Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

Пользователь Сообщение: N Чудес світу        (Тема#84015)
TenebrisFx 
новичок
С нами с 15.12.15
Посты: 4
15.12.15 14:55 Ukraine #1901293
Всім привіт!
Я як любитель стратегій і любитель пороздумувати не міг не написати сюди своє бачення нововведень .
Тут уже описали багато різних фіч, але усі вони досить сируваті. Мені найбільше сподобалось про чудеса світу, тому я вирішив описати, як я це бачу.

Отже....
- Є всього 8 чудес світу. Враховуючи українську тематику, пропоную наступні варіанти:
1) Києво-Могилянська Академія - +10% до виробництва трактатів
2) Острів Хортиця - мораль зменшується в два рази менше і відновлюється в двічі швидше(або взагалі не зменшується)
3) Хотинська фортеця - +15% до захисту стіни
4) Монумент Князя Святослава - +5% до сили військ
5) Високий замок - +10% до часу видимості прибуття ворожих військ
6) Долина нарцисів - +10% до видобутку їжі
7) Донецький басейн - +10% до видобутку буд-матеріалів
8) Пам'ятник засновникам Києва - корона над гравцями в чаті і на їхніх іконках та +3-5% до кожного із вищенаведених пунктів
- Чудо світу з'являється рандомно в світі на 3-5 днів, займає 1 клітинку (краще було б 3х3)
- Одна держава не може мати більше 3 ЧС
- Чудеса світу можуть мати лише держави із топ 5
- Чудо світу не можна захопити. (Або можна тільки знищити)
- Після того, як Чудо світу зникло, то воно на протязі 24 годин з'являється десь на карті
- При кліканні на ЧС відкривається діалогове вікно із реальним зображенням ЧС + інформацією про власника і про бонуси

Час і % бонусів звісно потрібно корегувати.
Иван Калита 
cotton brain syndrome
Иван Калита
С нами с 05.01.14
Посты: 523
15.12.15 15:36 [Re: TenebrisFx] Russian Federation #1901302
На каждую державу по одному ЧС достаточно. И слишком жирно их только топам давать. Это уже называется "демократические реформы" - бедные ещё беднее, а богатые ещё богаче. Надо социалистами быть.
Тера 
новичок
Тера
С нами с 04.06.15
Посты: 22
15.12.15 21:23 [Re: TenebrisFx] Ukraine #1901353
Це за ними доведеться бігати, як за кар'єрами? Це тупо.
Їх треба купувати за якісь загальні державні бали, я вже про це писала в "Балах війни"
І чому лише Топ-5 держав? А інші, що не люди?

І треба заборонити державам з 1 гравцем утримувати кар'єри, мінімум 5 громадян, щоб було.
TenebrisFx 
новичок
С нами с 15.12.15
Посты: 4
15.12.15 22:05 [Re: Тера] Ukraine #1901358
Кількість ЧС в держави має залежати від часу їхнього життя, як випадатимуть на 3-5 днів, то і 3 шт можна мати (максимум)

Тера, їх також можна будувати, але тоді їхній час життя мав би бути вічним. Тоді треба шоб їх не можна було захопити, а лише знищити (коли знищений, то втрачає бонус). + В кінці кінців всі держави матимуть максимум ЧС і їхній сенс зникає

Купляти ЧС? ну хз мені ця ідея не подобається, бо тоді держави з малим рейтом зможуть кидати війну малорейтам і набивати на них бали...та і це непоганий стимул грабувати свого ж бота...
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


721 Просмотры
Реклама
479 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 479 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.171 seconds.   Total Queries: 31   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 06:02
Top