Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

  10 из 10 « Первая<78910
Пользователь Сообщение: Досягнення та фейли нового преЗЕдента        (Тема#85490)
CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 9943
15.06.19 09:27 [Re: CybeReХ] Ukraine #1965711
  • цитата:
В АП дозволили ходити в шортах.

Це було однією з основних вимог МВФ.
Zet_replicator 
подполковник
Zet_replicator
С нами с 11.09.05
Посты: 3382
15.06.19 11:33 [Re: CJlOH] Ukraine #1965712
В особі Зеленського "мудре" населення України вибрало все те, що так люто ненавиділо в Порошенкові:

- бізнес в Росії: у Порошенка закритий і заблокований, у Зеленського - діючий і навіть фінансується з бюжету РФ;

- офшори за кордоном: у Порошенка відкритий для продажу свого бізнесу - у Зеленського постійно діючий на Кіпрі, куди виводяться всі прибутки з України;

- національність Порошенка - "вальцман", хоч весь рід Порошенка - українці, а Зеленський навіть не зкриває, що він по національності - єврей;

- олігарх і хапуга: всі прибутки Порошенко чесно сплачує в Україні, працює великий благодійний фонд, який фінансується за рахунок фірм ПП, фінансування армії за власний рахунок на суму понад 1 млрд грн., сам собі господар - ні від кого не залежить. І Зеленський, який показує у звітності збитки від діяльності своїх фірм, користується субсидією, як малозабезпечена людина і при цьому має купу нерухомості за кордоном, в тому числі і в окупованому Криму, повністю залежить від олігарха Коломойского.

- відношення до народу: Порошенко, любить Україну, поважає народ, віру, культуру, сам з дитинства російськомовний прекрасно знає державну мову і при цьому вільно володіє ще 5-ма мовами. І Зеленський, який знає тільки одну мову - суржик, не може говорити державною, не поважає Україну, зневажає культуру і віру...

І так по кожному пункту. Все те, що у Порошенка "існує" тільки в хворобливій уяві лохторату - у Зеленського існує насправді і це дивним чином ніяк не вплинуло на рішення виборця.

Що це значить? А це значить, що населенню України насправді глибоко наплювати на моральні і етичні цінності. Глибоко наплювати на факти, на аргументи, на об'єктивну реальність і особливо глибоко наплювати з космічної висоти на логіку і здоровий глузд.

Населенню України в переважній своїй більшості просто потрібен жупел, на який можна скинути лють за власні невдачі, за власну тупість, за власну нікчемність, боягузливість, за власну неспроможність користуватись тими можливостями, які надає свобода і здорове середовище.

73% населеня не голосували за власне виздоровлення, за майбуття і за долю власної країни - вони йшли на вибори, щоб помститися, щоб викинути власну ненависть і злобу на людину, яка пропонувала їм шлях до свободи і процвітання на основі власної відповідальності.

(с)Инна Романовская

Сторонников Зеленского не пронимает никакая логикаОтредактировано Zet_replicator 15.06.19 11:35. Причина редактирования: Причина не указана.
  10 из 10 « Первая<78910
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


4068 Просмотры
Реклама
177 сейчас в онлайне
14 пользователей (Steelsader, CJlOH, Din0saur, nalominovitop, Silent Dude, monkey55, 6APMALEU, Арбанов, REZANNNNN, SerB2, Вирусяка, Eger, Серебан) и 1 скрытых, а также 162 гостей сейчас онлайн.
     
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2019
Execution time: 0.049 seconds.   Total Queries: 26   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 18:55
Top