Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

  36 из 54 « Первая<36373839>» Последняя
Пользователь Сообщение: "Досягнення" та фейли нового преЗЕдента та влади        (Тема#85490)
Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
13.05.20 02:38 [Re: Lam0] Ukraine #1970946
  • цитата:
© Anton Senenko
https://www.facebook.com/senenkoanton/posts/3169626139756513

Я дуже помилявся з приводу Зеленського та його команди.
І мені соромно.
Але про все по-порядку.

Отже, поки росія стрімко наближається до другої позиції в світі за кількістю хворих на коронавірус, а в Україні магічним чином швидкість приросту хворих практично не змінюється, що свідчить про перевантаженість системи тестування, ми продовжуємо спостерігати за цирком із виробництвом вітчизняних тест-систем.

Коротко нагадаю попередні серії:

1. Зеленський в 20-х числах березня пообіцяв, що в Україну завезуть мільйони тестів на коронавірус Де вони? 12 травня вже! Невже збрехав? Не може буть. Дива не сталося, мільйонів тестів немає, але добре, що РНБО заздалегідь занепокоїлося розгортанням виробництва ПЛР-тестів в Україні.

2. РНБО поставило завдання Інституту молекулярної біології та генетики розробити ці ПЛР-системи.

3. Інститут розробив скількись сотень штук і навіть передав їх в Центр Громадського Здоров'я.

4. Потім виявилося, що Інститут за це не отримав грошей, та й взагалі співробітники Інституту у відпустках за власний рахунок, бо не підписали бюджетну програму.

5. Піднявся публічний скандал, замміністри поїхали в Інститут, а депутати почали писати запити. Інституту дали грошей за вже вироблені тести, співробітникам повернули їхні зарплати, але... більше тестів не замовляли і не давали грошей.

6. Натомість, раптово Зеленський на своїй сторінці у фейсбуці переможно сповістив, що вітчизняні тест-системи готові. Виявилося, що величезні партії почала поставляти українська компанія Укргентех.

7. Оскільки я не спеціаліст, але чув тільки позитивні відгуки про компанію, я написав, що в мене від серця трохи відлягло і припустив, що лажі бути не повинно.
Хоч і здивувався, чому Інститут молекулярної біології і генетики не задіяли.
https://www.facebook.com/senenkoanton/posts/3132819903437137 (абсолютно оптимістичний пост, перевірте. Кожен рядок просякнутий вірою в найвеличнішого лідера сучасності).

8. Минуло 2 тижні.... і на сторінці Інституту молекулярної біології і генетики з'явився допис, що МОЗ поновило переговори з Інститутом про виробництво тест-систем https://www.facebook.com/IMBGNASU/posts/2616332032017687, що ніби натякало на якісь проблеми з тими, що вже виробляються.

9. Ііііі... дійсно виявилося, що тести не годяться.
Я щиро помилився у своєму прагненні сприймати хоч якісь дії нинішньої влади як такі, що не приречені на провал.
https://nv.ua/…/centr-gromadskogo-zdorov-ya-zabrakuvav-ukra…

Тому, я можу абсолютно упевнено сповістити, що що Скалецька, що її наступник (вибачте, я забув його прізвище), що Степанов - абсолютно жалюгідні міністрішкі охорони здоров'я, які своїми планомірними діями та бездіяльністю вперто штовхали і штовхають країну до катастрофи.

(Якщо сюди ще додати тотальну брехню Степанова і Ко про медреформу - https://voxukraine.org/…/ne-vigidna-medreforma-perevirka-t…/ - можна лише поспівчувати нам самим, бо це наша система охорони здоров'я і наші життя залежать від рішень цих людей.)

Я дуже стомився від цієї історії з ПЛР-тестами.
Я дуже стомився від усієї дічі, яку чинить нинішня влада.
Я дуже стомився від утримання без звинувачень людей під вартою за справою Шеремета 5-й місяць підряд, залякування українців прогулянками в парках, майнення криптовалют на атомних станціях.
Я стомився, але я усвідомлюю, що стоп-слова тут немає.

Минулого року я писав, що від вибору Зе є і позитив - це щеплення українського виборця від подібних кроків у майбутньому, але де ж я думав, що буде така побічка?
Тому і тут забираю свої слова назад - плюсів немає.
Так і померти недовго.

