Форумы Серверы Суспільство
Игры Серверы VBIOS General Soft & Hard Увлечения А поговорить... Культура Полезная информация Межигір'я Чат

103 из 103 « Первая<100101102103
Пользователь Сообщение: Пусть здесь полежит. Том II        (Тема#82636)
6APMALEU 
угорел по хардору
6APMALEU
: Киев, Лукьяновка
С нами с 08.01.09
Посты: 8789
04.11.18 13:55 [Re: SerP] Ukraine #1959144

Прикрепления: photo_2018-11-04_12-52-22.jpg (53.31 KB) 3 Просмотр(ы)

f0z 
Датский
f0z
С нами с 05.06.08
Посты: 4980
05.11.18 08:38 [Re: SerP] Ukraine #1959157
  • цитата:
После того, как меня депортировали из Баку, я улетел в Стамбул — это был единственный удобный рейс, чтобы скорее покинуть Азербайджан и не ночевать в зале для депортированных. Стамбул как всегда прекрасен — солнце, соленый морской ветер, запах турецкого кофе из каждой второй двери и ленивые коты. От суеты на паром, в азиатскую часть, там меньше туристов, больше жизни — настоящий искренний Стамбул.

На вечер у меня уже был куплен билет в Грозный. Из-за праздников в Стамбуле небывалый наплыв туристов, и улететь куда-то очень сложно. Прямых билетов вообще нет. Грозный оказался чуть ли не единственным удобным городом для пересадки. Я уже забронировал себе номер в одной из высоток Грозный-сити и представлял, как буду в воскресенье гулять по проспекту Путина.

Но планам опять было не суждено сбыться.

Звонок. На телефоне определяется незнакомый азербайджанский номер… Мужчина представляется сотрудником пограничной службы. Приносит извинения за вчерашний инцидент, говорит, что произошла ошибка и что ко мне нет никаких претензий.

— Вчера сотрудники приняли неверное решение. Мы готовы возместить все ваши расходы, пожалуйста, возвращайтесь, мы купим вам билет.

Позже мне звонит еще несколько человек, все извиняются за депортацию, покупают билеты, а я сдаю свой билет в Грозный. Четвертый раз за короткую поездку меняются все планы.

В Баку меня ждут у выхода из самолета. Молоденькая девушка в форме пограничника вручает мне огромный букет. Впервые в жизни мне кто-то дарит цветы, приятно.

Контроль на этот раз прохожу моментально. И по ходу дела читаю местные новости:

Известный российский блогер Илья Варламов снова летит в Баку. Как сообщает haqqin.az, через считанные минуты И.Варламов прибудет в Баку на борту самолета азербайджанских авиалиний AZAL рейсом Стамбул-Баку.

Как сообщили haqqin.az источники в правоохранительных органах, вчерашний инцидент в бакинском аэропорту исчерпан, и ответственные чиновники, принявшие незаконное решение о депортации И.Варламова из Баку, понесли наказание.

Со второй попытки я в Баку.

Планы: пити в горшочках, шашлык в диафрагме, бараньи ребра в печи тандыр, садж и так далее.

https://t.me/varlamov/3607
Luckyman 
подполковник
Luckyman
: Киев
С нами с 12.08.11
Посты: 4945
07.11.18 11:29 [Re: f0z] Ukraine #1959250
  • цитата:
Отримав докір від родича, що я “занадто критичний до нашого радянського минулого”. Наводжу злегка відредаговану відповідь:

Я розповім про розділ Німеччини на Західну і Східну – хто яку протегував і в якій краще жилося людям. А потім – про розділ Кореї на Південну і Північну, з такими ж наслідками. І про напад на Угорщину в 56-му, на Чехословаччину в 68-му, на Афган в 79-му… Згадаю про Придністров’я, Абхазію, Південну Осетію, Крим…

А на Криму я зупинюся докладніше – розповім про підлий, зрадницький удар у спину, про Будапештський меморандум, про “зелених чоловічків”, яких там спочатку “не було”, а потім, виявляється, були; про їх медалі “За визволення Криму” з датами від 20-го лютого (коли Янукович ще й не думав збігати), про “ми були готові застосувати ядерну зброю” проти нашої країни, яка свою зброю раніше віддала “їм” в обмін на гарантії своєї безпеки…

І дуже, дуже докладно буду розповідати про найбільший штучний Голодомор в історії людства, організований “найпрогресивнішим у світі режимом” на території України і Кубані (більшість жителів якої були Українцями, і яка свого часу була частиною України – див. Карти 18-го року і перепис 26-го). Розповім про розстрільний “Закон про 5-х колосків”, про те як у людей відбирали всю знайдену провізію (навіть приготовлену!), про кордони НКВС, про блукаючих людей у вимираючих селах, про ешелони українського зерна на експорт. Покажу фотографії та кадри хроніки – щоб ніколи, НІКОЛИ мої діти й онуки про це не забули, завжди пам’ятали – хто це з нами зробив, і не допустили повторення!

А ще – розповім про колективізацію, розкуркулення, насильницькі депортації цілих народів, репресії 37-го, “розстріляне відродження”, червоний терор, особливі трійки НКВС, масові висеення, дитячі(!) концтабори; дам почитати “Архіпелаг ГУЛАГ”… Взагалі – дам почитати як ставилися до того режиму видатні радянські діячі науки і культури, які творили не завдяки, а всупереч тій системі, і якими так пишаються ті, хто асоціює себе з “совком”.

