Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

  24 из 27 « Первая<24252627
Пользователь Сообщение: зрадофилам посвящаицо        (Тема#83688)
CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
23.02.19 23:41 [Re: Tester_1] Ukraine #1961747



Прикрепления: _n.jpg (78.05 KB) 58 Просмотр(ы)

Luckyman 
полковник
Luckyman
: Киев
С нами с 12.08.11
Посты: 5099
26.02.19 20:06 [Re: CJlOH] Ukraine #1961789

М4 
мил чилавег
: Киев
С нами с 27.04.03
Посты: 7876
26.02.19 22:15 [Re: Luckyman] Ukraine #1961790
}{уита, бигус - пидaр.
Luckyman 
полковник
Luckyman
: Киев
С нами с 12.08.11
Посты: 5099
26.02.19 22:33 [Re: М4] Ukraine #1961791
Существенно и аргументированно.

Вдогонку. Не знаю, совпадение либо готовятся к светлому будущему.
Конституційний суд скасував статтю Кримінального кодексу про незаконне збагачення
SerP 
один лате пожалуйста! и круассан два!!
SerP
Возраст: 44
С нами с 16.02.07
Посты: 12458
26.02.19 23:27 [Re: SerP] Ukraine #1961793
Лаки, а ты сам смотрел этот ролик? Или увидел фото Порошенко и сразу принес на форум?

Дальше заголовка не читаем?
  • цитата:
«Дійсно, Конституційний Суд визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу України, оскільки Суд вважає, що вона суперечить презумпції невинуватості», - сказав співрозмовник. Також він додав, що суд виходив з наступної логіки – ця стаття зобов’язує особу доводити те, що її статки набуті у законний спосіб, а презумпція невинуватості говорить про те, що доводити провину особи - це функція держави.




Отредактировано SerP 26.02.19 23:27. Причина редактирования: Причина не указана.
М4 
мил чилавег
: Киев
С нами с 27.04.03
Посты: 7876
26.02.19 23:33 [Re: Luckyman] Ukraine #1961795
  • Luckyman Said:
Существенно и аргументированно

так а на}{уя тебе оргументы?
у тебе в одной руке говно, в другой насрано, кто угодно, токо не порошенко, фсе дела.
SerP 
один лате пожалуйста! и круассан два!!
SerP
Возраст: 44
С нами с 16.02.07
Посты: 12458
26.02.19 23:59 [Re: М4] Ukraine #1961796
  • цитата:
За последние 5 лет я читал от "журналістов-викривачів" много-много ох&ительных историй.

- Я читал как по плану Морреля Президент Обама "слил" всех нас и предательски "обменял Украину на Сирию"
- Я читал как по секретным пунктам Минских домовленностей после ухода Коломойского - Днепропетровскую область непременно передадут "ДэНэРэ"
- Я читал от "Грошей" ох&ительные расследования про пальмовое масло "которое не переваривается в организме потому, что температура плавления масла выше 40 градусов" [sic!] и потому оно "залепляет все органы как пластилин" [sic!!!]
- Я читал мега-антикорапшн-викриття про легальные(!) 3000 баков в офшоре официального миллионера - викриття, которое сделал закрысивший у армии USD 9000 г-н Гнап.
- Я читал и про "Моторолу в Раде".
- И про "Доллар по 100 гривен в результате воєнного стана"
Я читал еще много чего.

Теперь вот на Укроборонпром набросили. Оно понятно. После - вcкрытой СБУ - системы подтасовки голосов, которую Йуля Владимировна и Ко выстраивали несколько лет - нужно срочно перевести стрелки. Отвлечь внимание.

Работает это все по одному и тому же принципу:
"Ложечки нашлись - а осадочек остался".
Вот как с набросом про "первый миллиард Яценюка" (где даже сам аффтар вброса - через год признался, что всех на&бал).
"Журналісти-викривачі" меня как раз не удивляют.
Меня удивляют люди, которые - до сих пор - всерьез воспринимают подобную информацию.
Сенсация! Смотрите! - вот супер-мега-викриття!