Телепні, поверніть Супрун і більше нічого в МОЗ не чіпайте.

Спостерігаємо далі.

апдт. Вибачте, забув додати, що історія про невиплату лікарям надбавок у 300% як обіцяли - це взагалі на грані фантастики. Казкові. Просто казкові.
SerP 
один лате пожалуйста! и круассан два!!
SerP
Возраст: 44
С нами с 16.02.07
Посты: 12458
20.05.20 19:45 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1971058
Конец эпохи бедности! Да здравствует эпоха нищеты!!!
Lam0 
недобрый
Lam0
: Киев
С нами с 01.08.06
Посты: 26918
20.05.20 20:10 [Re: SerP] Ukraine #1971059
  • цитата:
Однією з найпопулярніших тем для питань став його можливий похід на другий термін, щодо якого Володимир Зеленський дав кілька суперечливих відповідей. Врешті визнав, що на другий термін піти хоче.
CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
24.05.20 16:52 [Re: Lam0] Ukraine #1971102

CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
01.06.20 20:19 [Re: CJlOH] Ukraine #1971215
  • цитата:
Нашим новим міністром культури стане колишній гендиректор «1+1» Олександр Ткаченко.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив депутат від "Слуги народу" Олександр Качура.

«Новим міністром культури стане Олександр Ткаченко. Фракція підтримала практично одноголосно», — написав Качура.
SerP 
один лате пожалуйста! и круассан два!!
SerP
Возраст: 44
С нами с 16.02.07
Посты: 12458
03.06.20 23:17 [Re: CJlOH] Ukraine #1971239
Где то тут бегал ролик с кортежем. А вот и объяснение нах ему столько машин:
https://twitter.com/shcherbininainn/status/1268253389625925639?s=09
Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
04.06.20 14:57 [Re: SerP] Ukraine #1971249
Крупнейший в Украине завод масел Azmol остановил производство
https://enkorr.ua/ru/news/krupneyshiy_v_ukraine_zavod_masel_azmol_ostanovil_proizvodstvo/241714

По словам Михаила Тарасенко, работа предприятия парализована с первого дня вступления закона в силу, поскольку им не предусмотрено никакого переходного периода, необходимого для регистрации и оборудования акцизных складов, получения лицензий и оформления прочей документации, необходимой для работы с подакцизными товарами.

«После вступления в силу данного закона, мы оказались в неравных условиях. Так как для нашей продукции — акциз ввели, а наши основные конкуренты — импортеры — продолжают ввозить и продавать свою точно такую же продукцию, но без акциза», — подчеркнул М.Тарасенко.

Автором соответствующей поправки стал депутат и автор законопроекта №1210 (который в последствии стал законом №466-IX) Даниил Гетьманцев («Слуга народа»). По его словам, эти изменения приняты для борьбы с возможной поставкой дизтоплива под видом масел. Однако на данный момент неизвестны доказанные таможней случаи подобных злоупотреблений.

Lam0 
недобрый
Lam0
: Киев
С нами с 01.08.06
Посты: 26918
06.06.20 12:50 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1971268



  • цитата:
Потенційний кандидат на виборах мера Києва від “Слуги народу” Микола Тищенко вирішив поборотись за симпатії киян і під лозунгом “Зробимо рідне місто комфортним” наповнив піском дитмайданчики. Результатом своєї роботи він похвалився у соцмережі і обіцяв, що це тільки початок