А коли мова зайде про “велич” радянської медицини, науки і освіти – просто дам порівняльну статистику по дитячій смертності, середній тривалості життя, рівню наркоманії та алкоголізму, кількості патентів і Нобелівських лауреатів, рейтингах ВНЗ світу…

Та багато ще про що розповім – і про закриті кордони, і про порожні полиці, і про талони на їжу… Щоб мої нащадки дуже добре знали – від чого ми так біжимо і до чого НІКОЛИ, ні за яких умов не можна повертатися. І щоб своїм дітям/онукам теж це передали!

От скажи – якими досягненнями режиму можна виправдати все це пекло?! Коли я чую щось на кшталт “в Союзі було й багато хорошого”, для мене це рівносильно вихвалянням кулінарних властивостей гівна лише тому, що воно тепле.

І коли ти наступного разу заговориш про “наше минуле” – знай, що я ні на секунду не забуваю про все те, що тут написав!

(С) Георгий Костяков

Link
Luckyman 
подполковник
Luckyman
С нами с 12.08.11
09.11.18 16:56 [Re: Luckyman] Ukraine #1959338
Новий Центрвиборчком. Досьє на всіх членів.
У кого вдруг есть вопросы по заднеприводному, обратите внимание на квоту от Радикальной партии.
Din0saur 
не огурчик
Din0saur
: киев
С нами с 06.07.08
Посты: 10084
10.11.18 09:59 [Re: Luckyman] Ukraine #1959353
https://zik.ua/news/2018/11/10/putin_ne_mozhe_peremogty__washington_post_1445229
Luckyman 
подполковник
Luckyman
С нами с 12.08.11
10.11.18 10:34 [Re: Din0saur] Ukraine #1959354
http://www.ofeliya.com.ua/archives/2113
Есть интересные мысли.
SerP 
один лате пожалуйста!
SerP
С нами с 16.02.07
Посты: 11706
10.11.18 10:40 [Re: Luckyman] Ukraine #1959355
  • цитата:
Я посмотрела последние рейтинги, там вслед за Юлей и почти с таким же результатов в 15% идут неопределившиеся, затем идет Зеленский с почти 10%, а уже за ним Петро с натянутыми
почти 9%.

Дальше не стал читать.
Tester_1 
генералиссимус
Tester_1
: Kovel,Ukraine
С нами с 10.11.03
Посты: 13251
10.11.18 11:20 [Re: SerP] Ukraine #1959356
  • SerP :
Дальше не стал читать.
Знаєш для чого ця "халва-халва-халва" ?
Кросмайфінгерс що то виконавці втупу пиляють бюджети, але після оголошення результатів може статися і "Любі мої! Це фальсифікація, він же не міг перемогти, ви ж усі бачили рейтинги!"
SerP 
один лате пожалуйста!
SerP
С нами с 16.02.07
Посты: 11706
10.11.18 12:22 [Re: Tester_1] Ukraine #1959358
уже волает
6APMALEU 
угорел по хардору
6APMALEU
С нами с 08.01.09
13.11.18 19:28 [Re: SerP] Ukraine #1959464
Минутка цитирования пороХОБОТов
  • цитата:
Листопад 2013 року - полковник ФСБ Ігор Гіркін у Києві, на Троєщині, в урочищі Ситняки бере участь у військово-історичному фестивалі "Даєш Київ!" (1-3 листопада 2013 року).
На фото Артема Зубенка він стоїть за копицею сіна, другий праворуч. Реконструкція була присвячена шістдесятиріччю визволення Києва від німецьких загарбників.
За іронією долі, через три місяці Гіркін очолив спецзагін ФСБ "Крим", узяв участь в окупації Криму, а потім виконав нове завдання - розв'язати війну на Донбасі.
(с) Юрій Бутусов

Прикрепления: photo_2018-11-13_19-08-32__2_.jpg (67.48 KB) 0 Просмотр(ы)
Прикрепления: photo_2018-11-13_19-08-32.jpg (38.71 KB) 0 Просмотр(ы)

6APMALEU 
угорел по хардору
6APMALEU
С нами с 08.01.09
14.11.18 19:57 [Re: 6APMALEU] Ukraine #1959533
  • цитата:
Через карту України без Криму терміново перевірять "NewsOne".
7 листопада під час прямої трансляції передачі "Ранок з NewsOne" була показана карта Європи "Крупнейший торговый партнер-покупатель". На якій по кольору позначення країн територію Криму було приєднано до кордонів РФ.
З огляду на це Нацрада проведе позапланову перевірку телеканалу.
  103 из 103 « Первая<100101102103
Icon Legend Права Настройки темы
Распечатать тему

105694 Просмотры
Реклама
248 сейчас в онлайне
3 пользователей (monkey55, 6ot in da club, trumdz) и 1 скрытых, а также 244 гостей сейчас онлайн.

VBIOS Version 3.0 FINAL | ©1999-2018
Execution time: 0.097 seconds.   Total Queries: 55   Zlib сжатие вкл.
All times are (GMT+2.0). Current time is 05:59