Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: "Переборщив"        (Тема#83502)
Hac9lJlbHuKe 
BDSM expert. Атуечайу...
Hac9lJlbHuKe
Возраст: 29
: Дніпро
С нами с 09.09.09
Посты: 9566
24.08.15 15:13 Ukraine #1881819
Нам знадобиться:
Сіль,
Перець чорний мелений,
Улюблені спеції
Цукор.
Сир твердий
Кабачок
М'ясо. Можна свинину (я брав звичайного російськомовного хлопчика 1.5-2р)
Морква
Цибуля
Томатна паста або інший томатний ніштяк.

Перш за все, на меті я мав приготувати підливу до своєї улюбленої гречки. Леонід і спартанці увійшли в істрію і цього разу
ми вживатимемо загін китайців... але не в тому річ.
Поки м'ясо розмерзається, бо ми ніфіга не аристократи, щоб зразу брати свіже і немерзле, кришимо цибулю просто
"в капусту"
Розмір нарізаного чиполіно значення не має, бо ми не збираємось робити зажарку... чи як там воно українською.
Не знаю чи важливо, але на пательні нічого не солив. Усю сіль додавав у сирий продукт: тобто цибулю та інші інгридієнти
спочатку нарізав у глибоку тарілку і там-же солив. Сік відповідно все це діло пускало відразу.
Наперед забігаючи, скажу, що варто все трішки недосолювати. Навіщо - дізнаєтесь у кінці.
Буде достатньо довести цибульку до прозорості і трі-і-ішечки підзолотити.
В цей самий час нарізав м'ясце - робіть у зручній формі.
Далі працюватимемо з "повільним вогнем"
Найсальніші кубики я поклав відразу до цибулі. це приблизно 1/5 від наявного м'яса. Його також солим ще на підході.
МОжливо доведеться накрити кришкою, щоб чиполіно не засмажився. Коли м'ясо набуде світлого відтінку,
а сальце трішки зійде - додаємо моркву.
Така ліпосакція нашій підливі не завадить.
Стосовно моркви - я брав молоду 2шт. одну натер на мілку тертушку, а іншу порізав кубиками. ЗВичайно можете
її зачикотилити у довільній формі.
Викинув це все до пательні, перемішав... пішов на перекур.
Отже, через 5 хвилин додаємо усе м'ясо що було у наявності,попередньо облагородивши спеціями. Я використав пів ч.л суміш пряностей . Таких 80% у супермаркетах.
4exmpl, я нарізав м'ясо досить дрібними кубиками. + на пательні воно ще більш всмажилось.
Вийшли розміри плиблизно 1.5х2... Прям як вік хлопчика.(Патентувати не буду - користуйтесь формулою вільно)
Дамо хвилин 7-10 на обсмаження новоприбувшого м'яса.
Далі це діло не завадить закинути в невеличку кастрюльку (Ну а якщо ти геть молодець, то юзай казан,курво!) і накривши кришкою
залишити на самозабезпеченні, а краще - дотаціях малої комфорки.
Якщо у вас глибока пательня, то можете просто накривши кришкою залишити все як було, але тоді знадобиться ще одна.
Ітак , поки все це діло готується, дратуючи котів файними запахами, варто нарізати кабачок.
Мені вистачило півтора кабачка.( Бо раніш одну половинку схавав сирим у салат)
Так от, цю половинку я нарізав дрібно, трохи мілкіш,ніж розміри всмаженого м'яса. Трішки посолив, кинув відразу в масу, що
булькаючи зазиває: "Ей, харе, ніштяк, вирубай, го хавать!"

Ні. Не харе і не ніштяк. Другий кабачок нарізаю дебело:тобто поперек розрізаю його на 4 частини і в інтервалі 1.5-2см
шинкую... Знову ці цифри...
Отже, порубані шматочки підсолюємо(хоча тут не обов'язково) і кидаємо на сковорідку.
Нехай вогоь пилає що дурний - особливі пацієнти можуть заюзати WOG. (Але чого я гоню... всерівно цю рецептуру
ніхто з читачів не втілить )
Далі , коли кабачки ближче до серцевини стануть прозорішими, викладаємо на них томатної пасти - у мене це 3 брутальних чайних ложечки. Перемішуємо. Далі додаємо цукор - не більш однієї ч.л. Кабачки самі по собі солодкі,
тому можна навіть половинку ч,л.