https://bigkyiv.com.ua/kandydat-v-mery-kyyeva-zasypav-dytmajdanchyk-piskom-i-prygrozyv-shho-tse-tilk...
Twist. 
майор
Twist.
Возраст: 26
: Дніпро
С нами с 14.07.09
Посты: 1369
06.06.20 16:41 [Re: Lam0] Ukraine #1971269
Все под контролем, как он втирал!)
SerP 
один лате пожалуйста! и круассан два!!
SerP
Возраст: 44
С нами с 16.02.07
Посты: 12458
15.06.20 12:23 [Re: Twist.] Ukraine #1971363
https://iprop-ua.com/?q=SUGAR+DADDY
Смотрим первые два. А потом можно погулять по другим ТМ этого собственника.
Replicator 
подполковник
Replicator
Возраст: 43
С нами с 11.09.05
Посты: 4143
19.06.20 17:42 [Re: SerP] Ukraine #1971452
було вже?
  • Юлії Овсянникова Said:
Публікуємо допис Юлії Овсянникової в оригіналі.
Орфографію та синтаксис збережено: “Что уже получил Коломойский за время правления Зеленского?
Считаем вместе :
1. 60 000 000 грн – прощен долг МАУ
2. 1 326 000 000 грн – прощены долги Укртатнафы и Галичина
3. 476 000 000 грн – прощен налоговый сбор для МАУ
4. 12 560 000 ДОЛЛАРОВ – государство Украина возместит нефтегазовой компании Коломойского в 2020 года(заложено в бюджет)
5. 1 500 000 000 грн – прощено Днеправиа
6. 350 000 000 грн ЕЖЕМЕСЯЧНО – дотация из бюджета на ферросплавые заводы Коломойского 7. После прихода зелёного гнома к власти прибыль Укрнафты уменьшилась в 100 раз. При барыге была 2 000 000 000 грн , сейчас 20 000 000 грн. В какой карман разница идёт ? 4000 $ учителям ?” – написала Юлія. Як відомо алігарх Ігор Коломойський також судиться з Державою Україна за Приват банк. Коломойський вважає, що уряд України незаконно відібрав у нього банк. І тепер вимагає повернення колишньої власності. © Все буде Україна





Отредактировано Zet_replicator 19.06.20 17:44. Причина редактирования: Причина не указана.
CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
21.06.20 15:51 [Re: Replicator] Ukraine #1971479



Прикрепления: n.jpg (40.95 KB) 30 Просмотр(ы)

CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
23.06.20 10:05 [Re: CJlOH] Ukraine #1971492
  • цитата:
Вирішив долучити і свій голос до коментування рішення комітету Верховної Ради України з питань Фінансів, податкової і митної політики “Про доповідь Голови Національного банку України про діяльність Національного банку України “

Політичне самогубство: як спробою покритикувати НБУ парламент робить вирок сам собі

У середу профільний комітет Верховної Ради України погодив до затвердження парламентом проект постанови з оцінкою діяльності НБУ. Постанова на кількох сторінках має амбіцію фахової оцінки діяльності центрального банку в 2014-2020 роках. Спойлер: вся оцінка однобоко спрямована на визнання діяльності НБУ незадовільною.

Відверто кажучи, такого декларативного та незграбного обґрунтування заздалегідь поставленого висновку не доводилося зустрічати в офіційних документах поважних установ вже давно.

Розберемо зміст цього проекту постанови. Висловлені претензії до Національного банку України такі:
• не забезпечено підтримання стійких темпів економічного зростання;
• «гостра демонетизація економіки»;
• висока процентна ставка сприяла перетоку фінансових ресурсів у державні боргові зобов’язання, спричинення «фінансової піраміди» ОВДП;
• пасивна участь НБУ на ринку ОВДП;
• ревальвація гривні, спричинена недостатнім викупом іноземної валюти у 2019 році.

НБУ та економічне зростання. Це вже усталена українська традиція: спочатку до влади приходять політики та обіцяють зростання ВВП на 40% чи більше відсотків, економічні прориви, золоті гори… А потім, коли реальність відрізняється від обіцянок – шукають причини та винуватих. Тепер винуватим вирішили зробити… НБУ!

У жодній країні центральний банк нікому не обіцяє забезпечити певні темпи економічного зростання. Завдання центробанку, і НБУ зокрема, – сприяння сталості економічного розвитку через цінову та фінансову стабільність. За нинішньої інфляції 1,7% та облікової ставки 6%, незважаючи на коронакризу, важко уявити собі щось більш стабілізуюче та стимулююче в історії України, ніж поточна політика Національного банку. Натомість ми бачимо великі проблеми у реальному секторі, інвестиційній привабливості, діловому кліматі, державних фінансах. Логічно претензію недостатнього економічного зростання адресувати саме до виконавчої та законодавчої гілки влади, які і приймають відповідні рішення.

«Демонетизація». Автори проекту постанови дорікають НБУ «гострою демонетизацією економіки», наводячи на підкріплення цієї тези один-єдиний показник: скорочення відношення грошової маси до ВВП з 58,8% у 2014 році до 34,2% у 2019 році. Проте це або чергова теза заради поставленої цілі, або автори не розуміють механіки грошової маси взагалі.

