Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

  1 из 3 Все123
Пользователь Сообщение: ВІКТОРИНА! Дай правильну відповідь і отримай ресурси!        (Тема#76214)
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
20.11.13 11:03 Ukraine #1650073
Є питання... відповідь надсилайте в стислому вигляді (до 10 речень) в лічку гравцю AntColonel до 23-00 сьогодні 20.11.13 ... призовий фонд на сьогодні 5К зерна та 2К винограду.

[10:35] AntColonel: питання таке:В ЧОМУ НАША ПРОБЛЕМА ЯК НАРОДУ. І ЗВІДКИ ВСЕ ПОЧАЛОСЬ?

[10:36] AntColonel: Приз може розділитися якщо важко визначити найсильнішого...

Обговорення приймаються... але беруть участь відповіді надіслані в приват.
Shu®Mu® 
КонтрАдмирал
Shu®Mu®
Возраст: 55
: Kiev,Ukraine
С нами с 06.04.04
Посты: 17999
20.11.13 11:06 [Re: AntColonel] Ukraine #1650074
Курсовую надо написать ?
Silbury 
новичок
Silbury
С нами с 28.10.13
Посты: 33
20.11.13 11:06 [Re: AntColonel] Ukraine #1650075
В кінці ми зможемо ознайомитися з усіма відповідями?
Простіше писати відповіді тут.
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
20.11.13 12:36 [Re: Shu®Mu®] Ukraine #1650140
якщо б курсові були в 10 речень )))
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
20.11.13 12:44 [Re: Silbury] Ukraine #1650142
Я не проти викласти всі відповіді, було б що викладати. На даний момент отримав 1-го учасника... Можливо доведеться розтягнути і на завтра...
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
20.11.13 13:38 [Re: Silbury] Ukraine #1650159
Якщо писати відповіді на форумі, то виграє журналіст) Він все прочитає і викладе талановито )

Я ж шукаю обґрунтовану відповідь, якою б непопулярною вона не була...
А голосування чи критику можна вже влаштувати по закінченню...

Може додам приз для найкращого критика.... подивимось )))
grafin 
новичок
С нами с 23.10.13
Посты: 31
20.11.13 13:53 [Re: AntColonel] Ukraine #1650171
Т.к. я забанен в игре, то свой ответ дам здесь:

Вся наша проблема в жлобстве и кумовстве. Откуда это взялось уже и ни кто не помнит.

Обоснование. Лицом народа являются их правители. У нас стомотологи становятся миллиардерами, так же как и другие родственники где-то пристроены этих "царей". И ни какая сила не может остановить их жадность, при которой грабится страна и отбирается бизнес у неугодных.
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
20.11.13 16:58 [Re: grafin] Ukraine #1650272
Дякую за участь )
Означити проблеми, як виявилось, для більшості не важко. Важче виявилось знайти і прослідкувати причино-наслідковий звязок...

Вікторина триває. Радує те, що к вечору народ пожвавішав). Найкращі варіанти обовязково виставимо на обговорення.
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
21.11.13 09:32 [Re: AntColonel] Ukraine #1650546
Виставляю варіанти, які можна обговорити:

1. проблема народу і нації в самому питанні)) Націею(народом) потрібно ще спочатку стати

Причина:в невмінні досягати згоди...
починати треба з часів міжусобиці в Русі коли брат на брата йшов .......так і зараз кожен думає тільки про себе про власну вигоду як в найвищих так і в найнищих колах .....і при владі лобісти власних інтересів.


2.Українська нація як і багато інших народів пережила чимало лихоліть за свою багатовікову історію. Зі здобуттям незалежності очікуваного процвітання не настало і ми все частіш задумуємось над питанням: - а чому ж так? чим ми гірші за інших?
Однозначної відповіді немає. Скоріш за все це результат сукупної дії багатьох чинників: одвічні внутрішні чвари між різними соціальними прошарками суспільства котрі сягають своїм корінням ще доби конфронтації між кочівниками та землеробами, відсутність державності протягом тривалого періоду історії, перевага чуттєвого над логічним і раціональним в нашій ментальності та інше.
Ми, представники одного з найбільших народів Європи, носії унікальної культурної традиції, схильні винити інших у своїх проблемах окрім себе; ми готові роками очікувати поки "хтось" не прийде і не зробить наше життя кращим. На мою думку це шлях в нікуди. Якщо ми хочемо чогось досягти як у окремо взятому своєму житті так і у долі цілого народу - потрібно починати з себе, потрібно змінювати себе на краще, а згодом і оточуючих і тільки так Україна зможе стати сильною державою, а українці - могутньою нацією.
Дякую за увагу!
З повагою Олександр.


3.Мое мнение, что проблема нашей нации своими корнями уходит в очень глубокое прошлое:
еще за 1 век до н.э. на територии украины пришли племена,
ОСНОВОЙ экономики которых было земледелие и скотоводство. Вот еще оттуда пошло наше фермерство. Будут нас угнетать ВСЕГДА! И это мое мнение, т.к. мы привыкли быть порабощенными и угнетенными и молча садить свою картошку и выращивать соего кабанчика.