Помішуємо це діло 5хв і закидаємо до попередньої субстанції.
Якщо там мало рідини, то розмішуючи томатну пасту з кабачком, просто додайте води - не бійтесь з нею переборщити.
Звичайно все робилось спонтанно, як власне і написання от цього тексту.
Накриваємо вариво кришкою і ідемо працювати з твердим сиром. У мене був от такий

Був ще пармезан, але він напевне занадто приторний для такої мети. Та і шкода такий файний сир.
Отже натираємо приблизно грамм 50-70.


МОжна і більше - експериментально нічого не забороняється.
Не обов'язково сири натирати. Якщо його консистенція дозволяє(а вона частіш дозволяє) то можна чинити простіше, ніж
сношатись з тетушкою, потертими пальцями і миттям вищезгаданого прибору.
Просто треба порізати твердий сир ( якщо він не з морозильної камери, то буде скоріш не різатись, а кришитись)
на кубики... (ну розміри приблизні ви вже напевно здогадались.)

ПОтім, як при нарізання часнику - придавити рукою лезо ножа
і отриманий блинчик просто роздрібнити пальцями. Закидуємо відразу все у помаранчевий згусточок невнятної маси і помішуєм,
потім вирубаєм вогонь.
Саме твердий сир надасть додаткової солоності, приємного віддітнку як запаху, так і смаку.
через 5 хвилин я згадав про перець і додав його за смаком (пів ч.л.) чого і вам раджу.
Десь чув,що краще його додавати в останню чергу при готуванні на плиті, так і чиню завжди.



Власне, замість бажанної підливи вийшло реально рагу. Подібних рецептів не знаю, дав назву цьому ділу "Переборщив"...
це вже потім, виклавши на тарілку тисячі вузькооких термічно оброблених гречинок і поливши їх цим варивом, я зрозумів,
що вийшла окрема страва. Правда, вона занадто жирна для самостійного вживання (Чистоганом )як на мене.
Загалом кабачки, що ми їх додавали першими - під час премішування просто стали частино рідини а крупненькі залишились
приємним доповненням.
Така "підлива" підійде і до пасти... та і до будь-якого іншого гарніру напевне.
У "Переборщив" нема статичної рецептури, тому додавання різних грибів(особливо грибів!), картоплі, капусти,
якщо вам заманеться, горіхів або горілки тільки підтримується.
Смачного, якщо таки раптом ризикнули спробувати, бо вийшло дійсно досить і досить файно.
P.S. навіть стервозне котЕ, котре не жере нічого окрім сирого м'яса та свіжих йогуртів зацінило.

Ну і сьогодні вирішив заюзати синенькі у готуванні.


Отож, цибулю порізав півкільцями, налив багато олії, закинув, хай смажиться.
Натер морквину.
Порізав м'ясо довільними шматками. Накрив кришкою. Через 5-7 хв зняв кришку, додав ціленьких помідорів, через 5 хв додав синеньких(тобто в останню чергу)
Солив усе на підході.
Не протушковані занадто баклажанчики нагадують гриби у такій підливці, оскільки волокнистіші, ніж кабачки. Можна покласти їх перед томатами, тоді вийде щось ближче до кабачків.
Після того,як додали баклажанчики та перемішали, додаємо пів ч.л. цукру, щоб трохи пригасити кисловатий смак помідорів.Коли вимкнете, поперчите і додасте солі у разы чого.
Рекомендую.






Отредактировано Hac9lJlbHuKe 24.08.15 15:22. Причина редактирования: Причина не указана.
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


1383 Просмотры
Реклама
544 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 544 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.06 seconds.   Total Queries: 23   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+2.0). Current time is 00:50
Top