Найбільшою частиною грошової маси (агрегат М3) є депозити вкладників у банках (понад дві третини грошової маси). І автори чомусь забувають сказати, що основна причина зазначеної «демонетизації» – це виведення з ринку неплатоспроможних банків із активами понад 400 млрд. грн., депозити в яких і вийшли з грошової маси. То може потрібно посилити увагу до розслідування зловживань акціонерів і керівництва банків-банкрутів для повернення коштів вкладників до грошової маси?
Додайте до цього активний розвиток безготівкових технологій, онлайн-банкінгу, а отже і скорочення потреб економіки в готівці – і теза про демонетизацію вже розсіється як туман на світанку.

«Піраміда ОВДП» та недостатня участь НБУ в ній. ОВДП – це державні цінні папери, які розміщуються Міністерством фінансів на виконання закону про державний бюджет, який ухвалює Верховна Рада. Відповідно, якщо в Україні й існує «боргова піраміда» (свідомо беру цей бульварний термін у лапки), то її безпосередніми будівельниками є парламент і уряд. Покласти на НБУ відповідальність за збільшення державного боргу в цьому контексті звучить як перекладання із хворої голови на здорову.

При цьому в аргументації одночасно містяться звинувачення НБУ як і в «побудові боргової піраміди», так і в недостатній участі НБУ в купівлі ОВДП, а також в недостатньому сприянні банкам у придбанні облігацій (а потім навпаки – в мотивації банків купувати ОВДП через високі процентні ставки). Тут потрібно вже авторам визначитися, у чому НБУ «винуватий»: у зростанні державного боргу чи у його недостатньому зростанні?

Окремо зупинюсь на звинуваченні монетарної політики НБУ в високій вартості державних запозичень. Просто факти з двох аукціонів первинного розміщення гривневих ОВДП. Січень 2020 року: облікова ставка 13,5% річних, Міністерство фінансів розміщує 3-річні ОВДП під 10% річних. Червень 2020 року: облікова ставка 6% річних, Міністерство фінансів розміщує 3-річні ОВДП під 10,8% річних. То може проблема не в монетарній політиці, шановні депутати?

Ревальвація та «недостатній викуп валюти». Коли НБУ оголошував на всю країну перехід до нової монетарної політики у 2015-2016 роках, було чітко сказано, що курс відтепер плаваючий і не таргетується. Завдання НБУ – згладжувати коливання на валютному ринку. Хто цього не почув за багато років – може бути здивований. Але ринок почув, і його курсові коливання не дивують.
Нагадаю головну причину ревальвації 2019 року – активне розміщення облігацій Міністерством фінансів та прихід до них іноземного капіталу. За 2019 рік нерезиденти завели до ОВДП близько 4 млрд. доларів США. Проте НБУ купив за той же рік 8,5 млрд. доларів США! Як з таким двократним відхиленням взагалі може спасти на думку критикувати за недостатній викуп іноземної валюти?!!

І хто вирішує, який викуп валюти з ринку є достатнім? Боюся, автори цієї тези і досі живуть у парадигмі фіксованого курсу, коли укріплення вважається «недостатнім викупом валюти». Але про відмову від де-факто фіксованого курсу як хибної політики НБУ давно відмовився, і слідував саме широко оголошеній політиці вільного коливання курсу. А причини ревальвації потрібно шукати передусім в іншому місці.

Зазначу, саме завдяки виваженому підходу до валютного ринку ми сьогодні маємо практично той самий курс гривні, як і рік тому. І це в умовах кризи та повної зупинки фінансових притоків на ринок ззовні!

Автори проекту постанови вирішили навіть збільшення міграції активного населення за кордон приписати у «заслуги» Національного банку України. Це абсолютно нова концепція, яка фактично пробує знайти крайнього у всій неспроможності численних складів уряду та парламенту забезпечити неодноразово обіцяні сотні тисяч робочих місць в Україні, передумови для збільшення іноземних інвестицій, не кажучи вже про масштабні структурні реформи, на які країна давно зачекалася.

Дійсно, ми живемо у дивні часи: деякі політики та урядовці вже називають відсутність девальвації та інфляції катастрофою. Проте не впевнений, що їхні виборці – українські споживачі – поділяють цей погляд. Чи може автори цієї постанови мають на меті розхитати ринок з метою «відвернення катастрофи стабільності»?