Аллан Левитов с Levitov Allan.
Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
27.02.19 00:48 [Re: SerP] Ukraine #1961797
ну, я б не відкидав великої ймовірності, що історія дійсна, тим більше є реакція Порошенка і не тільки.
Хабарі, контрабанда, відкати і т.д. в закупівлях для МО є, бо майже все таємно йде. Тут поліцію люстрували і ніяк не люстрували, шо вже казати про МО і ЗСУ, за які ніхто не брався й братись не буде.
але от хто два роки тримав інфу. слідкував за переговорами, зливав інфу з пошти й телефонів, а потім бац - і вирішив після двох років тримання цієї інфи передати журналістам. ну і під сумнівом достовірність деяких документів. А на додачу весь сюжет розказують так, як-то то Порошенко сидів все організовував, знав і керував. Хоча там жодного документа чи ще чого від імені Порошенка нема. тільки Ленкузня згадується, але Порошенко нею навряд коли безпосередньо керував.
Luckyman 
полковник
Luckyman
: Киев
С нами с 12.08.11
Посты: 5099
27.02.19 07:43 [Re: М4] Ukraine #1961800
  • М4 :

так а на}{уя тебе оргументы?
у тебе в одной руке говно, в другой насрано, кто угодно, токо не порошенко, фсе дела.

Мда, если где и насрано, то это только в твоей голове. А на счет " кто угодно, токо не порошенко" - обычный твой киздешь. Уже несколько раз тут утверждал, что я против рыгов, а Порох - это рыг, что ни есть самый настоящий. И балачкам типа: "Были демоны, не отрицаем, но они самоликвидировались" никогда не доверял.
Luckyman 
полковник
Luckyman
: Киев
С нами с 12.08.11
Посты: 5099
27.02.19 08:02 [Re: SerP] Ukraine #1961803
  • SerP :
Лаки, а ты сам смотрел этот ролик? Или увидел фото Порошенко и сразу принес на форум?

Дальше заголовка не читаем?
  • цитата:
«Дійсно, Конституційний Суд визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу України, оскільки Суд вважає, що вона суперечить презумпції невинуватості», - сказав співрозмовник. Також він додав, що суд виходив з наступної логіки – ця стаття зобов’язує особу доводити те, що її статки набуті у законний спосіб, а презумпція невинуватості говорить про те, що доводити провину особи - це функція держави.




По первому вопросу - смотрел. Это только один из схематозов окружения Порошенко. Каков поп таков и приход.
По второму вопросу не понятно, что конкретно имеешь ввиду, но если это ты таким образом среагировал на решение реформованого сывочолым атаманом Конституционного суда, то поясню, данная норма, вводящая криминальную ответственность за незаконное обогащение была принята в 2015 году как одно из требований стран ЕС на выполнение плана действий по визовой либерализации, а также одним из обязательств Украины перед МВФ. Также напомню, что субъектами по данной статье являются госчиновники. И радостно топить за то, что чиновник, который непонятным образом, работая на государство, вдруг сказочно обогатился, освобождается от ответственности в связи с тем, что никто рядом свечку не держал, как минимум, глупо.
М4 
мил чилавег
: Киев
С нами с 27.04.03
Посты: 7876
27.02.19 09:33 [Re: Luckyman] Ukraine #1961807
  • Quote:
Ви знаєте, я спершу на передачу «Наші гроші» про махінаці навколо оборонки (розслідування вона – таке саме, як Бігус – слюсар-гідравлік) не звернув уваги – втомився я вже від потоків компромату. Певно – і не звернув би, якби не шалений піар. Спершу – низка відомих журналістів почали битися в істериці. Потім – Юлія Тимошенко з імпічментом. Потім Зеленський зламав язик, обережно проговоривши написаний кимось український текст. Сергій «Квартирний» Лещенко закликав з трибуни ВР подивитися передачу…

Ну – довелося дивитися. Коли такі люди закликають… Подивився. І от що я вам хочу сказати.

Щось так пару років тому, коли я почав працювати над книжкою «Секрети газової бабці» (посилання внизу) і відповідно – викладати низку дописів про минуле Юлії Тимошенко, мені раптом почали надходити фото документів – аж до медкарти і характеристики Юлії Тимошенко у випускному класі. Окремі фото я викладав, попереджаючи, що про походження їх я не маю жодної уяви. Більшість – мене не зацікавили. І – до книжки моєї з тих документів не увійшов ЖОДЕН. Просто тому, що я не був певен – чи не фейк це? Ну справді, звідки мені знати, хто й навіщо мені надсилав ті фото?

