарі (ніасоба)
Вибачте мене, але баба,яка робила УЗО моє Вадим Олегович написала як В.А. - два рази так. І я повторював двічі, явно не "Александрович" повторив. Зафейспалмив і мовчки пішов у свій відділ ні процедури.
KillMachine UA 
генералиссимус
KillMachine UA
Возраст: 43
: Київ
С нами с 10.12.07
Посты: 25376
10.02.15 20:32 [Re: Арбанов] Ukraine #1834212
схема как схема, больные любят, когда им много болючих уколов делают - целебный эффект заметен невооружённой попой
Hac9lJlbHuKe 
BDSM expert. Атуечайу...
Hac9lJlbHuKe
Возраст: 29
: Дніпро
С нами с 09.09.09
Посты: 9566
10.02.15 20:43 [Re: KillMachine UA] Ukraine #1834220
От. Щоб бачили, як воно там є - ручкою сама дописала ціну.
Досі спеціально не лазив в іннет, бо і так впевнений, що ціна завищена аж ого-го.
Завтра ще в аптеку піду у їхную-ж, дізнаюсь, скільки коштує сіє чудо в них.
Я вже навіть не розповідатиму детально, що в аптеках скажмо голка (котрою палецб пробивають) 1.5 коштувала, в кабінетах,де аналіз крові здаю коштує скажімо - 2. Я так коли мед.комісію на воєнокмат в 10му класі проходив, закупив в аптеці і продавав страждущим у коридорі . В школу прийшов з гешефтом у 2 пиріжки =)





Прикрепления: DSC_0427.JPG (511.98 KB) 111 Просмотр(ы)



Отредактировано Hac9lJlbHuKe 10.02.15 20:44. Причина редактирования: Причина не указана.
Hac9lJlbHuKe 
BDSM expert. Атуечайу...
Hac9lJlbHuKe
Возраст: 29
: Дніпро
С нами с 09.09.09
Посты: 9566
10.02.15 20:49 [Re: Hac9lJlbHuKe] Ukraine #1834223
Ну от зараз нижче нирок відчуваються деякі негаразди, але не сказав-би що болючі і вимагають окремо препаратів для себе.
Minosh 
куплю себе БТР
Minosh
: неКиев
С нами с 31.05.05
Посты: 4667
10.02.15 21:02 [Re: Hac9lJlbHuKe] Ukraine #1834232
  • Hac9lJlbHuKe :
Так лікарень у нас стільки-ж,скільки і відділень у Нової пошти - 1
Матері не поясниш: я і так її стирмую, щоб вона свою херню вичитану мені не сунула для лікування, їй не пояснити - що занадто-то не здраво.
І знов таки, якщо зараз каруселі заводити, смт маленьке - всі всіх знають, там прокуратуру заводить і т.д - не дуже варіант. І потім хер нормальних послуг дочекаєшся в лікарні.
Мене цікавить ваша думка, щоб я мав з чим іти, робити припущення хоч в якомусь напрямі, на днях буде знайома мене колоти,у неї запитаю конкретніше.
Будь така фігня у Дніпрі, то я-б довго й не думав.
Але-ж Врадовка-сіті - це не Дніпро.
Ну от зараз попросив трохи зменшти димедролу і анальгіну.
Може вони ще каміння підозрюють у нирках і тому тримають на таких дозах.
Завтра зранку попрошу вилучити димедрол і анальгін, може відчую дискомфорт у мочеточному (в аналізах трохи крові виявили). і тоді вже піду до свого лічащого з пакетом запитаннь.
Ща знайду таблетки - відпишу.



Ну, дивися сам.

Кров -- то може бути і не від камінців.

  • Арбанов :
Используй в свою пользу - говори, что расскажешь, какие они недобросовестные врачи и как стремятся всех обмануть. И так далее.

Арбанов 
голос в телефоне
Арбанов
С нами с 11.12.09
Посты: 11042
10.02.15 21:49 [Re: Minosh] Ukraine #1834252
  • Minosh :



Ой ладно.
KAXAPUH 
Шушик
KAXAPUH
Возраст: 14
: Киев, родная Соломенка
С нами с 17.08.11
Посты: 6828
10.02.15 23:17 [Re: Арбанов] Ukraine #1834300
Какие антибиотики колят?

Димедрол:
Фармакологическое действие:
Оказывает антигистаминное, противоаллергическое, противорвотное, снотворное, местноанестезирующее действие.
Анальгин:
Фармакологическое действие:
Анальгин обладает весьма выраженными анальгезируюшим (обезболивающим), противовоспалительным и жаропонижающим свойствами.

Отредактировано KAXAPUH 10.02.15 23:20. Причина редактирования: Причина не указана.
KillMachine UA 
генералиссимус
KillMachine UA
Возраст: 43
: Київ
С нами с 10.12.07
Посты: 25376
11.02.15 00:05 [Re: Hac9lJlbHuKe] Ukraine #1834319
  • Hac9lJlbHuKe :
От. Щоб бачили, як воно там є - ручкою сама дописала ціну.
Досі спеціально не лазив в іннет, бо і так впевнений, що ціна завищена аж ого-го.

Доллар подорожал уже больше чем в два раза, а большая часть лекарств или импортные, или из импортных веществ, поэтому они тоже на глазах дорожают, буквально каждые несколько дней.

Этот канефрон сейчас в Киеве где-то так же стоит http://medbrowse.com.ua/kanefron-cena/kiev В других городах может быть немного дешевле

Препарат, в принципе, неплохой. Но и не незаменимый, естественно. Другое дело, что то, чем его можно заменить, стоит приблизительно столько же, если не больше.
Hac9lJlbHuKe 
BDSM expert. Атуечайу...
Hac9lJlbHuKe
Возраст: 29
: Дніпро
С нами с 09.09.09
Посты: 9566
11.02.15 00:05 [Re: KAXAPUH] Ukraine #1834320
Цефтриаксон.
Я в курсі що анальгін протизапальний в т.ч., але-ж мені і ренлган колють.

Отредактировано Hac9lJlbHuKe 11.02.15 00:07. Причина редактирования: Причина не указана.
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


1716 Просмотры
Реклама
308 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 308 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.102 seconds.   Total Queries: 72   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 01:45
Top