Из нашей крови это не вывести.

Оно не была выведена и в средние века, и период СССР, рідну мову топтали так, що досі нею не спілкуємось.
и таких примеров масса. не тот менталитет. И за Яныком прийдет новый янык, и поставит своего смотрящего, и тот будет собирать свою дань. и так оно будет в Украине наверно к сожалению всегда.
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
21.11.13 09:48 [Re: AntColonel] Ukraine #1650560
Перемагає гравець з ніком Масковська Орда. (прошу його повідомити коли і куди відіслати приз)

Проблема нашого народу в рабські психології!
Ознаки рабської психології:
1 Люди з рабською психологією бояться брати на себе відповідальність (Моя хата скраю - девіз всіх рабів). Ми нехочемо брати на себе відповідальність і самим робити своє життя кращим , а чекаємо на (Мессію), президента чи якогось пана який прийде і зробить наше житття кращим.
2 Люди з рабською психологією дуже переживають за свою репутацію ( А що скажуть люди) Наприклад така ж психологія в добре навченого пса він ніколи невізьме ковбасу зі столу господаря навіть якщо буде голодувати , а тепер уявіть що на місці того пса дикий вовк без тої психології. Так само і українці в 1932-1933р. на сладах гнило повно зерна було багато посівного матеріалу в колгоспах ЧОМУ ВОНИ НЕВЗЯЛИ ЙОГО????
3 Раби мріють про рабів. Наприклад прощо мріють (більш свободні американки)? вони мріють про успішну карєру , а про що мріють наші дівчата? про то шоб вийти заміж за якогось бізнесмена який все життя буде працювати на неї.

Звідки все почалось? - то неправильне запитання!!! треба питати не звідки почалось чи хто винен, а що робити?
думаю все почалось десь через 2 покоління після впровадження християнства (тобто християнство є основною причиною)
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
21.11.13 12:24 [Re: AntColonel] Ukraine #1650616
Обговорення:

1. Я згідний з тим що еліта нашого народу думає тільки про себе, але простий народ недумає про свою вигоду. Прості люди живуть просто по інерції!

2. А кому було легко? В більшості народів були періоди "лихоліть".
З третім абзацом згідний.

3. В кочівників свої проблеми. Чого досягли кочові племена монголів, циганів, масаїв, бушменів?
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
21.11.13 17:21 [Re: Варвар] Ukraine #1650757
Я незгодний з тим, що еліта народу думає тільки про себе. Розбіжність мабуть у визначенні цієї еліти. Янукович, Азаров, Табачник - еліта? Чи може Ахметов з Коломойским? Це може і еліта, але ніяк не нашого народу! Я вважаю, що в державі як наша (78% українців, тобто моноетнічна), еліта народу має бути тотожна еліті нації (коріного етносу). А справжня еліта нації по визначенню має дбати про націю, її майбутнє та добробут. Інакше бути не може... тоді вона втрачає таке визначення...
Звичайно кров і походження мають значення, але на сьогоднішній день цього замало. Світоглядна належність до нації (її історії, культури, мови, звичаю) на сьогодні мають вирішальне значення. А до кого світоглядно належать наші можновладці? Навіть взяти того ж Гриценка... коли постало питання про перебування депутатів в стінах укр. парламенту у вишиванках. Як "гарно" він себе показав? Як бив себе пятою у груди і логічно доводив недоцільність цього, мовляв "американці в сенаті ж не носять пір'я індіанців!"...І вірно, чому сенатори будуть носити національний одяг тих, кого вони винищили? Тож і українська "еліта" не має носити нац. одяг того народу який планується винищити. Тож як бачити мати укр прізвище і походження сьогодні недостатньо.... Треба дивитись з ким асоціює себе людина...

Що стосується переможця, то це найбільш точне визначення причини на сьогодняшній день. Християнство привнесло світогляд несумісний з тим, який існував тисячоліття на нашій території. Викорінити його (дохристиянський світогляд) можна хіба що з усіма представниками етносу... тому утворилась суміш - двовір'я (певного роду шизофренія). Москалям, наприклад християнство допомогло збудувати державу, нема заперечень... але не нам. Нам воно принесло тільки руйнацію і виродження ((

Отредактировано AntColonel 21.11.13 17:24. Причина редактирования: Причина не указана.
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
21.11.13 17:55 [Re: AntColonel] Ukraine #1650764
Хотів би прокоментувати "Ознаки рабської психології" про які написав переможець. Не погоджуюсь з пунктами 2 і 3.

2. Голод прийшовся на ті часи, коли українське село було морально і фізично переможено. Не знаю, чи читали популярний на сьогодні роман Шкляра "Чорний ворон"? Там можна побачити ситуацію... Не було кому опиратись переважаючим силам окупанта. Там людей розстрілювали на місті за знайдений колосок у полі, то про які тони харчів може йти мова? Відродитись фізично і морально змогли по факту тільки в часи УПА.