Виявляється – даремно переймався. Якби опублікував – була б у мене книга-розслідування. Денис Бігус стверджує, ніби розслідування їхнє базується на тонах документів та інтерв’ю – але правда така, що 70% матеріалу показаного в передачі – як раз таки цитати переписки героїв передачі, взяті з невідомого архіву, посилання на яке до «Наших Грошей» прийшло з невідомої адреси, але дампи давати вони не хочуть, бо дампи можуть відкрити джерело (!!!). Тобто – джерело існує, і інфа авторам передачі таки була злита. Ким? Для чого? Наскільки вона достовірна?

Через всі ці питання я ці «мультики», тобто діалоги спаяні в режимі мультиплікації, обговорювати не бачу потреби, як таке. Це – доказ рівня чутки. Україна вже знала «справу педофілів» по результатах якої відпустили всіх звинувачених – через відсутність складу злочину. До неї, до речі, теж був дотичний Сергій Лещенко.

Стосовно контрабанди деталей. Власне – автори передачі самі все сказали. Цитую журналістку Лесю Іванову: «Якщо потрібно країні – проблема не в контрабанді». Автори передачі самі визнали, що так, коли державі треба тут і зараз – хай буде контрабанда. І так, завод не може прийняти комплектуючі за статтею «отримано шляхом контрабанди» - тому їх треба було легалізовувати. Взагалі, більше за все через цей розголос напружитися мусять спецслужби Росії і от чому. Комплектуючі до військової техніки взяти можна з двох джерел – з військових підприємств, і з живої техніки у російських військових частинах. А це значить, що у Росії хтось з військових потоком гнав в Україну вузли для військової техніки, яка потім шматувала на Донбасі російських «відпускників» та «добровольців»… Ви собі шухер, який панує після передачі Бігуса у РФ – уявляєте?

Це до речі – і до закидів авторів передачі, щодо якості вузлів і приборів які приходили контрабандою. Тут я потішився просто як колишній інженер-ремонтник з заводу. Філологи з затишних редакцій, які ніколи не тримали в руках нічого важче швабри і не відають чим шабер відрізняється від зубила, дико вражені актом дефектовки контрабандних вузлів! Вочевидь вони не знають, що таке прийомка вузлів, які приходять безпосередньо від виробника, і скільки «боків» відкриваються там у процесі. Певно, вони гадали, що контрабандою завозять вузли прямо з заводів – у заводській упаковці. До речі, у передачі чітко говориться, що вузли забраковані прийомкою, на заводи не потрапили, і це – не дивно. Бо ставити угроблений прибор на бойову машину не ризикне ніхто – ніхто не схоче відповідати. А отже, вузли які не пройшли прийомку, прийняті не були і відправилися туди куди зазвичай відправляють такі вузли – у металобрухт. Передача – підтверджує.

Тепер, що мене справді розсмішило. Фраза на кшталт «від хлопчиків відмовитися було не просто» - ну так, а комплектуючі, які Україна не виробляла, а Росія не постачала, брати де було? «Жуков і Рогоза мали доступ до інсайду» - та ви що? Справді? Відкрию вам страшну таємницю – дістатися до інсайду фірми-покупці силиться будь-який менеджер-продажник, від того що торгує меблями для установ, до представників нафтових компаній. Так – по всьому світові. Журналістам цього не знати – природно. Вони за контрактами не полюють – їхній добробут залежить від бюджетів їхніх програм і видань, формування яких – тема як раз таки повноцінного розслідування, яке журналістів чомусь ущент не цікавить. А підприємцям крутитися доводиться. Ще - автори передачі заявили, що герої передачі отримали від «УОП» замовлень всього на 250 мільйонів грн.. Сума немала, звісно. Але. Я не знайшов точного обсягу бюджету «УОП», але самих лише податків і зборів концерн з 2014 р. сплатив більше 17 мільярдів грн. – порівняйте цифри самі. Тощо й тощо.

Про Гладковського. Сказати… взагалі-то нічого, усіх доказів – одні мультики. Прямо як у Путіна з новою диво-ракетою. Ну й ще те, що він знайомий з Жуковим і Рогозою. Згоден, бути знайомим в Україні – страшний злочин.