Така недолуга та тенденційна оцінка діяльності незалежного регулятора не тільки підриває репутацію її авторів, а й підкладає свиню найвищим посадовим особам держави. Проект постанови було ухвалено через тиждень після ухвалення нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом. Програми, у якій Україна зобов’язалася уникати будь-яких дій, що містять ознаки політичного втручання у діяльність НБУ. Що більше, весь зміст заявленої Україною програми реформ свідчить, що економічна політика базуватиметься на досягненнях макрофінансової стабільності та плані подальших змін, запропонованих НБУ. Нагадаю, під цією програмою стоїть підпис Президента України.

Роман Шпек, голова Ради Незалежної асоціації банків України (НАБУ)
CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
25.06.20 18:24 [Re: CJlOH] Ukraine #1971523
судья беспредельщик в КСУ решил отменить фонд гарантирования вкладов

Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
26.06.20 15:29 [Re: CJlOH] Ukraine #1971537
вже СБУ цікавиться учасниками протесту проти призначення нового міністра освіти і науки. Що там про узурпатора Порошенка казали?
  • цитата:
Ну що, друзі, сьогодні до мене в Інститут приходив куратор з СБУ.
Поспілкуватися про акцію протесту, що відбулася минулого четверга, проти вчорапризначеного міністра.
Тобто прийшов не минулої п'ятниці, не в понеділок, а на наступний день після призначення.
Звісно, це збіг.

Вибачте, далі писатиму дуже стримано, бо нічого дотепного в цьому не бачу, а пишу з двох причин:

1. Я не давав жодних розписок, що не можу повідомляти своїх друзів і колег про надцікаве спілкування зі службою безпеки у свій неробочий день (так, у нас чотириденний робочий тиждень).
2. Передбачаю, що подібні візити відбудуться до інших учасників акції, тому друзі, головне - знайте, що Ви не самі. Повідомляйте мене будь-яким зручним для Вас способом, що до Вас теж приходили чи хтось має намір з Вами поспілкуватися.
Незалежно від того, чи ми знайомі, чи не знайомі.

Отже.
Куратор виявився дуже доброзичливим, якими вони зазвичай і бувають.
Його цікавили питання хто організатор акції, чи не сплачувалися учасникам акції за це кошти, хто ще був на акції з мого Інституту?

На це я йому принагідно повідомив, що у свій неробочий день (у день акції я взяв відпустку за власний рахунок у зв'язку з сімейними обставинами) я маю повне право приходити на акції, щоб висловити свою громадянську позицію, а хто там був з мого Інституту - відповісти не можу, бо практично всі були у масках. Про що я відкрито писав на своїй сторінці у фейсбуці.
На питання про гроші я відверто і щиро посміхнувся - бо про такі випадки мені нічого не відомо.

Ба більше, він спитав, чи можу я йому показати сторінку події у фейсбуці, завядки якій я дізнався про акцію.
Я йому зауважив, що кожен має займатися своєю роботою, тому він може підписатися на мене у фейсбуці та погортати мою стрічку, і взагалі бути в курсі про всі цікавинки навколонаукового життя в країні, в т.ч. про сьогоднішню акцію протесту та акцію протесту у вівторок, про які я теж дізнався з соцмережі.

Також було питання про те, чому я вирішив прийти на акцію протесту проти.... за всю розмову він жодного разу не назвав прізвище нового міністра. Я теж не буду, може це якесь табу.
Довелось розповісти про академічну доброчесність, питання плагіату, що моя громадянська позиція не дозволяє мені з цим миритися.

Шановний пан намагався поспівчувати, що реформа науки не вдалася, на що я йому чітко відповів, що до вчорашнього дня з нею все було гаразд.
А потім зробив йому міні-огляд історії питання - про Національну раду з питань розвитку науки і технологій, Науковий комітет, Національний фонд досліджень, суть реформи.
Про сканувальну тунельну мікроскопію теж розповів, про молекули і те, як робляться дослідження.

Не впевнений, що йому було цікаво, але я намагався популяризувати науку навіть за таких умов.

Було й дуже дивне питання - для мене основним є наука чи... оце усе ...(не знаю, що малось на увазі).
Відповів, що звісно наука, а науку можна творити лише в умовах академічної доброчесності, тому це все мене так і непокоїть.