3. Успішна кар'єра американок виключає їх успішність у дійсно жіночій справі... сімейній. Одиницям вдається якось там поєднати ці 2 справи і то не "на повну". Тому я тільки ЗА, коли дівчата в більшості будуть мріяти про надійного хлопця, який зможе прогодувати сім"ю з мінімум 4-х дітей, а дружина буде займатись домом і дітьми. Кожен буде робити те, в чому природньо він сильний. Нічого рабського я тут не бачу.
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
21.11.13 18:16 [Re: AntColonel] Ukraine #1650775
Я мав на увазі політичну еліту (князів, боярів, гетьманів, депутатів і тд.) Хоча бувають і винятки з правила.
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
21.11.13 18:39 [Re: AntColonel] Ukraine #1650784
Ординець то я)
Читав.
Небуло кому опиратись?? ну якщо б кожен з 7 млн. помираючих вбив хочаб 1 чекіста....В Україні помойму на той час було 200 тис. чекістів то про які переважаючі сили ти говориш?
По 3-му пункту я ж неказав що це добре чи погоно просто є такий факт.Я тут згідний з тобою.
vvg 
новичок
С нами с 30.05.11
Посты: 12
21.11.13 19:17 [Re: Варвар] Ukraine #1650809
По мне, так все проблемы украинцев в отсутствии проблем - реальных, которые необходимо решать сейчас и немедленно, причем их решение возможно только при совместном их преодолении.
Да, есть куча проблем, но.... они как бы не мои.... и зачем мне напрягаться их решать? меня то они толком то и не задевают.... А тех кого задевают - часто вообще ничего не делают, а многие и не умеют - не было в нашей истории таких проблем, которые бы касались всех и вся и ставили бы под угрозу наш собственный мирок... (мировые войны во внимание не берем - там совсем иные условия и психология поступков как индивидуумов, так и народов)....
AntColonel 
новичок
С нами с 20.11.13
Посты: 28
21.11.13 19:21 [Re: Варвар] Ukraine #1650812
Ну ніби бо числам ти і правий, але тут не все так просто з числами. Нищили чекистів і це відомо, але більшість тих, хто міг їх ефективно вбивати, загинули в попередні роки. Дідам, дітям і матерям це не так просто (
А такі стратегії легко пропонувати, коли знаєш загальну картину і всі жахливі наслідки... Тут історія як з тою жабою в кастрюлі...поки повільно нагрівається вона, наче небезпеки і нема, а коли розуміє, що капець настає, то вже така слаба, що і вискочити не може.(
Проблема в тому що людина природньо міряє собі подібних своїми мірками. Тож ми такі гостинні, добрі, роботящі думаємо, що всі навкруги такі самі. Ніхто з тих жертв не міг уявити, що інші люди спроможні на такі звірства... це ми сьогодні знаємо результат, але все одно дуже важко вчимося.... нажаль..

Тоді нас знищували фізично, тепер нас добивають духовно, а більшість вважає, що ми живемо в мирний час... хоча йде війна на знищення! Змінились методи і засоби, але наслідки не менш трагічні.
Тож якщо більше людей буде бачити реальну картину, аналізувати... може відвернемо чергову катастрофу!
vvg 
новичок
С нами с 30.05.11
Посты: 12
21.11.13 19:27 [Re: AntColonel] Ukraine #1650814
На счет чекистов - а кто они такие вопрос задавали? А я отвечу - это соседи, родственники которые год из года жили рядом... А потом им дали власть, а дальше как в сказке )))). Кроме того, сейчас ведь то же самое - тогда военный террор, а сейчас экономический, тогда чекисты, сейчас чиновники и бандиты - разницы принципиальной нет.
Варвар 
Польский раб
С нами с 05.10.13
Посты: 87
21.11.13 19:37 [Re: AntColonel] Ukraine #1650823
Чому припинилась бородьба борців (холордного яру) ? Вона припинилась через те що зникла піптримка народу, а не через брак людей.

Так зараз іде війна ідеологій. Ідеологія-це найстрашніша зброя яка може змусити ворогів знищити себе або перетворити їх на рабів.
vvg 
новичок
С нами с 30.05.11
Посты: 12
21.11.13 19:44 [Re: Варвар] Ukraine #1650828
Яких ідеологій? Де в нас ідеологія? І взагалі - що таке ідеологія? На мою думку в нашому світі, її немає - все робиться лише і з власних інтересів.
  1 из 3 Все123
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему


2923 Просмотры
Реклама
833 сейчас в онлайне
0 пользователей () и 0 скрытых, а также 833 гостей сейчас онлайн.
VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2024
Execution time: 0.447 seconds.   Total Queries: 81   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+3). Current time is 05:44
Top