Далі – те, за що варто було б передачу Бігуса похвалити. За історію з Житомирським бронетанковим, який явно купував вузли і деталі по неринковій процедурі. За схему постачання концерну «Укроборонпром» деталей за неринковими цінами. Ще – про дивну оборудку Рогози з Михайлом Тарновським, помічником директора Харківського бронетанкового заводу, коли Рогоза перелічив Тарновському на картку $40 тисяч. Варто було б похвалити – якби не одна деталь. По згаданих оборудках УЖЕ відкрито шість кримінальних справ.

24.11.2015 р. Військова прокуратура київського гарнізону відкрила провадження за підозрою у фіктивному договорі між ДП "Київський бронетанковий завод" та ТОВ Фірма "Ренал".

31.12.2015 р. Військова прокуратура київського гарнізону відкрила провадження за підозрою посадових осіб ДП "Київський бронетанковий завод" у привласненні та заволодінні державними коштами в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем під час проведення тендерних процедур за бюджетні кошти. Фігурують "Оптимумспецдеталь» та ТОВ «Промомаркетгруп";

02.02.2016 р. НАБУ відкрило провадження за підозрою у заволодінні чужим майном на суму 56 млн грн. Підозрюються службові особи ДП "Київський бронетанковий завод» під час господарських операцій з ТОВ "Оптимумспецдеталь";

01.04.2016 р. Військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за підозрою у фіктивності контрактів ДП "Укроборонпром" з ТОВ "Оптимумспецдеталь", ТОВ "Інтер Сталь ЛТД" та ТОВ "Фірма "Ренал";

30.06.2016 р. Військова прокуратура Житомирського гарнізону відрила проваження за підозрою посадових осіб ДП "Київський бронетанковий завод" в ухиленні від сплати податків у особливо великих розмірах під час закупок Житомирським бронетанковим заводом електронних приладів до військової техніки у ТОВ "Оптимумспецдеталь", ТОВ "Дівітіс" та ТОВ "Булет Лайн";

17.02.2017 р. Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за підозрою, що службові особи МО України, Генштабу ЗСУ, ДП Житомирський бронетанковий завод задіяли схему по постачанню запчастин та комплектуючих до бронетехніки, які вже були у використанні, а реалізуються як нові.

(Перелік справ я запозичив з допису Олесі Яхно-Бєлковської, позаяк якісно складений – привіт шабуністам, які полюбляють шукати копіасти в моїх текстах).

Це лише те, що я знайшов в інтернеті. При чому по справі від 24.11.2015 р. уже є вирок суду. Про те саме заявив у своїй заяві «Укроборонпром»: «Автори скористалися інформацією, яка могла бути отримана у рамках кримінальних проваджень, відкритих у 2015-16 рр.». І от тут уже починаються проблеми. Справа в тому, що розповсюдивши інформацію, що є частиною кримінальних справ, автори програми самі ускладнили задачу правоохоронцям. Тепер, по-перше, слідство судомно заходиться шукати, хто ж злив? І втратить час. По-друге, фактом зливу інформації дивовижно скористуються адвокати звинувачених. І це – ще не все.

Зі слів журналістів виходить, що від осені 2018 р. вони мали на руках дані про скоєних злочин, але замість поділитися ним з правоохоронцями – почекали півроку, аби викласти перед самими виборами. Схожа ситуацію була у Дмитра Гнапа, коли той знімав передачу про розслідування убивства Павла Шеремета і не передав правоохоронцям дані про можливих убивць. Журналістська медіа-спілка висловила через це своє невдоволення – у відповідь Гнап обізвав її порохоботами. Я правильно зрозумів – меж для журналістів більше не існує?

І так. Я категорично не вірю твердженню Дениса Бігуса ніби вихід передачі перед виборами – просто збіг. Таких збігів – не буває. «Бігус-інфо» випадково затягнув передачу під вибори. Випадково тема передачі збіглася з тезою, яку повторює практично кожен ватник і зрадофіл: «Порошенко наживається на війні». Випадково тема передачі збіглася зі змістом зразу шести кримінальних справ. Випадково анонс передачі вийшов наступного дня після арешту великих обсягів «чорної готівки» у «волонтерів «Батьківщини» - його не зупинило навіть те, що передача збіглася з відбором на «Євробачення». Випадково піарити передачу Бігуса заходилися відомі журналісти, нардепи і кандидати в президенти. Випадково Юлія Тимошенко згадала своє любиме слово – «імпічмент». Чи не забагато випадковостей?