Були питання про мою співпрацю з Прометеусом і міжнародними організаціями, його цікавили деталі про моїх знайомих закордоном, що могли лишитися після роботи у Франції, чи є в мене допуск (до всяких секретних штук).
Було видно, що знає він про мене багато, але от з прізвищем мого наукового керівника, наприклад, він схибив.

Зі свого боку я поцікавився, чому такий інтерес до моєї персони?
Куратор відповів, що нічого такого, це просто його робота і вони перевіряють інформацію про акцію протесту і чи немає там складу злочину по статті якійсь (чесно, не запам'ятав), а йому сказали (мабуть у службі, тобто мене там читають) , що я є людиною, яка багато чого знає.

На що я йому знову порадив підписатися на мене у соціальних мережах, бо все, що я знаю - я намагаюсь висвітлювати, коли є час.
Тому я тут зазначу, що радий новому підписнику і сподіваюсь, що мої дописи допоможуть боронити незалежність України.

Резюме.

По-перше, я дуже прошу вибачення у всіх в Інституті, хто був свідком цього візиту і кого це змусило хвилюватися та згадувати часи тотального контролю спецслужб над наукою.

Вчені пам'ятають. Вчені відчули. Вчені згадали. Вперше за не знаю скільки років.

Я бачив сьогодні їхні очі і розумів, що вони відчувають.
Той момент, коли мені перед ними було невимовно соромно, хоча я нічого такого не зробив.
Своїми діями чи бездіяльністю я жодним чином не хотів нікого змусити нервувати, але свою громадянську позицію висловлюватиму і надалі.
В неробочий час, звісно, та у відпустках за власний рахунок.

По-друге, вся ця ситуація - безвідносно до того, про що ми розмовляли, що мене запитували та що я відповідав - є жахливою сама по собі.
Сам факт, що у службі безпеки люди витрачають час на мою скромну персону свідчить про те, що щось в державі точно перескочило не на ті рейки.
Я зараз не буду давати жодних оціночних суджень, дякувати-дуже-дякувати і т.і.
Це все було смішно, допоки правила гри не змінилися.

Напрошується жарт про наукову інвестняню, але це не жарт.
Це нова реальність.

Тому, друзі.
Я дуже добра людина.
Всі, хто мене знає, можуть підтвердити, що я веселий, життєлюбний, хоча інколи в соцмережах я ще та скалка в одному місці.

Але.

Коли мій час забирають невідомо на що, витрачають нерви дорогих мені колег та друзів, а при цьому в державі повно більш серйозних проблем з компетенції служби безпеки (хоча не мені їх вчити, звісно) - це змушує мене максимально серйозно поставитися до потенційних загроз, як виникають для мого майбутнього у нашій країні.

Жартів більше не буде, шановні.
Хто і що б мені не казав - раніше такого не було.

Будемо.грати.за.новими.правилами.нової.реальності.

Тому, ще раз.
Повідомляйте про випадки "доброзичливого" спілкування з Вами, якщо спілкуєтесь - будьте максимально стриманими. Не забувайте про свої конституційні права на мирні акції протесту і не забувайте цим людям, які кажуть, що це просто їхня робота, популяризувати науку.
Якщо вони витрачають Ваш час даремно, то зробіть так, щоб хоча б вони збагатилися знаннями.

Схоже, настають ті найтемніші часи, за якими і буде світанок.
Загострення - це добре.
Ніхто не обіцяв, що буде просто.

Переможемо.
©
Anton Senenko
SerP 
один лате пожалуйста! и круассан два!!
SerP
Возраст: 44
С нами с 16.02.07
Посты: 12458
26.06.20 19:12 [Re: Евлампий Петрович] Ukraine #1971539
"Хуже не будет! Главное, что бы не Порошенко! Если что, свалим его как яныка!" (с)
CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
26.06.20 19:21 [Re: SerP] Ukraine #1971540
а тысячи патриотов слитых в казанах и сидящих в секретных тюрьмах на банковой..забыли шоле? так сбу напомнит
CJlOH 
генерал
CJlOH
С нами с 21.10.07
Посты: 11304
26.06.20 22:55 [Re: CJlOH] Ukraine #1971542



Прикрепления: n.jpg (132.26 KB) 29 Просмотр(ы)

Replicator 
подполковник
Replicator
Возраст: 43
С нами с 11.09.05
Посты: 4143
28.06.20 09:14 [Re: CJlOH] Ukraine #1971551
Anton Shvets

Евлампий Петрович 
йожег
Евлампий Петрович
: Zhytomyr
С нами с 22.07.11
Посты: 7529
29.06.20 18:45 [Re: Replicator] Ukraine #1971570
інтерв'ю заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара агентству "Інтерфакс-Україна"
  • цитата:

-Росія готує на вересень 2020 року командно-штабні навчання ЗС РФ "Кавказ 2020". Експерти бачать у цьому загрозу, що Росія може відновити таким чином активні бойові дії проти України? Чи бачить таку загрозу МЗС? І як реагуватиме в цьому зв'язку?