Яке розслідування? Про що ви? Просто передвиборча сенсація. 70% якої – мультики.
М4 
мил чилавег
: Киев
С нами с 27.04.03
Посты: 7876
27.02.19 09:33 [Re: М4] Ukraine #1961808
  • Quote:
Ок, я посмотрел видео. Ок, я почитал комментарии. Ок, я почитал версии.

42015110330000094, ВП, 24 ноября 2015 года
42015110350001275, ВП, 31 декабря 2015 года
42016110350000102, ВП, 1 апреля 2016 года
42017000000000463, ВП, 17 февраля 2017 года
52016000000000063, НАБУ, 02 марта 2016 года
42016060360000121, ВП, 30 июня 2016 года

То есть, пять дел прокуратуры и одно НАБУ. История старая, история известная, история в расследованиях и судах.

Вот абсолютно конкретно по ТОВ «Оптимумспецдеталь» и прочим из этой орбиты.

Так вот, у меня один вопрос. Почему это вдруг стало "журналистским расследованием"? Ну, то есть получить слив из органов прокуратуры (предположительно) или ФСБ (предположительно) - это теперь "журналистское расследование"? Новое, с пылу, с жару? Раньше это все не было известно? Прямо с конца ноября 2015 года это было тайной?

ПОЧЕМУ СЕЙЧАС?

P.S. На фото - один из "героев" этого расследования дает комментарии из клетки в зале суда. Это не намекает? Ни на что?
Tester_1 
генералиссимус
Tester_1
Возраст: 47
: Kovel,Ukraine
С нами с 10.11.03
Посты: 13415
27.02.19 11:12 [Re: М4] Ukraine #1961811
так азартно кормите гівенцем, що я теж трошки прнсу



Прикрепления: 23123.png (21.42 KB) 56 Просмотр(ы)

6APMALEU 
угорел по хардору
: Киев
С нами с 08.01.09
Посты: 9765
27.02.19 11:22 [Re: Tester_1] Ukraine #1961813
  • цитата:
ходит дурачок по лесу, ищет дурачок глупее себя
Luckyman 
полковник
Luckyman
: Киев
С нами с 12.08.11
Посты: 5099
27.02.19 14:57 [Re: 6APMALEU] Ukraine #1961816
Закриття 65 справ НАБУ і втрата траншу МВФ: наслідки рішення Конституційного суду
Luckyman 
полковник
Luckyman
: Киев
С нами с 12.08.11
Посты: 5099
27.02.19 15:01 [Re: Luckyman] Ukraine #1961818
Список героев. Самое интересное, что полностью совпадает с реальной коалицией: БПП, НФ, оппоблок, Видродження, Воля народу (все переобувшиеся рыги) и один радикал.


В конце четыре судьи КСУ отказавшиеся принимать решение по отмене ст. 368-2.

Прикрепления: 359x705.jpg (137.42 KB) 54 Просмотр(ы)
Прикрепления: 361x699.jpg (104.03 KB) 62 Просмотр(ы)

6APMALEU 
угорел по хардору
: Киев
С нами с 08.01.09
Посты: 9765
27.02.19 16:00 [Re: Luckyman] Ukraine #1961820



Прикрепления: photo_2019-02-27_14-18-35.jpg (35.82 KB) 55 Просмотр(ы)

CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
28.02.19 06:28 [Re: 6APMALEU] Ukraine #1961826
  • цитата:
Ну что, расследование Бигуса уже дало плоды, мне рассказали из первых рук, с фактажом.

Абсолютно критических запчастей для очень важной сферы обороны больше не будет. Кроме контрабаса из России их взять больше негде (я знаком с предметной областью, и в этом убежден. Не знал, что все так плохо, хотя стоило подозревать).

Оборудование, которое только недавно удалось начать восстанавливать и поддерживать, теперь обречено.

Стоимость вопроса по итогу - миллиарды. Если кто-то согласиться нам продать аналог, очереди не видно. Импортозамещение невозможно. "Разорения бюджета" нет - покупалось за спонсорскую помощь от тех, про кого если напишу, заорут "предвыборная пропаганда". Доставлялось и до того с риском, но теперь - все.

И да, о чем тут идет речь - права сказать не имею, ни малейшего.

Вот теперь я реально в депрессии.

Повторю - стоимость ущерба - миллиарды, но тут измеряется уже не только деньгами. Чем и когда удастся закрыть дыру теперь - непонятно.

Вот теперь я категорически ТРЕБУЮ привлечь причастных к утечке к трибуналу. По законам военного времени.
Андрей Шор - киборг из ДАПа
Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
28.02.19 13:17 [Re: CJlOH] Ukraine #1961840
ну Шор трохи зламався останнім часом і його заяви трохи того
Serg Marco адекватніше описав https://www.facebook.com/serg.marco/posts/2209090802742096
  • цитата:
Сижу, смотрю сюжет по контрабасу оборонки.
В общем, если кратко...а блин, кратко не вышло.

Первое.
Ну при всем уважении к Бигусу, но Пороха он сунул в сюжет в стиле "Гнапа с офшорами при Иловайске".
Для большего резонанса. Хотел большего веса своему расследованию, и увалил по Пороху, налив воды на мельницы Тимошенко и Зеленского. Молодец, чо. По итогу дал в руки мразей еще один козырь. Не знаю, сознательно, или нет. Теперь с этим расследованием как с флагом Тимоха и Зеленский будут скакать вплоть до выборов президента. Если Бигус преследовал именно эту задачу - то справился на отлично, если нет, всё ради антикоррупции - то может перенести на месяц, чтоб не работать бесплатно на всякие политические силы?

Второе.
На тему контрабанды. Потому что почитал и у Яхно, и у других "идеалистов" о том что Луценко заявил что в воюющей стране может существовать контрабас оборонки, если по другому нельзя. Так вот, чтоб хотелось бы сказать фейсбучным эльфам которые далеки от армии и от войны, и думают что их фейсбучные срачи как то могут повлиять на то что творится на фронте.
Если вы пройдетесь по позициям украинской армии - то вы найдете что большинство тепловизоров что там используются на позициях - это тепловизоры Pulsar. И добрая половина этих тепловизоров - российские. Завозились контрабандой, как правило. А волонтеры их таскали на фронт. Что, не нравиться? Вас не волновало какими способами обеспечиваются "глаза" на позициях, защита от заходов ДРГ противника?
Ладно, хрен с ними, с тепловизорами. Танки Т-72, запчасти к которым всплыли к сюжету.
В 2017 году военное общество всколыхнул тот факт что начальника БТУ генерала Мельника посадили в СИЗО за то что он закупил двигатели с нарушением процедуры.
Это были двигатели Б-46-6 к танкам Т-72. И вот в том числе на чем основывалось обвиние.
Лишь две компании подали ценовые предложения. Потребность была в 48 двигателях. Одна компания на складе имела 40 двигателей. Вторая - 4 двигателя. БТУ купило у той, что имела 40 шт.
На суде Мельнику было заявлено набушниками, что Мельник не провел полной процедуры закупки и не привлек к тендеру все компании что могли бы поставить двигатели, в том числе возможно подешевле чем цена 680 000 грн за штуку.
Когда в суде у набушников спросили: - Вашу мать, так а где искать еще, всех обзвонили, нет ольше двигателей в Украине!!?
Набушники прямо ответили: - Так в России, на заводе изготовителе. Они могли бы дать и пониже цену.
Сказать что все охренели от такого - это ничего не сказать. Прэвэд, НАБУ. К слову, вы директора фирмы прокладки по этому делу уже посадили? Ага, так и предпологал...

Третье.
Я понимаю тут Юрия Луценко. У него классическая вилка. Наверху знают что без контрабанды пополнение автопарка ЗСУ было бы более сложным. И что скажи Юрий Луценко что то типа "мы будем отрубать руки контрабандистам", ему бы тут же сказали: - Юрочка, а вали ты сам в Беларусь и Молдову и таскай контрабанду, принципиальный ты наш, эльф пукающий бабочками.
И все текто помогали армии, а там разные были спонсоры и активисты, восприняли бы это как сигнал от власти что им теперь хана.
Скажи Юрий Луценко то что сказал - эльфы пукающие бабочками его бы за это чмырили мол "как, генпрокурор такое о контрабанде?". Да, вот так вот, ребят. Велком ту зе риал ворлд.