- Я вже неодноразово говорив про існуючу військову загрозу з боку Росії, оскільки по-перше, бачимо зростання військових потужностей на східному кордоні України, а по-друге спостерігаємо значне посилення військових угруповань російських військ у Криму. Досить часто приводяться до підвищеної бойової готовності російські окупаційні сили на території окупованого Донбасу. Будь-які навчання можуть досить швидко перейти в активну фазу бойових дій, тому ризик, однозначно, зростає, і, звичайно, військові це бачать. Нещодавно була заява представника Головного управління розвідки Міністерства оборони, військові чітко розуміють загрози від таких акцій.

Наше завдання - донести інформацію про реальність такої небезпеки до міжнародної спільноти, що ми робимо в ООН, ОБСЄ та на двосторонньому рівні. Також активними є публічні комунікації, мета яких показати, що Росія не відмовляється від своєї агресивної політики. І причини тут можуть бути будь-які: як внутрішня нестабільність Росії у зв'язку з тим же голосуванням і незадоволенням результатами, так і наприклад, питання з постачаннями води до Криму. Це питання для нас принципове, ми ухвалили рішення - вода не може подаватися до Криму до його деокупації. Тому це може бути також однією з причин, чому росіяни можуть вдатися до активних бойових дій, у тому числі на лінії фронту між українськими та російськими військами.

- Вересень уже зовсім скоро. Чи здатна буде, зважаючи на такі серйозні загрози, Україна своєчасно відреагувати на такі ознаки, якщо вони з'являться?

- Ми вже реагуємо, військові - відповідно до своєї компетенції, МЗС - по-своєму, доносячи сигнали до міжнародної спільноти. Ми діємо на упередження і не тільки в плані військової загрози Росії, але і в плані гібридних загроз, інформаційних кампаній, фейк-ньюз тощо та гібридних спроб Росії позбутися санкцій за допомогою міжнародних організацій, про що ми неодноразово говорили в нашій зовнішній комунікації.

- А які сигнали є від наших міжнародних партнерів?

- Думку про можливість військового наступу поділяє значна кількість військових експертів та аналітиків. В НАТО також розуміють, наскільки реальним є використання військового потенціалу Росії проти України, при чому його активізація можлива якраз у найближчій перспективі. Тому нам треба ментально бути готовими до того, що Росія не зупиниться перед використанням збройних сил для досягнення своїх політичних або економічних цілей.

- У такому випадку, хто з міжнародних партнерів готовий підтримати Україну перед такою загрозою та яким чином, політичними заявами?

- Чому тільки політичними заявами? Як ви бачили, нещодавно до України прибула чергова партія "Джавелінів". Це є знаком підтримки. Ви знаєте, що Сполучені Штати виділяють значні кошти на військову допомогу Україні. Ви, мабуть, бачили повідомлення у ЗМІ, що відновила свою активність тренувальна місія Канади. Є така ж тренувальна місія Великої Британії. Ось вам конкретна підтримка. А за політичним виміром справа не стоятиме. В діалозі з Росією міжнародні партнери враховують нашу занепокоєність. Ми це доносимо і до канцлера Німеччини Ангели Меркель, і до президента Франції Еммануеля Макрона, і до інших світових лідерів, які ведуть комунікацію з російською стороною.

- На вашу думку, чи досить такої підтримки буде для того, щоб зупинити РФ?

- Усе залежить від РФ. Нам треба бути готовими до гіршого сценарію, тоді він може не трапитись.

© https://ua.interfax.com.ua/news/interview/671721.html

йой, щось не здужує Зеленський домовитись
  36 из 54 « Первая<36373839>» Последняя
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


36572 Просмотры
Реклама
346 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 346 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.328 seconds.   Total Queries: 81   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 15:00
Top