Четвертое.
Я конечно понимаю что все кто лезут сверху в такие отрасли, изначально имеют проблемы с принципиальностью и моралью. Но увидеть таких беспардонно уепищных потоковых мразей как младший Гладковский со своим дружбаном - это господа ппц. Речь же тут не в том что они работали для того чтоб армия запчасти получала, а в том что их задача была заработать на этом. И всякие Тарновские сидевшие на откатах при этих схемах.
У меня например, как у человека который на этой войне потерял, а не заработал (да и мыслей не было о таком никогда, мотивация помогать армии от души не связана с попыткой заработать, это ж как петь сжав своё горло) диалоги этих мразей перетрушивали до холодной ярости. Если эти твари вдруг они найдут под машиной какой то фугас, горевать не буду. Иначе они ж могут на этих темах вырости и получим очередных моральных монстров. Так что паровозы надо мочить, когда они еще чайники.

Пятое.
Бигус, ты Жданова привлек как эксперта? Вы там в вашей компании вообще епанулись? Каким образом этот тыловик "унылого образа" вдруг стал разбираться в теме? С такими "экспертами" неудивительно что у вас появился БТР-72, и другие ляпы.

Шестое.
Отдельно вызвал орейро "воин АТО Евгений Шевченко" который оказался в схеме. Который Семенческий прихвостень, лезет в политику на образе воина атошника. Который зарабатывал делая периметр Саакашвили, зарабатывал на "редутах" и имея ФОП с оборотом 500 тыс грн купил себе за год Мерседес CL, элитную хату и начал сорить деньгами хотя до войны его по всему Киеву искали на тему долгов. И вот он теперь в теме заработка на армейской контрабанде всплыл, наш пострел. Самое интересное что "агентом НАБУ" его сделал по сути Шабунин, а потом разкручивал как "антикоррупционера-атошника" Бутусов. Щось пробзділо у антикорупціонному королевстві, если сами же "антикоррупционеры" интегрировали в НАБУ такого зашкварка. А вы еще удивляетесь как Шабунин согласовал в том числе Холодницкого, а Насирова назначили в том числе с подачи антикоррупционеров.

Седьмое.
По итогу часть каналов из РФ сейчас закроется и по этим позициям сейчас будет дефицит. Эльфам с фейсбука данная ситуация будет греть сердце, армия некоторую технику не сможет ремонтировать. Это логичный итоговый результат. Госпредприятия покупали запчасти у фиктивных компаний, потому что другого варианта не было. Платили тем кто сможет притащить.
Раньше было втридорога, сейчас вообще не будет. Сами решайте, что лучше.

Все написаное тут абсолютно субъективно, конечно..

Проблема ж не в тому, шо контрабандою ввозили відсутні у нас запчастини, а проблема в тому, що цим займались якісь прокладки-лєві ушльопки, ще й нахабно на цьому привласнювали купу грошей.
Експлуататорів радянської техніки в світі ще достатньо, китайці навіть модернізували багато моделей, думаю, і виробництво запчастин у них налагоджене, є відповідні креслення і технології. Якшо поставити норм завдання, все можна знайти або виготовити, хай не в Україні. А шось ми могли б і самі виготовляти, якби скасувати монополію оборонпрому на виготовлення товарів військового призначення. Виробництва в останні роки у нас підтягнулись і модернізувались.

Отредактировано Евлампий Петрович 28.02.19 13:19. Причина редактирования: Причина не указана.
CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
01.03.19 16:09 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1961853
https://www.facebook.com/NaftogazUA/videos/362348971284507/?fref=mentions
если коротко это брифинг главы НАК Нафтогаз - Андрея Коболева.. Нафтогаз выиграл иск в европейском арбитраже против газпрома..о экспроприации россией активов Нафтогаза в Крыму..на сумму 5 млрд дол.+ проценты

Отредактировано CJlOH 01.03.19 16:18. Причина редактирования: Причина не указана.
  24 из 27 « Первая<24252627
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


25188 Просмотры
Реклама
846 сейчас в онлайне
1 пользователей (KoKocHuK) и 0 скрытых, а также 845 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.204 seconds.   Total Queries: 83   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+2.0). Current time is 16:41
Top